کد خبر 521830

جهانگیری در چهل و دومین جلسه شورای عالی آب؛

مدیریت دقیق منابع آب در سال جاری ضروری است

چهل و دومین جلسه شورای عالی آب عصر امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به گزارش های ارائه شده مبنی بر کاهش بارش ها در سال جاری، بر ضرورت مدیریت دقیق منابع آب در سال جاری تأکید کرد و از وزارت نیرو خواست برنامه ریزی های لازم را انجام دهد تا مردم در فصل تابستان با مشکل آب شرب مواجه نشوند.

جهانگیری همچنین بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و به موقع به مردم در خصوص کم آبی و خشکسالی تأکید و خاطرنشان کرد: اگر مردم را در جریان مشکلات قرار دهیم، ‌شاهد همکاری جامعه در زمینه های مختلف خواهیم بود.

در این جلسه که معاون اول قوه قضائیه، وزرای نیرو، صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و استانداران یزد، چهار محال و بختیاری و اصفهان نیز حضور داشتند، رییس سازمان هواشناسی گزارشی از خلاصه وضعیت بارش و تأمین آب در سال آبی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ ارائه کرد و به تشریح پیش بینی بارش و دمای هوا در ایام پیش رو پرداخت.

در این جلسه همچنین نقشه راه احیای حوضه آبریز زاینده رود که در جلسه کارگروه احیاء زاینده رود تأیید شده بود مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • محمدجمشیدی جانباز اعصاب روان
    ۰ ۰

    باسلام درزمان امام خمینی(ه)فقط جمهوری اسلامئ بود افراد انتخاب شده انقلابی بودند در مجلس انقدر حزب دور سفره نشسته اند وبخور بخوره ریاست جمهوری هرکسی خواست بیاید اول شعارش خوبه تا پیازهش نشست کدام مردم کدام شعار کشور ژاپن کره جنوبی شمالیمجلس ان اگر چیزی را خواست قیمتی روری ان جنس ار سبد معشیتی بگزارد اول می اید حقوق بگیران وبازنشستگان را طوری اضافه میکنند که زور بهشان نیاید ولی ایران عزیز از مجاس به رانخواران خبر میرسد ان کالا کمیاب قیمت چند برابره چرا خرج شده ایشان به مجلس برود حالا نوبت سود جویی قربون رهبر برم چقدر ناراحت مردم ایرانه