کد خبر 535193

استان البرز چه تعداد رای اولی دارد؟

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه ۱۳۵۴ شعبه اخذ رای در البرز وجود دارد، افزود: در این دوره از انتخابات ۸۰ هزار نوجوان البرزی با رسیدن به سن قانونی، برای نخستین بار واجد شرایط رای دادن هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، عزیزاله شهبازی با اعلام اینکه استان البرز آماده برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه است، افزود: همه امکانات و اقدامات لازم برای برگزاری یک انتخابات با شکوه در البرز فراهم شده است.

وی افزود: دستگاه های مرتبط در امر انتخابات پشتیبانی تأمین تجهیزات و امکانات در بخش‌های مختلف با همکاری و تعامل با دستگاه‌هایی که در امر انتخابات دخیل هستند برای برگزاری انتخاباتی قانونی با مشارکت حداکثری به عمل آمده است.

استاندار البرز گفت: خوشبختانه تعامل منطقی و مطلوبی بین عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات در استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه ۱۳۵۴ شعبه اخذ رای در البرز وجود دارد، افزود: همه عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات تعیین شدند.

شهبازی تصریح کرد:  آموزش ویژه اعضای شعب رای گیری و نمایندگان فرمانداران و بخشداران نیز در حال انجام است.

نماینده عالی دولت در استان افزود: با تامین اعتبارات از سوی وزارت کشور تمام امکانات برای برگزاری انتخابات مهیاست.

 شهبازی با تاکید بر استفاده از همه امکانات و ظرفیت ها برای برگزاری انتخاباتی پرشور، تصریح کرد: همه امکانات برای تامین سلامت انتخابات و سلامت مردم فراهم شده است.

وی افزود: امیدوارم مردم خوب استان البرز در ۲۸ خرداد با حضور پرشور در انتخابات وظیفه ملی  خود را به منصه ظهور برسانند.

شهبازی با بیان اینکه متاسفانه شرایط کرونا دغدغه ها و نگرانی هایی برای مردم ایجاد کرده است، افزود: تعداد شعب پیش بینی شده استان در انتخابات ۲۸ خرداد به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دسترسی آسان مردم به صندوق های اخذ رای،  نسبت به دوره قبل افزایش یافته است.

 وی افزود: در هر ۵ شعبه اخذ رای یک کارشناس بهداشت حضور می یابد و دست اندرکاران شعب اخذ رای در انتخابات امسال همه شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی را به دقت رعایت می کنند تا در شرایط شیوع ویروس کرونا مردم دغدغه و نگرانی برای رای دادن نداشته باشند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر