کد خبر 536324

یک مقام مسئول خبر داد؛

جریمه یک میلیونی بیش از ۱۷هزار راننده در البرز

رییس پلیس راهور البرز گفت: در اجرای اعمال محدودیت‌های کرونایی در این استان، ۱۷ هزار و ۲۵۶ راننده متخلف جریمه یک میلیون تومانی شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، غلامعلی شرق اظهار کرد: با توجه به تصویب کمیته ملی کرونا ، طرح منع تردد از ساعت ۲۲ الی سه بامداد در مناطق مختلف استان البرز، اجرایی شده و رانندگان متخلف اعمال قانون شدند.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای اعمال محدودیت‌های کرونایی در این استان، ۱۷ هزار و ۲۵۶  راننده متخلف جریمه یک میلیون تومانی شدند.

رییس پلیس راهور البرز افزود: طی سال جاری  برای ۱۴ هزار و  ۹۷۰ راننده خودروی متخلف در البرز  قبض جریمه ۵۰۰ هزارتومانی صادر شد.

وی یادآورشد: اکنون بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت می کنند.

 سرهنگ شرق اضافه کرد: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی کرونایی در استان البرز، خودروهای غیر بومی در حال تردد در این استان جریمه می‌شوند.

رییس پلیس راهور البرز اضافه کرد: این جریمه‌ها برای خودروهای غیر بومی توسط دوربین‌های ثبت تخلف و تمام گشت‌های پلیس راهور اعمال می‌شود.

شرق  خاطرنشان کرد: همچنین تمام ورودی‌ها و خروجی‌های استان توسط دوربین‌ها و نیروهای پلیس کنترل می‌شود و در صورت  تردد و  ورود خودروهای با پلاک غیربومی و خروج پلاک‌های بومی برابر مقررات برخورد می‌شود.

رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که در اجرای این طرح دوربین‌های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر