کد خبر 519856

نواقص مرحله جدید اجرای همسان‌سازی؛

مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان کی پرداخت می‌شود؟

برخی از بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان‌سازی، مبلغ کمتری از رقم پیش‌بینی شده را دریافت کردند پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این مشکل، فقط برای تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی به علت مشکلات فنی سامانه رخ داده و در اردیبهشت ماه قرار است ما به التفاوت حقوق آنها پرداخت شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، بازنشستگان جزو گروه‌های کم برخوردار جامعه هستند که حمایت از آنها با همسان‌سازی و متناسب سازی حقوق در دولت تدبیر و امید عملی شد. مطالبه هشت ساله‌ای که در طول این سال‌ها بر زمین مانده بود با تعیین تکلیف همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در فروردین ۹۹ مطرح شد و با دستور رییس جمهوری در دستور کار قرار گرفت.

براساس قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی، اولین مرحله متناسب سازی در مردادماه سال ۹۹ اجرایی شد و حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان افزایش یافت، به این صورت که بازنشستگان با ۳۰ سال خدمت ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و با ۳۵ سال خدمت، سه میلیون تومان دریافت می‌کنند.

مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان در آخرین روزهای اسفندماه با واریز مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به صورت علی الحساب به حساب سه میلیون و ۶۰۰ هزار نفراز بازنشستگان اجرا شد.

رییس سازمان برنامه بودجه سال گذشته پس از اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در سال ۱۴۰۰ هم باز رقم‌هایی در جهت همسان سازی حقوق‌های این افراد اضافه خواهیم کرد.

در ماه جاری پس از آنکه واریزی‌های تامین اجتماعی آغاز شد، بازنشسته‌ها که انتظار داشتند رقم حقوق آنها با توجه به افزایش دستمزد و لحاظ کردن قانون همسان سازی رشد قابل توجهی داشته باشد، شوکه شدند و اعتراضاتی در این خصوص در رسانه‌ها منتشر شد.

البته مسئولان ذیربط در این خصوص توضیحاتی را ارایه کردند که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

رییس سازمان برنامه و بودجه هجدهم فروردین ماه در گفت و گوی اینستاگرمی اظهارداشت: نگرانی بابت متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی در سال جاری وجود ندارد و منابع لازم برای آن پیش‌بینی شده است؛ در همین راستا نیز قرار است بنا به درخواست بازنشستگان، به‌زودی لایحه‌ای در رابطه با دائمی شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به مجلس ارائه شود.

وی در ادامه با اشاره‌ به اعتراض بازنشستگان تامین اجتماعی در خصوص نحوه اجرای همسان سازی حقوق آنان با شاغلین، توضیح داد: بر اساس بند (و) قانون بودجه، ۵۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان پیش بینی شده بود که ۳۲ هزار میلیارد تومان آن برای بازنشستگان تامین اجتماعی و ۱۸ هزار میلیارد تومان برای بازنشستگان لشگری و کشوری اختصاص داده شد.

«محمد باقر نوبخت» افزود: در سازمان برنامه و بودجه مبلغ مربوط به بازنشستگان لشگری و کشوری، به طور کامل توزیع کردیم و تاثیر آن محسوس بود. اما در مورد ۳۲ هزار میلیارد تومان منبع متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، مسئولان مربوطه، حدود ۳۰ درصد از منابع را توزیع کردند که در نتیجه بازنشستگان این بخش احساس کردند کمتر دریافت کردند.

وی  با بیان اینکه ما برای حل مشکل بازنشستگان تامین اجتماعی در پایان سال گذشته ۶ هزار میلیارد تومان در اختیار این سازمان قرار دادیم، افزود: برای سال۱۴۰۰ به جای ۳۲ هزار میلیارد تومان ۹۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پیش بینی شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در گفت و گو با رسانه ملی گفت: صدور احکام افزایش دستمزد سال ۱۴۰۰ بازنشستگان تامین اجتماعی در حوزه ۶۰ درصد حداقل بگیران هیچ مشکلی پیش نیامده است.

«محمد شریعتمداری» افزود: اما برخی از متوسط بگیران با اشکال نرم افزاری در سازمان تامین اجتماعی مواجه شده اند، بنابراین امکان دارد در فروردین ماه به بخشی از آنها رقم‌هایی متناسب با مصوبه هیات امنا پرداخت نشده باشد.

وی اظهارداشت: سازمان تامین اجتماعی اطلاعیه داده است که تمام تلاش خود را برای اصلاح نرم افزار انجام دهد و مابه التفاوت و رقم قطعی این بخش از معدود دریافت کنندگان بازنشستگان متوسط بگیر که سقف پرداختی آنها به رقم مورد انتظار نرسیده است در اردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد و مشکل برطرف می‌شود.

البته باید توجه داشته باشیم که افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی دو بخش است و قسمتی مربوط به تصویب هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و بخشی نیز مربوط به مصوبه هیات وزیران است.

براساس این گزارش در جلسه ۱۸ فروردین سال ۱۴۰۰ به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ توسط هیات وزیران پذیرفته شد و بیست و یکم فروردین ماه این مصوبه به دستور اسحاق جهانگیری ابلاغ شد از ابتدای فروردین سال ۱۴۰۰ کلیه مستمری‌های بازنشستگی، از کارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولان قانون تأمین اجتماعی که تا پایان سال ۱۳۹۹ برقرار شده است، برای دریافت کنندگان حداقل مستمری، از کارافتادگی جزیی و سایر افرادی که مستمری آنان به نسبت سنوات پرداخت حق بیمه برقرار شده به میزان ۳۹ درصد و برای سایر سطوح بالاتر از حداقل مستمری، به میزان ۲۶ درصد (به علاوه مبلغ ثابت دو میلیون و ۴۸۳ هزار و ۵۵۰ ریال) افزایش می‌یابد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲۴ ۰

  فقط همان 26درصد وان مبلغ که هر ساله اضافه شده همسنا سازی سال 99 اضافه نشده

  • ناشناس
   ۵ ۰

   اولا که چنین حقوقی قابل قبول هیچ بازنشستی نیست
   حداقل تامین اجتما 26درصد حداقل لشکری 130درصد این عدالت بدرد خودتان میخوره ما همچنان سرحرفمان هستم تا
   تا عدالت کامل تا اجراکامل هسان سازی

 • ناشناس
  ۲۱ ۱

  شهریور 1200 پرداختی بود فروردین 1700 ؟؟!! یعنی همسان سازی شد 39 درصدم حساب کردن شد 1700 ؟؟؟؟؟؟!!!!!!! همسان سازی 99 حساب کنید بعد 39 درصد اضافه کنید

 • محمداسماعیلی
  ۳۵ ۳

  سلام آقای شریعتمداری،چطور برای ۶۰درصد حداقل بگیرها مشکلی بوجود نیامده،کلا" سراپا مشکله آقای شریعتمداری،قراربر این نبودکه مبنای افزایش همسان سازی آخرین فیش حقوق سال۹۹باشه،پس چه شدحکم تیر ماه رومبنا قراردادین ،دارین بچه گول میزنین،خواهشا"دستور بدین که حکم هارو اصلاح کنن،مابازنشستگان کوتاه نمیایم وتاآخرش هستیم ،مرگ یه بار ،شیون یه بار

 • ناشناس
  ۳۴ ۱

  جناب وزیر چرا میگویید تعداد معدود ... بطور کلی خلف وعده شده اول اینکه همانند کشوری باید ۱۳۰ درصد به حقوق اسفند ۹۸ اضافه میشدکه نشده دوم اینکه حتی مبلغ افزایش ۲۶ درصد به فیش اسفند ۹۹ اضافه نگردیده سوم مبلغ ۳۲ و ۸۹ هزار میلیارد تومان جهت همسان سازی چه شد ؟ اصلا همسان سازی صورت نگرفته فقط افزایش مطابق هرساله بوده و سفره بازتشستگان تامین اجتماعی از کوچکتر شدن به جمع شدن رسیده دیگر سفره ایی نمانده مرغ ۱۲ هزار تومانی به ۲۵ هزار تومان رسیده از سال ۹۵ تا کنون پراید ۲۰ میلیونی به ۱۲۰ میلیون رسیده یعنی ششصد درصد افزایش آیا حقوقها شش برابر شده که به وضیعت نه چندان خوبه سال ۹۶ برسیم

 • حسن سعیدی
  ۳۹ ۴

  سلام مگر اسفند همسانسازی اجرا نشد؟پس در حقوق فروردین اول باید همسانسازی اجرا و بعد افزایش سالیانه !!!حال آیا واقعا این طوری شد یا تامین اجتماعی همه را فریب داد چرا که من میانه بگیر فقط و فقط با همسانسازی و افزایشان سالیانه 1/2 اضافه داشتم آیا این عین عدالت است؟ !یا فریب سازمان

 • ناشناس
  ۲۱ ۳

  کارکنان دولت که رسمی و مدیریت خدمات کشوری و تامین اجتماعی و خدمات کشوری بوده اند که در سال ۹۹ بازنشسته شده انددر زمان بازنشستگی حقوق تامین اجتماعی حدود دومیلیون و پانصد هزارتومن از همکارش که کشوری بوده و یک طبقه حقوقی و حقوق یکسان داشته اند و  همزمان در یک تاریخ باهم بازنشسته شده اند کمتر بوده و در احکام جدید که برای سال ۱۴۰۰ که با احتساب متناسب سازی و افزایش در آن لحاظ شده و دیروز جمعه در سایت تامین اجتماعی بارگذاری شده بازهم حدود پانصد هزار تومن حقوق باز نشسته تامین اجتماعی فروردین  سال ۱۴۰۰ از کشوری سال ۹۹کمتر است!!!
  گفتند که اختلاف بین صندوق‌های بازنشستگی تامین اجتماعی و کشوری در سال ۱۴۰۰ برطرف خواهد شد !!! چی شد؟؟؟
  افزایش ۱۴۰۰ و همسان سازی ۱۴۰۰ چه میشه؟؟؟

  • ناشناس
   ۱۲ ۷

   سلام دوست گرامی بدبختی مااینجاست که میخواهیم حقمان رابگیرم نون یکی رااجر میکنیم خودمان هم به حقوقمان نمیرسیم چکار به کشوری داری بگو بااین وضعیت گرانی بنده ده میلیون حقوق برام کمه مضاف براینکه شمادردوران خدمت ازمن کشوری اضاف میگرفتی مااعتراض نمیکردیم میگفتیم حقشان است شماهم ازحقتان خواهشن دفاع کنید الان راه انداختن میکن دولت حکم کشوری رااصلاح خواهد کرد باعث وبانیش شما خواهید بود اون موقع که منه یک ایثارگر ترمز نخواهم داشت شما بااین گرانی حقتان بیست میلیون است همانطوری که الان به کشوری که یکی بنده با۲۷ماه جبهه وسی سال پنچوسیصد میگیرم نمیتونم زندگی کنم حالا اینم هم هی شما بگید بزار اقای جهانگیری صبح بیاد بکه کشوری راهم کم کردیم برابر شد ممنونم ازشما برادران تامین اجتماعی این اتفاق خواهد افتاد ببین کی گفتم

 • کارگر
  ۳۵ ۳

  چرا این همه دروغ به کارگرهای تامین اجتماعی میگید هرسال برای افزایش حقوق درود میگین وکارتون شده مردم آزاری .مردم دیگه بهتون ایمان ندارند .اینکارها تون برای یک مرد ومسول اجرایی یک کشور خیلی زشته.

 • قدرت اوغانی
  ۳۷ ۱

  نمایندگان محترم مجلس بدادمابرسین ریاست محترم برنامه وبودجه به دادمابرسین ریاست محترم جمهوربدادمابرسین کلیه مسولین بداد این قشر ضعیف وبی صاحب برسین مگر ماانقلاب نکردیم مگرماخون ندادیم مگر ماخون ودل نخوردیم مگرمابه شماهارای ندادیم مگرماچیزی بیشترازحقمان میخواهیم مگرمااجنبی هستیم مگرزحمت نکشیدیم مگرحق بیمه ندادیم سی سال جنگ ونداریهای شماها همراهی نکردیم چراچرا اینهمه ظلم وبی عدالتی درحق ما میکنیدبه کی شکایت بکنیم

 • ناشناس
  ۲۱ ۴

  بازنشسته ای که سال ها کار کرده ومبلغی رو توی بانک گذاشته به امید اینکه هر ماه سودی دریافت کنه وزندگی را بدون استرس بگذراند وقلبش به موی بنده چرا به اجبار میخواهید وادارش کنید که در بورس یا سرمایگذاری های طولانی مدت که معلوم نیست عمر مجالی بدهد وارد شود نمیشه این دسته افراد را به حال خود بگذارید وبانک مثل گذشته ها امین مردم باشد نه داروغه زمان اصلا بیاد یک امپول هوا به همه بزنید خلاص دیگه صندوق دولت هم خالی نمیشه

 • ناشناس
  ۲۲ ۳

  سلام من مستمری بگیر یعنی باز ماند ه ام شوهرم ده سال سابقه بیمه دارد الان حقوق من با متناسب سازی ۱۴۰۰ تاز شده یک وچهارصد ترو بخدا با این گرونی با این حقوق چکار کنم خواهش میکنم رسیدگی کنید متشکرم

 • علیرضا خدابخش
  ۳۳ ۴

  خداوند در قرآن می‌فرماید، دشمنان شما از احمقها آفریده ایم،.
  خر خودتان هستید وجیرخواران تان

 • ناشناس
  ۲۸ ۴

  خداازتون نگذره مگه مامستمربگیران ادم نیستیم.مگه مانون وداروودکترندارم.بخداخسته شدیم ازاینکارتون.ماهم پولمونودادیم که الان پیرشدیم راحت باشیم ن اینکه فقط دروع بشنویم

 • ناشناس
  ۲۷ ۲

  چقدر دروغ و نیرنگ بسه دیگه

 • ناشناس
  ۲۶ ۱

  باسلام جناب وزیر شماحتی اگر۳۹ درصد به حقوق ما اضافه کنید هنوز نسبت رم حداقل ۳۰ درصد نسبت به بازار عقب هستیم فکر نکنین کتمان مشکلات ما باز نشستگان حل شده

 • ناشناس
  ۲۷ ۱

  باسلام این همسان سازی را به قول سازمان تامین اجتماعی ما بازنشستگان مستمری بگیر قبول نداریم خود اقای نوبخت در حیاط سازمان برنامه و بودجه گفتن شما درست میگید شما هم مثل بازنشستگان کشوری باید صددرصد همسان سازی حقوق بشوید همسان سازی حقوق بازنشستگان یعنی حقوق بازنشسته به رده شغلی شاغل همسابقه خود ش برسد مثل بازنشستگان کشوری حالا چرا هی شلوغش میکنن همین حرف دولت و مجلس و اقای نوبخت را انجام بدن هیچکس معترض نیست مملکت قانون داره و سازمان تامین اجتماعی ازین قانون مستثنی نیست ما بازنشستگان مستمری بگیر خواهان همسان سازی حقوق صددرصد مثل سایر بازنشستگان هستیم والسلام لطفا به گوش مسولین سازمان تامین اجتماعی برسانید سپاس

  • ناشناس
   ۰ ۲

   کی گفته کشوریا ۱۰۰ درصد همانسازی شدن. دروغه . چرا فقط به کشوریا گیردادین بیایین ببینید چقدر حقوقمونه. برید حقوق بازنشسته های لشکری ببینید

 • عبدالعلی فخری
  ۱۳ ۰

  سلام پس فرقی بین ان کسی که 30 سال و35 سال سابق نیست 2500 اضاف میشه این که ناحقه خدا را خوش نمیاد ما35 سال کار کردیم باید 5سال هم مبلغی اضاف کنند

 • ناشناس
  ۲۶ ۲

  رای بی رای

 • محمد علی حراتی
  ۱۸ ۵

  نوبخت یک روسری سرش بذاره بهتر است اول فروردین حالا ارویبهشت مثل ۹۹ سال تمام میشه چه دولت بدبختی گیر افتادیم

 • Aziz ebady
  ۱۵ ۱

  از فزایش سنواتی 26درصدی که تصویب شده 4صدهزارتومان حقوق من ازان کمتر است ایا همسان‌سازی کجا رفت آیا این 89هزار میلیارد آقای سالار به چه کسی قول داد که بدهد شاید به فدراسیون فوتبال یا یک شخص مشخص

 • از طرف یک بازنشسته ..
  ۳۰ ۰

  آقای وزیر و آقای رئیس کل تامین اجتماعی،
  ای کاش اندکی مردانگی و شرف در وجود شما بود که باعث بشد کمی خجالت بکشید!! هرماه بیست میلیون سی میلیون و یا بیشتر حقوق میگیرید و اصلا درکی از کمبود ندارید ،، و نشستید برای بازنشسته ی فلک زده تصمیم میگیرید که آیا مبلغ افزایشی رو این ماه بدید یا ماه بعد .. حداقل دمه آخری که دوره ی نحستون رو به اتمامه، یک خاطره ی خوب بجا بزارید ...
  معیشت مردم بازی کردن نداره .. این ماه و اون ماهش نکنید ..
  نزد مردم و بازنشستگان به اندازه ی کافی منفور و بی آبرو شده اید ،، همین اندازه کافیست

 • علی
  ۱۹ ۲

  سلام، همیشه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی،پایین ترین حقوق رو نسبت به حقوق لشکری و کشوری میگرفتن، امسال آمدین بعداز چندین سال چندرغاز اضاف کنین که شاید به حقوق لشکری و کشوری برسه، و معلوم نیست مسولین چکارکردن الاان میگن مشکل نرم افزاری پیش اومد.خدا خوش نمیاد با ما اینطور معامله میکنید ،

 • ناشناس
  ۱۲ ۴

  سلام خسته نباشید حقوق ما ۳۰فروردین هست آیا ابهامات وایرادات تا آن زمان بر طرف می شود یا نه مرسی از شما

 • سعید قاسمی
  ۶ ۱

  حقوق کسی که سی سال کارکرده حقوق چقدر میگیره یک کلمه بقیه حساب دستسون میاد

 • ناشناس
  ۲ ۱

  سلام چرا نظر من نمایش داده نشده است

 • ناشناس
  ۱۳ ۲

  همسان سازی در کار نیست اینا فقط میتونه نهایتا اگر تورم را پوشش بده

 • ناشناس
  ۱۲ ۱

  بنده مستمربگیرجزی هستم واقعابایک چشم کورحق حقوق من 320هزارتومن هست این انصاف پس کواضاف شدنشون

 • ناشناس
  ۱۸ ۲

  بازم ظلم ب حداقل بگیر ومستمری بگیر ....

 • سهد
  ۹ ۲

  دروغگو های از خدا بی خبر

 • ناشناس
  ۱۱ ۱

  یعنی شما هاتاریخ نمیخونیددمسولین مدیران بعدها تو تاریخ از شما به بدی یاد میکنن یکم به فکر باشید همیشه زنده. نیستید شمابه خاطر ما صدقع سری ما اون بالا بلا هارفتید. حالا مارو برده خودتون میدونید یکم خدا شناس، باشید

 • سیما
  ۱۷ ۲

  لعنت به دولت مردان که چنین در حق بازنشستگان تامین اجتماعی ظلم میکنن خیر نبینید ما اعتراض داریم همسان سازی کنید نه متناسب سازی ...چرا اینقدر به مستمری بگیران تامین اجتماعی ظلم میشود خدا ازتون نگذره ..حق خودمونه دزدای بیشرف نوبخت و شریعتمداری به خاک سیاه بشینید

 • مهران امینی مقدم
  ۱۱ ۱

  بنام الله
  بنظر من فقط ریس عدلیه جناب برادر حجت الاسلام سید رییسی در این موضوع ورودکنه واز وزیر تا رییس سازمان ومدیرانش رو باز خاست شوند ودر برابر قصور بوجود آمده مجازات سختی برایشان مهیا شود

  • مرتضی
   ۷ ۱

   ۴۴ سال بیمه پرداخت کردم موقع بازنشستگی حساب کردند ۲۶ سال حالا هم این وضع حقوق دادن انها فقط دروغ وریا چرا کسی به داد این قشر زحمتکش نمیرسد .حق وحقوق ما را میفرستند اقایان برای فرزندانشان در خارج ازایران .چرا .پس اقای رئیسی کجاست به داد ما برسد فقط شعار میدهد قوه قضاییه .

 • ناشناس
  ۸ ۰

  دروغ که حناق نیست. ولی خدا جای حق نشسته. تا کی ظلم و دروغ و عوام فریبی

 • سید منصور اسدی ازتهران
  ۳ ۰

  سلام روزتان بخیر .فکرکنم گندش درآمد نتوانستند بالا بکشد یک سئوال از آقای سالاری آیا بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی مثل من کارگر بازنشسته باسی سال خدمت دوملیون هشتصد هزار تومان دریافتی داری؟؟؟؟؟ بنده کسی را میشناسم خدا بیامرزد فوت کرده الان تنها خانمش یکنفره زندگی می‌کنه مبلغ دریافتیش ۴/۵ملیون تومان است خونه داره هیچ بچه هم ندار ه بنده که باسی سال دو ملیون ششصد هزار تومان دریافتی ام است نه خ.نه دارم وچهارتا بچه هم دارم

 • ناشناس
  ۶ ۰

  اینهمه مسئولین در اتاق تفکر رفتندوامدند که فقط مشکل رو گردن نرم افزاز بندازن اینهمه از خودتون انرزی مصرف کردید خسته نباشید تا وعده سر خرمن بعدی

 • راهی
  ۴ ۱

  آخه چقدر دروغ .خدا ازتون نگذره.ولی اینو مطمئن باشین حناتون دیگه پیش ما رنگی نداره .

 • ناناشناس
  ۴ ۲

  آقایون مردم مارو صدقه خور کردن مثل خودشون هیاهو برای قدمی که برای حق مسلم ماست می کنند به یزدان اگر ما خرد داشتیم کجا این سر انجام بد داشتیم

 • سید منصور اسدی ازتهران
  ۴ ۰

  سلام روزتان بخیر آقای غریب لطف کر د لو داد گندش بالا اومده بود

 • ناشناس
  ۷ ۱

  از خدا میخام همینطور که ما و خانواده های ما رو به گدایی انداختید به حق وحدانیت خدا شما هم ب درد ما مبتلا بشید خدایا خودت حق ما رو از این کذابها بگیر

 • ناشناس
  ۶ ۲

  اخه خودتان با این حداقل میتوانید زندگی کنید فقط نان خالی باید بخوریم تا اخر ماه زنده بمونیم انصاف ندارید .

 • اکبر بهبودیان
  ۷ ۰

  تناسب سازی و افزایش سالانه در مورد هیچ یک از گروههای باز نشستگان تامین اجتمایی صحیح اجرا نشده و اعلام اشکالات نرم افزاری و فنی درست نیست، مسولان تامین اجتماعی اول مشکل پرداختیهای اسفند نود و نه را درست اجرایی کنند و بعد افزایش سالانه جدید را عملی نمایند مشکل حل میشود، ،،

 • ناشناس
  ۹ ۰

  وقت رای دادن هرکس گروه تامین اجتماعی بره رای بده حق والناس هس درحقه بقیه

 • نادر
  ۵ ۰

  سلام تو را به خدا با روح و روان بازنشسته با این هزینه های کمر شکن بازی نکنید ما فقط حقمان را می خواهیم همسان سازی بطور کامل و اجرای قانون در اضافه سالیانه توقع زیادی نیست

 • ناشناس
  ۷ ۱

  چرا مسئولین بی کفایت که عمدا باعث نا رضایتی وتفرقه میان نظام و مردم می‌شوند محاکمه نمی‌شوند آقای نوبخت مثل آب خوردن دروغ می گوید آقای جهانگیری ریلکس نشسته دروغ می‌گوید آقای سالاری هر روز یه دروغ می‌گوید هر بلایی دلشان خواست سر باز نشسته تأمین اجتماعی آوردند با این کاریشان همان یک مقدار اندک اعتمادی هم که بود از بین بردن زندگی ما شده از صبح تا غروب دو رنگی و ریا ودروغ شنیدن

 • ناشناس
  ۴ ۱

  خدا ازت نکرده خداازگوی بچه بیاد بیرون چرابازشستگان ادیت میکنی خرابه زمین گریمتنون بزنه

 • کریم
  ۳ ۰

  دیگه از ارائه طریق و راهنمایی و انتقاد خسته شدیم دیگه باید این وزیر شریعتمداری ناقص الخلقه و نادان و نااگاه از شرایط مردم و جامعه و رئیس سازمان خود فروخته که عاجزند از دادن حق مسلم کارگران و بازنشستگان باید بازخواست محاکمه و مجازات و عذل گردند.

 • مسعود روشنی
  ۲ ۰

  ما دو کلام حرف حساب داریم. آقایون مسئولین تامین اجتماعی موضوع را نپیچونند.
  @ مبلغ متناسب سازی مرحله دوم که در اسفند ۹۹ بطور علل الحساب یک میلیون و دویست هزار تومان پرداخت کردند را مشخص کنند. بعد ضریب افزایش مستمری ها سال ۱۴۰۰ را بر اساس آن اعلام و پرداخت کنند.
  «یک حداقل بگیر»

 • ناشناس
  ۵ ۰

  خدا نابودتون کنه دزدای کثیف که سیری ندارین کارشما مثل حق یتیم خوردنه خدا رسواتون کنه خجالت نمی کشید دومیلیون کجای زندگی رو میگیره خود آشغالتون میتونین مستاجر باشین با ماهی دو میلیون زندگی کنین اون دنیا باید جوابگو مردم باشین ببینم چقدر ازاموالتونو میتونین ببرین اون دنیا

 • یک بازمانده
  ۲ ۲

  فقط حرف میزنن اما عمل هیچ خاکبر سر ما که امیدمون به این حرفا پوچ وبی ارزش هست

 • ناشناس
  ۲ ۰

  سلام خدا شاهد درست نیست حق مردم ضیف را خوردن چقدر ما صورتمون را با سیلی سرخ کنیم باید جواب پس دهید مردم ۹۹ در صد ما راضی هستند بخاطر همین بی عدالتی که انجام می دهید

 • ناشناس
  ۱ ۱

  درود فقط برای مستمری بگیران و بازنشسته با ده سال یا ۱۵ سال خوب بود ولی برای امثال پدر من با ۳۵ سال سابقه فقط و فقط افزایش ۳۹ درصدی اعمال شده خدایی ۳۵ سال حق بیمه

 • زهرا
  ۰ ۰

  جناب آقای وزیر من از سال 90 که حقوق بیمه را نگرفتم از بیمه اجتماعی تا تقریبا 94این معوقه های من پرداخت نخواهد شد

 • ناشناس
  ۶ ۱

  حقوق‌بازنشستگان‌رایادزد‌ببرد‌یا‌خواجه‌به‌تفاریق‌بخورد‌
  دیگه‌بسه‌هرچی‌موش‌وگربه‌بازی‌کردید‌مگه‌بازنشسته‌
  شخصیت‌نداره‌که‌ابروش‌راپیش‌زن‌وبچه‌وعروس‌وداماد‌
  میبرید‌جمع‌کنید‌این‌بساط‌حقه‌بازی‌را‌دولت‌ناامید‌وبی‌تدبیر‌
  همش‌دروغ‌دروغ‌دروغ‌‌

 • نادر زارعی
  ۶ ۱

  دوزد مثل شما کشور تا حال تو خود ندیده بود از بازنشته دوزدی میکنید فکر میکنید پول زیاد به جیب زرین دیگر زمان پیری مشکل ندارید نه تقاص پس میدین

 • Rahim.khavaripoor
  ۶ ۱

  سلام.وقتی احکام جدیدرا در روز بیست ویکم صادرمیکنن وروز بیست وچهارم حذف میکنن باید گفت وقت گل نی. بزک نمیر بهار نمیاد.

 • ناشناس
  ۵ ۰

  نرم افزارهای شما هم مثل خودتان با ما سر عداوت دارند ینعی خدارا شکر این مشکل برای نجومی بگیران پیش نمی آید عدالت قلابی یعنی همین

 • زهرا
  ۲ ۱

  سلام جناب وزیر من از سال 89 سر پرستم را از دست دادم وبیمه پرداختی من 10 سال 9ماه بوده وبه خاطر 90 روز که کم داشتم مرا مستحق مستمری پذیرفتن واز سال 95 شروع حقوق من ماهی 200 هزارتومان دادن تا سال 99 که حقوق من به 900 تومان رسید والان که یکسان سازی شامل حال ما شده از شما تقاضای رسیدگی دارم این چند سال که حقوق مارا ندادن معوقه این سال‌های نداده و مابه التفاوت چه خواهد شد

 • ناشناس
  ۴ ۳

  چرا بیمه اجتماعی اینقدر حق بیمه شدگان را می خورد کی باید بداد ما مستمری بگیر ها برسد خدایا

 • رئوفی
  ۵ ۰

  آقای شریعتمداری چرا دروغ میگید،در خصوص کشوری و لشکری سال گذشته ۵۹درصد اضافه شد و کارگری ۱۸درصد،امسال با احتساب افزایش سنواتی،فقط ۳۰درصد،ماها را چی فرض کردید مومن،خجالت بکشید،اینقدر ظلم نکنبد،کاری کردید که با نشسته ها تهدید به رای ندادن انتخابات کردند،چه کردید با زحمتکشان بازنشسته تامین اجتماعی دست از این ظلم بردارید،چوب خدا صدا ندارد.آقای صادقی دمت گرم،ما همه پشت شما هستیم،تا حقمان را از این مدیران سنگ دل تامین اجتماعی نگیریم آرام نمینشینیم.

 • سید جعفر جعفر نیا
  ۱ ۱

  جناب اقای نوبخت ار مبلق یکدویست برای من حدود زیر هشصتذ تومان ریختن

 • ناشناس
  ۲ ۲

  آقای شریعتمداری وسالاری از خشم خدا بترسید شما بین کشوری وتامین اجتماعی اختلاف بوجود آوردید ودرحال حاضر بین تامین اجتماعی حداقل بگیر ومتوسط بگیر اختلاف بوجود می آوریداز خدا بترسید

 • ناشناس
  ۲ ۱

  واقعا دستمریزا...عجب همسان سازی انجام دادین آخه واقعآ این پولها ی یه عده ای کارگر بد بخت مثل من خوردن داره واقعآ بخورید ماهم خدایی داریم ما شما رو به خدا واگذار کردیم ولی تا آخرین نفس دنیا ل حق حقوقمان هستیم مرگ یه بار شیون یه بار

 • مستمری بگیر سازمان
  ۱ ۰

  هرطوری ما سی ونه درصد و همسان سازی با حقوق سال قبل محاسبه میکنیم. رقم حقوق سال ۱۴۰۰ خیلی بیشتر از چهار میلیون میشود . چرا یکبار برای همیشه جدول افزایش را اعلام نمیکنند تا شفاف سازی شده باشد

 • بازنشستگان تامین اجتماعی
  ۱ ۱

  سالاری خیلی زود بود که حق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی که سی سال عرق ریختند را ازبین ببری حق کارگران خوردن ندارد و لی هنوز برای جبران وقت هست بیا و مردانگی کن حالا که همه فهمیدند مرد باش و همسان سازی بازنشستگان تامین اجتماعی را انجام بده تا خاطره خوبی ازتو توی دهنشان باقیماند

 • محمد ذوالفقاری
  ۱ ۰

  بابا بخدا بازنشسته ها باید بیان یک گروه از خودمون تشکیل بدیم که هر روز برای یکی ازین دست اندرکاران اسفند دود کنیم مثل حاجی فیروز که هر ساله عید نوروز پیداش میشه. ما هم باید این گروه را که تشکیل دادیم یک روز برای آقای روحانی رییس دولت تدبیر و امید اسفند ببرن محل کارش ریاست جمهوری دود کنن. یک روز برای اقای مهندس اسحاق جهانگیری، یک روز برای مهندس شریعت مداری، یک روز برای دکتر سالاری و ..... الا آخر شاید چشم خوردن که کار ماها را با این سرعت و دقتد انجام داد.

 • بازنشسته تامین اجتماعی
  ۳ ۰

  بدان واگاه باش که تا اخرین قطره خونمان پیگیر همسان سازی هستیم پس آقای سالاری شریعتمداری به حرمت ریش سفید ما هم که شده بیا یید ودست از نیرنگ بازی و حیله گری بردارید وحقوق ما بازنشستگان تامین اجتماعی را مطابق قانون وبودجه تصویب شده انجام دهید که اگر انجام دادید خدا پیغمبر خدا از شما راضی خواهد شد و اگر انجام ندادید حدود چهار ده میلیون نفرین بازنشستگان دنبال شما خانواده شما همچنان سیل ویران همچنان آتش دودمان شما را خاکستر خواهد کرد حالا خداوحق

 • مهرداد
  ۳ ۰

  بی وجدانترازاینها کجا پیدامیشه،،،،چقدر نامردی آخه
  نظام برده داری

 • ناسناس
  ۱ ۰

  سلام بنده جانباز این ملکتم پیش خودم می گویم چرا انسانها که در این دنیای بی بفا برای کسی بفا نکرد به جون هم می افتند مگر همین ویروس که به جون انسانهای دنیا افتاد که روزی میلیونها نفراز بین میبر چرا به خودمان نمی ایم تا سر هم دیگر کلا نگذاریم ادم دراین نیا هر چقدر مال داشت باشد امانت داراست با خودش چیزی نمی تواند چیزی ببرد به جز دو متر کفن پس اقای وزیر وسالاری وغیر بهخودتان بیایید این همه درحق بازنشستگان ومستمری بگیران ظلم نکنید چیزی اضافه شما نمی خواهند فقط حق حقوق شان را می خواهند شما طبق قانون وزارت کار حقوق هارااضافه می کنید ومگوید همسان سازی اجرا کردییم دورغ به این بزرگی حتی سال گذشته که چندرقاز اضافه کردبودید بابت همسان سازی ان هم امسال کم کردید دران دنیا چگو نه می خواهید جواب گو باشید وزیر کار وسالاری وغیر یی کمی به خودتان بیایید این همه دروغ نگویید سالاری قبل از عید قول یارانه دو میلیون تومن دادبودی به باز نشستگان ومستمری بگیران پس چی شد پس این همه دروغ نگو ای دروغ گو هر کسی به این قشر زحمت کش ظلم میکن واگذارش میکنیم به خدا

 • ناشناس
  ۲ ۱

  اشباهی درکارنبوده عمدی بوده حالاکه دیدن نمیتونن جواب شفافی بدن انداختن گردن نرم افزار

 • سهراب
  ۰ ۵

  وای وای مارو کشتین همش صحبت بازنشسته پس شاغل چی فرهنگیان دوهفتصد تاسه تومن حقوق میگیرن

 • هوشنگ طاهری
  ۰ ۰

  چرا دروغ تحویل جامعه و مردم می‌دهید متناسب‌سازی مرداد رو کلا حذف کردند. اسفند 99 اصلا واصلا متناسب‌سازی نکردند فقط وفقط افزایش 26 درصد و رقم ثابت رو حکم زدند. دروغ می‌گویند مسئولین تامین اجتماعی وصد دروغ می‌گویند. ذستشان آلوده به حق بازنشستگان است.

 • سعید
  ۴ ۱

  بی وجدانها پس حق بقیه چی میشه، حق کارافتاده های کلی که قانون میگه بایدمطابق بازنشسته سی ساله حقوق بگیره، پس چرا حالا به زور سه وششصد دستشون را میگیره، امیدوارم اه همین کارافتاده ها دامنتون رابگیره

 • اکبر
  ۲ ۰

  سلام اقای نوبخت ایاشمامیتوانی باماهی بیست میلیون زندگی کنید!پس این چه حقوقی هست که شمابرای بازنشسته اضافه میکنیدمگرنان گدایی به مامیخواهیدبدهیدچراطبق تورم حقوق بازنشسته رازیادنمیکنیدایاخداراخوش میایدکه این قشرزحمت کش رااذیت میکنیدایاانصاف است توبابیسمیلیون نماینده مجلس بایازده میلیون کارگربانون بخور ونمیرایا انصافه اگرانصاف هست که هیچ اگرنیست حق کارگررابدهید

 • ناشناس
  ۳ ۱

  باعرض سلام .مستمری بگیر واز کار افتاده کلی هستم،واقعا ممنونم از شما مسولان خستگی ناپذیر که اینقدر به فکر سر کار گذاشتن ما هستین،خدا اجرتون بده،انشالا که در زندگی سربلندتون موفق باشین.

 • هوشنگ
  ۲ ۰

  چرا ندانسته توسایتها توضیح میدید همه افزایش 99 رو که حقوق اصلی من بود کم کردن حذف کردن. تو سرشون بخوره این افزایش. تو جنگ 8ساله ما جان کندیم امروز این احمقها بی وجدان تامین اجتماعی این بلا رو روسرمان بیاورند. همش دروغ همش در وغ. چرا این فرمول ها رو برای بازنشستگان کارکنان خودشان اجرا نمی‌کنند!؟ چه حق وتویی برای خود قائلند!!؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  شاهکار کردند حق خودمون را هم از دولت گدایی میکنیم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  باسلام خدالعنت کند شما را که هرروز‌بادروغ سر ماراکلاه می کذارین یک ریال به حقوق ها اضافه نکردین توبوق کرنا کردین که اینشد این رااضافه کردیم همش دروغ همش نیرنک بعد می گین به حرفهای بیکانه توج نکنید انتظار دارین تو این شرایت که از یک طرف کرانا می کشد از طرف دیکه شما با دروغهایتان چرانثدر دروغ میگین این روزها تمام میشود وروسیاهی برای شما میماند اقای وزیر دروغ کو این میز وپست به کسی وفا نکرده چه رسد به شما که بادروغ ونیرنک پشت این میز قرار گرفتن لعنت به شما

 • بازنشسته
  ۱ ۰

  فکر کنم حمله سایبری اسرائیل باعث شده فیش حقوقیا مشکل نرم افزاری پیداکنند

 • ناشناس
  ۱ ۱

  این ماه که ماه رمضان هست چه کار کنیم که هیچی نداریم برای روزه گرفتن نه روغن ونه مرغ ونه برنج و نه گوشتی از امشب داریم روزه می گیریم خدا خوش میاد نون و اب بخوریم ای خدا تو خودت رحم کن ای خدای توانا ومهربان تو خود روز ی ما را برسون امید یا ربعالامین خداوندما بندگانت نا امید نکن التماس دعا

 • ناشناس
  ۱ ۰

  ای شرم برشما

 • مریم
  ۱ ۰

  سلام.حالا همسان سازی پیش کش.من موندم اینا از روی کدوم فیش حقوقی میگن که ما از مردا99 به بعد دو میلیون و 800 میگرفتیم.ما سی سال سابقه ها دو میلیونو دویستو هفتاد میگیرفتیم.اگر 2 میلیونو800 میدادین دلیلی نداشت 1 میلیون 200 هزار در اسفند ماه علی الحساب پرداخت کنید.هر بازنشسته با 30سال سابقه از همسانسازی مرداد 99 به بعد حدود 4 میلیون تومان طلبکاره که با 1 میلیونو 200 هزار تومان علی الحساب دهن همرو بستین.وزرای بدبخت بیچاره.

 • اشکان
  ۱ ۱

  مابین تفاوتا وقت گل نی پرداخت میشه . زیاد تلاش نکنین.

 • رضا
  ۱ ۰

  آن هفتاد در صد که به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت نشد بلاخره چه شد از مرداد ماه ۹۹ چرا فقط با کلمات بازی میکنید

 • حشمتی
  ۰ ۰

  سلام 1152 میگرفتم با39درصد میشود 1595اضافه عاعله ومعیشت 185میشود1800حقوق برام امده1670 130کم شده همسان سازی ندارد

 • مریم
  ۱ ۰

  باسلام ،والله بااین حقوق هیچی نمی دهند ،۲۱ ساعت ۱ واریز کردن من تا ساعت ۶ عصر برام ۵۰۰ تومن باقی موند ،کرایه خونه دادم وگوشت ومرغ وپیاز خریدم ،بقیه ماه وچیکا ر کنیم با این گرونی ،لطفا ماها را درک کنید با دوتا بچه چیکار کنیم

 • ناشناس
  ۲ ۰

  به جرات میگم صددرصد اجرای افزایش حقوق بازنشستگان ایراد دارد مهمترین تخلف هم عدم محاسبه متناسب سازی مرحله اول در مرداد ومرحله دوم در اسفند شامل ضریب افزایش 26درصد نشد

 • ناشناس
  ۳ ۰

  اه ما کارگران دامنتونو میگیره

  • عروسک خیمه شب بازی
   ۱ ۰

   اونا دروغ نمیگن ....ما فعلا شدیم موش ازمایشگاهیشون ...شعار ندین نفربن نکنین پای حقتون بمونین و اون چیزی ک حقتونه بگیرین ...نوبخت بقیه ک نمیخان عمر حضرت نوح رو بکنن ...پیش خدا باید جواب گو باشن

 • یوسف غفاری09037254912
  ۰ ۰

  آقای نوبخت حقوق لشکری برای شما یگ فریب آشکار است تکراردروغ محض می باشد نیروهای مسلح را به تمسخر گرفتی با خنده‌ای گسخرت

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام شمارا بخدا اینقدر دروغ نگین خدامثل پینوکیو دماغتون دراز میشه😂😂😂

 • سیداسماعیل
  ۰ ۰

  درسال گذشته یعنی ۱۳۹۹ فقط ۱۸ درصد اضافه کردند دروغ گفتند ۶۸ درصد الی ۸۰درصد فقط خدا آگاه است که خط فقر هستیم یعنی حق اولاد ۱۴۷۳۰تومان خدا دروغگویان را لعنت کند حق همسر ۷۴۵۳۰تومن خدا نفرین کند چقدر دروغ

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰هزارتومان فقط در اسفندماه پرداخت شد.دیگرحقق فروردین ۱۴۰۰ندادند.

 • لیلابراهویی
  ۰ ۰

  ما روی حقوق مون حساب باز کردیم حالا که ماه رمضان هم میاد باز هم وعده سر خرمن میدید خدا ازتون نگذره

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پینکیو دیگه وقتش عمل کنی ...رشتی کله ماهی خوراگه هم نمی تونی بروگم شو

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باسلام الان برای حداقل بگیرها چقدر اضاف شده بالاخره این اضاف کردن همراه با این ۳۹درصد سالیانه هست اش یا فقط همسان سازی ۳۹درصد سالیانه رو لحاظ نکردن

 • ناشناس
  ۱ ۰

  با اینکه ازقدیم گفته اند برای دشمنت ارزوی مرگ نکن ولی از بس سالاری وعواملش خیانت کرده اند ارزوی بدتر از مرگ داریم برای ایشون .واقعا چقدر ادم باید پست وحقیر باشه که بخواد خق وحقوق بازنشسته رو بالا بکشه ننگ برکسانیکه بطروق مختلف باعث اذیت وازاربازنشسته شدند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این شالله اسرائیل یکی بمب بزن تامین اجتماعی را خرا ب کمه

 • حسین زینالی
  ۱ ۰

  حقوقی که از پول خود بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت میشه که در طول خدمت از حقوقشان کسر شده است آیا افزایش آن طبق تورم نیاز به اجازه دولت دارد؟

 • محمدی
  ۰ ۰

  تقیر ماست که رای میدیم به این بیشرفا...باید یه روز رو قرار بذاریم بریزم تو خیابونا مرگ یبار شیون یبار

 • بهزاد اکاری
  ۰ ۱

  با ۳۷ سال سابقه فقط ۳۵ روز حقوق برایم اعمال شده با افزایش حقوق و همسان سازی ۳۱ درصد به مبلغ یک میلیون یکصدو هفتاد هزار تومان اضافه شده . متاسفم

 • بازنشسته بی دفاع
  ۰ ۰

  این دفعه نرم افزار خراب شد برای خودتونم خراب میشه،خجالت بکشید به راحتی دروغ میگید فروردین را وصل میکنید به اردیبهشت، زمان میخرید سود پول های نداده شده را تقسیم میکنید،دیگه باور ی کلمه دشواره از شماها،،،حالا این گو ومیدان گرانیکه بیداد میکنه واسه قشر بدبخت اگه این متناسب سازی درست شد،محاله،وغیر ممکن

 • عبدالله حسن نژاد
  ۰ ۰

  سلام جناب وزیرکاربنده باطرح ۳۵سال سخت زیان آوربازنشسته شدم سال۹۱ درسال ۹۹حقوق مگیرفتم دومیلیون هفتصد چرا؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام چرا دروغ میگید من حکم واریزی خودم تو سایت نگاه کردم 1200 زدن ولی 850 واریز کردن خدا ازتون نگزره با این پول چکار میشه کرد

 • سیدمحمدرضاموسوی
  ۰ ۰

  افای سالاری بصورت تفکیک اول ۲۶درصدو۲۴۸هزارحساب وبعدمبلغ متناسب سازی مشخص واعلام شود
  فورمول دیگری که مقامهای زیردست بشمادادن هدف خراب کردن سرکارازپیش رفت مااداری بودیم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام فقط دروغ تحویل مردم میدین امیدوارم یک روز وجدانتون بیدار بشه ودرست تصمیم بگیرید.

 • سانازمحمدی
  ۰ ۰

  خجالت نمی‌کشید بازم می‌آید هرروز حرف میزنید شما کا هیچ غلطی نمی‌تونید کنید برید گمشید خونه هاتون بشینید دیگه هی هرروز نیاید بگید این کارو میکنیم اون کارو میکنیم شبها می‌نشینید پای منقل صبح هم جو زده می‌آید یه مشت چرت و پرت میگید بابابرید بمیرید به خدا

 • بازنشته حدا قل بگیر
  ۰ ۰

  چرا اینقدر با روح و روان مردم بازی میکنید به حداقل بگیر که ۲۰ سال چه فوتی ,چه از کار افتاده شما ۳ میلیون.۲۰۰ تومان دادید فکر هم.می کنید شاخ غول رو شکستید خدا ازتون نگذره که خودتون حقوق های نجومی و میلیاردی می گیرید به بازنشسته که از,قبل کلی پول پرداخت کرده اینقدر بی انصافی میکنید خدا از بالا نظاره گره اعمال خبیث شما هست از سال ۹۹ توی بوق و کرنا کردید فقط برای بقول خودتون ۵۰۰ تا ۸۰۰ تومان خسته نباشید اینه مملکت اسلامی تبعیض تبعبیض مرغ ۱۰۰% گرون شد آب و برق وتمام کالاهای اساسی حقوق بازنشسته ۳۹ درصد آفرین ,مرحبا , احسنت به دولتمردان تردید و نومید

 • ناشناس
  ۳ ۱

  خدایاسکوت وصبرشمافقط فقط ظالمین رابی پرواترمیکنه خداجونم ترابه جان امام حسین فاطمه رحمی به حال مامردم ستم دیده زمان بکن خسته وزخمی شدیم زیرچنگال این گرگهای ظالم ودرنده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خدالعنتتون کنه همتون دزدیدخداازگلوی زن بچتون بیاره بیرون سرطان بگیریدهرچی ازمامستمری بگیرهاخوردیدازدماغ عزیزانتون بیادبیرون دروغگوهادزدهاهمروزدیدبع جیب گشادتون خرج دوادکترخانوادتون بشه

 • As
  ۰ ۱

  خدالعنت وسرنگون کنه شما مسعولین دروغگوچطور کامپیوتر اشتباه نمیکنه حقوق نجومی بگیرانو کم کنه ۲۷ سال سختییه کاردارم ۹ماه جبهه جنگ بودم تا شما هارو به مقام وریاست نشوندم همکارم ۲۵ سال سابغه ۷/۵ ملیون ومرا ۴/۹۰۰زدین ای لعنت بر ذات کثیفتون دختر دانشجو پسرم ۳۱داره مجرده از غصه دارم میمیرم کی می خواید عدالتو بر قرار کنید خدا از س همتون اولی تا اخرینتو ن نگذره اصلا شما دین ندارید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  احکام جدید بازنشسته فرهنگیان کشور کی واریز می شود

 • مهری ق ش
  ۰ ۰

  اقای نوبخت وشریعتمداری وسالاری سه دروغگو وشیاد بزرگ هستند که همه ساله از اذر ودیماه شروع به وعده دادن میکنند ودر نهایت هیچکدام از وعده هایشان محقق نمیشود اینان نمیدانند با۳میلیون تومان در کشوری که خودشان اینطور ویرانش کردند نمیتوان زندگی کرد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام آقای نوبت من سی پنج سال حق بیمه دادم شما چرا این همه دروغ میگوید پس هم ساز بازی چه شد شما چقدر حقوق میگیرید با سه میلیون حقوق ميشه زندگی کرد یک ماه است که فقط شوار بس کنید خجالت بکشید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پس چرا اینجور شد کدام متناسب سازی کدام ماده ۹۶ وماده ۱۱۱ پس وقتی تو بیست وسی بدون تعارف میگفتید هیچ حداقل بگیری چه بازنشسته جه از کارافتاده کلی زیر ۴ ملیون نمیگیر وحقوقشان باداشتن دو فرزند بالای ۴ میشد ودرسال ۱۴۰۰ حقوق هیچ حداقل بگیربازنشسته زیر ۴ملیوننیست چه شد اقای دهقان کیا نمایند کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی

 • ع م
  ۱ ۰

  لعنت بر پدرومادر دوزدتون شما همه با زنشسته هارومسخره گرفتین سرخودتون کلا میزارید نوبت ماهم میرسه

 • ح ن
  ۰ ۰

  بی انصاف های دروغگو خجالت بکشید

 • حبیب
  ۰ ۰

  چقدر دروغ چقدر فریب دیگه تحمل مابه سر آمده مرداد همسانسازی کردند وبایک مبلغ ناچیز سرمان شیر مالیدند و معلوم شد برای سخت و زیان آور ها بدتر هم شده یعنی سالهایی را که مابه تفاوت حق بیمه را پرداخته بودند به حساب نیاورده اند بعد از کلی پیگیری ورای دیوان محاسبات در بهمن احکامشان اصلاح شد ودر اسفند مابه تفاوت ۵ ماهه واریز شد حالا قرار بود طبق قانون ۲۶ درصد به این حقوق اضافه بشه بعد همسانسازی سال۱۴۰۰ انجام بشه میدونید چه شد ؟ افزایش حقوق را برای قوق مرداد سال قبل بدون همسانسازی انجام دادند یعنی همه افزاش های قلی هیچ بنزین بریزن آدم آتیش بزنن از این بهتره دروغ تزویر ظلم آشکاریدر حق مان کرده اند حالا دیگر باید برای احقاق حقمان باید با کفن به خیابان بریزیم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پدر توی جوانی بیمه پرداخت کرده مثلا وقت پیری نیاز نداشته باشه با۳۶۵۰ اقای خامنه ای که مسول مستقیم این گرانی هستی میتوانی زندگی کنید .لطفا به داد مردم برسید..بقول یکی بترسید از روزی که مردم بفهمن در ذات شما چی میگذرد..به امید روشنای....به امید زندگی

 • ناشناس
  ۰ ۰

  به‌حداقل‌بگیرها‌هم‌‌مابه‌التفاوت‌پرداخت‌نشده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باسلام‌ سازمان تامین اجتماعی شعرش این بوده نیاز امروز پشتوانه فردااین‌ پشتوانه فردایاشرمنده فردا

 • رسول
  ۰ ۰

  چرا فروردین اصلا ح نمی کنید بخدا کم آوردیم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا حقوق فروردین ماه ۱۴۰۰ تامین اجتماعی با حکم زده شده فرق داره

 • ناشناس
  ۰ ۰

  یکمی خجالت بکشین از مردم آقای نوبخت شمامیتونید با ۴ملیون تومان زندگی کنی با این کشوری که گو کشیدیم هرروز قیمتها تعبیر میکنه

 • مصطفی محبی
  ۰ ۱

  سلام خسته نباشید بنده ۳۵ سال بیمه تعمین اجتماعی دارم ولی در همسان سازی مرحله اول باید به گفته خودتان ۳میلیون میگرفتم اما فقط ۲۷۵۰۰۰۰ تومان پرداختند اونم با دو فرزند میخاهم بدانم در همسان ساری ۱۴۰۰ دریافتی من باید چقدر باشد ممنون

 • احمد
  ۰ ۰

  به نظرمیرسد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی،فقط هیاهویی بیش نیست،فقط دهان پرکن هست

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام خدمت دوستان بازنشسته
  کسی هست ک از کارافتاده کلی باشه
  بنده سال قبل ۲۲۰۰دریافتی داشتم الآن هم ۳میلیون ۲۵۰هزار تومان مگه تو قانون کار از کار افتاده کلی سابقه ۳۰سال بهش تعلق نمیگیره؟؟
  تمام حقوقها از ۳۵۰۰و،۳۶۰۰کمتر نبوده چرا باید ما این دریافتیمون باشه
  آخه با این حقوقها میشه زندگی کرد وقتی خط فقر پارسال ۱۰میلیون بوده
  آخه دلمون میخواست از کار افتاده بشیم
  مگه قرار داد بیمه نمیگه فوتی و از کار افتاده کلی کل حقوق شاملش میشه
  تا کی ظلم

 • ناشناس
  ۲ ۰

  بابا از یک دولت دورغ گو چه انتظاری دارید

 • مرتضی عزیزی
  ۱ ۰

  سلام.ب مسعولین بفرمایید زودتری فیشها رو بزنن بانکها واس ضمانت فیش 1400رو مطالبه میکنن

 • ناشناس
  ۲ ۰

  خیلی براتون سخته با جدول مثل کشوری برای تامین اجتماعی مشخص کنید ۱۰ ساله ها اینقدر ۱۵ ساله ها اینقدر تا ۳۵ ساله کار شاقی نیست وفقط وفقط جدول بندی بشه تا همه بدونن تمام ده ساله ها مثلا ۲ میلیون میگیرن یه ده ساله نیا ۵۰۰ بگیره یکی دیگه با همون سابقه ۸۰۰ بگیره همه مساوی

  • حسین اسمعیلی
   ۱ ۰

   سلام آقای شریعتمداری خودش چندین کارخانه داردوچندین کارگر ایشان هرتصمیمی میگیرداول جیب خودش را نگاه می کند اصلا بفکر بازنشسته ها نیست ؟؟؟ هرچه زودتر زمان بگذره ازدست این نامردان روزگار راحت بشیم این دولت مردان باید محاکمه شوند؟؟ همه دزدند ؟؟تامین اجتماعی مال بازنشستگان است ربطی به دولت ندارد؟؟؟هیچ جای دنیا دولت نبایدبرای شرکتهای خصوصی تصمیم بگیره ؟؟؟

  • زارع
   ۰ ۰

   واقعا عدالت را رعایت کنید کارگر ک عمر زحمت کشیده که در زمان بازنشستگی بک زندگی آبرومندانه داشته اینطور عدالت بر قرار شده پرداختی ما که سی سال بوده دوتا ظلم به ما شده یکی اینکه سه سال قبل که بازنشست شدم گفتند نزدیک دوسال بیمه ای که شما پرداخت کرده اید تعاونی تاکسیرانی پرداخت نکرده به سازمان کردم گفتند طبق متنساوب ساری کمتر حقوق واریز میشود مراجعه به سازمان کردم گفتند طبق متنساوب ساری کمتر حقوق واریز میشود در سامانه هم ثبت شده پرداختی ولی متأسفانه کسی درد دلمون را نمیشنود. نه تامین اجتماعی نه تعاونی تاکسیرانی که نه من تعداد زیادی از رانندگان به این وضع دارند یک ساله وارددومین سال هم شدیم که حقوق من و امثال من حق قانونی ..مبلع پانصد هزار کمتر حقوق واریز میشود. نمایندگانی هم در مجلس داریم که لی خیال

 • محمد
  ۰ ۰

  بازنشستگان عزیز هراتفاقی بیفته دارن اعلام میکنند و اصلاح میشه متاسفانه بعضی ها ادب را رعایت نمی‌کنند واگر ماهی صد میلیون بگیرند باز میگن کمه .آقایان افزایش براساس مبلغ حق بیمه ای هست که پرداختی نمیشه هرچی من خواستم بهم بدن .
  لطفاً مودب باشید .

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام خواهش میکنم ی فکری برا باز نشسته ها بکنید گناه دارند خجالت میکشند

 • محمدرضاربیعی
  ۰ ۰

  فقط برای مستمری بگیران بدبخت حرف تابخواهی افزایش پیدا میکند14ماه فقط حرف پرداخت میشود

 • ناصربهادری
  ۰ ۰

  عالیجنابان نوبخت ،ربیعی وسالاری چراحقوق من که بازنشسته با۱۷سال پرداخت حق بیمه و۶۰سال سن دوسال قبل بازنشسته شدم فروردین ۱۴۰۰ هیچ ریال واریز نشد؟ مگرمنوما روجزو آدما حساب نمیکنید؟ چرا حتی یکریال؟ همش میگوید بازنشستگان با۳۰سال و۲۰سال یابقه کارویک زن و۲فرزند متناسب وهمسان وافزایش یالیانه براشون واریزشده یاخاهدشد؟ مگرمن خانواده نداریم؟ بخداقسم من هم خیلی زیادنیازمندم وشماها پولی که فروردین امسال قراربودبپردازید نپرداختید؟چرا دروغگویی میکنیدوفلان؟ عالیجنابان تامین نااجتماعی مگرمنوما بازنشسته وانسان نیستیم؟

 • کارمنددولت بازنشسته تامین اجتماعی
  ۰ ۰

  سلام لطفا اطلاع رسانی شود هنوز همسان سازی نشده و وعده های دروغین میدهند وازشاغلین وبازنشستگان همکار تامین اجتماعی کلیه بازنشستگان غیر همکار تامین اجتماعی عقب هستندبایدطبق قانون اساسی عدالت اجرا وفاصله طبقاتی کاهش یابد و..

 • کارمنددولت بازنشسته تامین اجتماعی
  ۰ ۰

  سلام لطفا اطلاع رسانی شود به کسی میگویندآقا که قانون اساسی وعدالت رااجراکندوحقوق بازنشستگان غیر همکار تامین اجتماعی را مطابق وهمانندواریز حقوق مدیرکل سازمان تامین اجتماعی وشاغلین وبازنشستگان همکار تامین اجتماعی بدهد!!!!

 • باز نشسته تامین
  ۰ ۰

  جهت اطلاع کلیه عزیزان باز نشسته تامین اجتمائی عزیزان حقوق دریافتی باید با این اوضاع ابر تورم ۱۰ میلیون تومن باشد حرف لشگری وکشوری را هم نزنید از خودتان حرف بزنید

 • محمد
  ۱ ۰

  مابازنشستگان خیلی گله مند هستیم زیرا مامه غیر حداقل بگیر بددیم وبا۳۵سلل کارسخت تازه با خداقل بگیران تقریبا نزدیک شدیم خواهشننداست عرچه سریعتر نسبت به اصلاح این احکام دست بکارشوند وخداقل حقدق ماکه ۳۵ سال بینه پردازی مرده ابثیم راکمتراز۸نیبیدن اجحاف درحق ماست

 • فریدون حیدری
  ۰ ۰

  سلام دوستان ما ۴۲ ساله فریب میخوریم تازگی نداره

 • فریدون حیدری
  ۰ ۰

  بخدا دارن قطره چکانی سم به روان مستمری بگیران تزریق میکنن چون نباید وجود داشته باشیم مملکت سرمایه داریه حق ما مرگه چرا قبول نمیکنیم دوستان

 • مستمری بگیر
  ۰ ۰

  جوجه هاراپاییز می شمارند،دراحکام دروغ مسولین ثابت می شود.خخخخ..،امابه اندازه دریاهاشیره سردارند

 • مجید محاوی
  ۰ ۰

  به خیابان میایم و رای نمیدیم عدالت ندیدیم....

 • علیرضا
  ۱ ۰

  اقای وزیر حداقل بگیر دوهشصد میگرفت ان را در سی ونه درصد کن ضرب کن میشود حدود یک ودویست خوردی جمع میشود مثلا چهار تومان همسان سازی چی شد قبول نداری بده یک دیپلم برات حساب کنه هی دم از همسان سازی نزنید هشتادونه هزار میلیارد چی شد با سالاری تقسیم شد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با عرض سلام لطفا به فکر ما جانبازان زیر ۲۵ درصد هم باشید جناب مسئولین محترم با تشگر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اقای نوبخت این دو ماه مانده به پست شما یک کار به یادگاررر

 • عبود
  ۰ ۰

  بخدا مثل سگ دروغ میگن من الان با یک دختر بیمار روانی داخل چادر زندگی میکنم مستمری بگیر هم هستم

 • محمند
  ۱ ۰

  ازاین نیترسیم دراردیبهست بعدازاینکه اب ازاسیاب افتاد ۴۰۰الی ۵۰۰تومان به غیرحداقل بگیرها اضافه بشه وبگویند اینهم حق شما اماماتاگرفتن حق کاملمان که همانا همترازمان درکشوری ولشکری هست ازپای نخواهیم نشست این راکارشناسان عزیز سازمان بدانند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  گفته میشه درصد اضافه کردن مستمری مدیران بازنشسته تامین اجتماعی نیز مثل حداقل بگیران ۳۹٪ بوده که باعث شده دریافتی آنها تا نزدیک ۲۰ میلیون رسیده!
  دوستان بازنشسته حواس‌هامون جمع باشه، کلاه سرمون نگذارند! بی‌عدالتی و لفت و لیس باید حد داشته باشه!

 • داود
  ۱ ۰

  اخه درد یکی دو تا نیست که اول اینکه همیشه بازنشسته تامین اجتمایی بیشتر ازکشوری میگرفت، خوب طبیعی بود چون از ما 27 درصد بیمه کم میشد(20درصد کارفرما و7درصد ازخودمان) ولی از کشوری ها کلا 8در صد کم میشد، حالا اونا کجا و ما کجا قصدم مقایسه نیست خواستم دلیلشو وزیر محترم بیان کنه ثانیا خودتون صراحتا گفتید 130 درصذ به حقوق سال98 اضافه میشه این دیگه نرم افزار پیچیده نمیخواد، بنظر میاد گیری توکار هست که مسولین نمیخوان بگن

 • علی آتش خوئی
  ۰ ۰

  تاین تکلیف حقوق بگیران از چه زمانی بعهده برنامه وبودجه شده واقعآ شورش را در آوردند آقایان روحانی به اینها اعتماد نکنید

 • ایرج
  ۰ ۰

  دولت تدبیر و امید پس کی حق ما جانبازان بازنشسته تامین اجتماعی کسر دودرصدازحقوق جانبازان بابت بیمه که معاف می باشد ودیوان عدالت رای به عدم کسر وعودت مبالغ کسر شده قطعی صادرشده ولی تامین اجتماعی پرداخت نمی کند کی جق مارا می دهید برای عده ای کسر نمی گردد مگر خون آنان ازما رنگین تره بسیجی خط یک جزیره مجنون وای برشماچه کردید

 • بدبختی بنام بازنشسته
  ۰ ۰

  بخدا خسته شدیم ....بابا یذره معرفت داشته باشید می‌خواهید بریم بمیریم ..نکنید با ما ...بخدا روزی ده بار از خجالت داریم پیش زن و بچه می‌میریم ..

 • حبیبه نجفی راد
  ۰ ۰

  هر کسی که حق ما رو بخوره ان شاءالله همین دنیا پس بده چه دولت چه رئیس و روسای تامین اجتمای آمین

 • ناشناس
  ۰ ۰

  افزایش حقوق خداپسندانه نیست ودولت روحانی ازجمله شریعتمداری وسالاری وربیعی تاوان این حق خوری قشر مظلوم را خواهند دادوبترسند از چوب خدا

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام واقعاخسته نباشیداین چه همسان سازی است درسته حداقل بگیرواقعابه نفعشه وحداکثربگیراین وسط فقط به ضررمیانگین بگیرشدلطف کنیدیه فرمولی پیداکنیدبه نفع نیانگین بگیرهم باشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام خسته نباشین با این همه حرف زدن حقوق حداقل بگیران تامین اجتمایی اضاف کردین با 35 سال سابقه سخت زیان آور 4000 باهمه چی که اضاف شده شده 4000 کی با این حقوق میتونه زندگی کنه معیشتی هم بهمون نمیدن میگن شما جزء پول دارا هستین خدا از سرتون نگذره

 • حمید کریمی
  ۰ ۰

  با تورم بلای صددرصد میشه زنگی کرد نوبخت و وزیر کار چی میدوند ما چی میکشیم خدا لعنت شون کنه بیشرفا که ما را شرمنده خانواده کرده

 • جمشیدی
  ۰ ۰

  حقوق فعلی بگیران در حال حاضر باید 10 میلیون تومان در ماه باشد نه کمتر ونه بیشتر،چه لشکری وچه کشوری وچه تامین اجتماعی.البته حداقل بگیران .اصلن فرقی نمیکند بازنشسته باید حقوقش بالا باشد تا در این اوضاع وحشتناک تورم وگرانی برای حقوق بگیران سخت نباشد...واقعن اوضاع حقوق بگیر خیلی خراب هستش.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  الان خوتان بگذارید جای مستمری بگیران همه وسایل خوراکیها لوازم خانگی صددرصد گران
  شده واقعاً متاسفم از اینکه این حقوق هاانقدرکمه

 • محمدی
  ۰ ۰

  واقعآدست شون درد نکنه پای کاردستم قطع شد وار کار افتادم والان با این گرونی وبی خونگی حق مون اینقدره؟اینا فضا زندگی میکنن وخبر از این همه گرونی وبدبختی مردم ندارن

 • معراج سلیمانی
  ۰ ۰

  جناب اقای کیا نمیدانم تا چقدر اطلاع دارید که امروز در فضای مجازی درمورد وام پرداختی از طرف سازمان به معاونت سازمان پرداخت شده که مبلغ ان یکملیاردود ست هشتاد ملیون تومان هست که اقساط ان ماهی ۵۷۰هزارتومان بازپرداخت ان است ولی من بازنشسته وامی ۲۰ملیون گرفتم با بازپرداخت ۸۰۰ هزارتومان حقوق بنده حدود۶میلیون ولی معاون ماهیان ۹۸ملیون تومان میگیرد کجا عدالت هست که بریم دنبالش بعد میگویید مدیر سازمان میخواهد وام ۵ ملیونی بدهد وای به احوال دل بازنشستگان که پول خودشان را باید گدایی کنند

 • صادق خزایی
  ۰ ۰

  ای کاش مسئولین. به صورت چهره ناشناس تو. محافل میادین ومکانهای تجمع بازنشستگان حضور پیدا کنند وبا زندگی عامه مردم آشنا بشن و درد بازنشسته رو لمس کنن بعد تصمیم بگیرن ودر کارها خدا را در نظر بگیرن بیابین یک ما زندگی فعلی رو با یک باز نشسته عوض کنن باید لمس کرد

 • عباسعلی
  ۰ ۰

  سلام خسته نباشید آقای روحانی شما همیشه خواب می ما نید ا نبخشنامه را ابلاغ. می کنید

 • سیدرضا
  ۰ ۱

  سلام این چه عدالتی هست درست نست تامین اجتماعی به دولت پول قرض میده ما کارگر صبح تا شب زحمت بکشی اونوقت بوق کرنا می کنید اضافه شد دارن ۱۱ میلیون میگیرن لشگری معیشت میگیرن ما چی نه معیشت میدن یارانه کمک معیشت هم نمیدن حقوق هم خیلی بشه ۳۶۰۰ تا ۱۱ میلیون چقدر اختلاف داره کی جبران می کنه جز حمالی کردن خودمان ۸ سال این رییس جمهور قرار زیاد کنه گذاشته سال اخر برای انتخابات بله این عدالت نه این عدالت نیست

 • بازنشسته مریض
  ۱ ۰

  باسلام من پدرم یه بازنشسته تامین اجتماعیه که سالهاس مریضه و گوشه خونس از یه طرفم کرایه نشینیم ،وجمعا ۵نفریم با هزار تا قسط و قرض ماهی ۵۰۰ خرج خوراکمون نمیمونه ... توروخدا مگه قرار نبود متناسب سازی جدا بدین ،افزایش سالانه هم جدا؟
  پس چرا فقط یه افزایش سالانه دادن ؟؟؟
  توروخدا اونایی که تهرانید پیگیری کنید نذارید حق امثال بدبخت بیچاره هایی مثه مارو بخورن ... بخدا دیگه ادامه زندگی واسمون غیر ممکنه ازبس بی پولیم

 • سحر
  ۰ ۰

  همسان سازی نبود گدا سازی بود.مردم و دوباره بدبخت تر کردن بود.اونایی که دریافتیشون سال پیش 4 تومن بود الان 9 تومن گرفتن 5 تومن به حقوقشون اضافه شده ولی حداقل بگیرا چی؟ چقدر اضافه شد؟از رو نمیرید ؟؟ بیشترا بیشتر کردن کمتر ا هم با بخور نمیر سرشونو گرم کردن . میدادی این پولو دست یه بچه بهتر میتونست همه رو راضی نگه داره نه شما بیسوادا

 • ناشناس
  ۰ ۰

  فقط خوش بحال خودم که. هم کس. دارم. هم پستون بقیه را ولش

 • علی رضا وارسته
  ۰ ۰

  آقای وزیر بنده شصت سال دارم و از کار افتاد جزی منو کردند با ناحقی که به من شود پای چپم خرده شده و مهره کمر ال یک و پنچ ودو تا پزشک خیرقابل درمان دو فرزند لسانس بیکار با این حقوق میتوانیم چیزی برای خوردن بگیریم لطفاً خودتان را یک ماه جای ما قرار بدهید میشه زندگی کرد

 • بهار
  ۰ ۰

  میدونید مشکل چیه؟ اینکه تو این کشور هر اعتراض 4 سال طول میکشه تا به نتیجه برسه و طرحی اجرا بشه و تا اون موقع مشکل اونقدر بزرگ شده که حل اون یه مشکل دیگه درست میکنه. دوما تا زمانی که افزایش بصورت درصدی باشه اختلاف حقوق همینجور اضافه میشه تا زمانی که صدای عده ای در بیاد و خودشون توش بمونن. الانم با اینکه همسان سازی انجام شد بازم امسال افزایش درصدی بازم داره موجب اختلاف حقوق شدید میشه، مطمئن باشید. نظر من یه بار همسان سازی یکبار بر اساس گروه و پایه و سنوات و غیره است و بعد هر سال افزایش یکسان مبلغ است نه درصدی. اینگونه مطمئنا دو سال دیگه اختلاف حقوق تغییری نخواهد کرد و متناسب با تورم براحتی قابل محاسبه است اینقدر نرم افزار و سیستم محاسبه هم قاطی نمیشه که حق امسال من که با زحمت تعجیل در گروه گرفتم حالا بی اثر در کار بشه یا سنوات یکی حساب نشه. هر کی موافقه تایید کنه. من 7 سال حق مدیریت رو اداره رد نکرده بود به سازمان کشوری بعد که قبول کردن قبلیها رو اصلا ندادن و تو حکم جدید نزدن دلیل افزایش حالا چی بوده. 5 سال درصد پلکانیها شامل ما زیر سی ساله ها نشد و حداقل ده درصد دادن بهمون حالا که همسان سازی شد از اول حقوقا درست شد الان بازم تلاش تعجیل در گروه موون از بین رفته با اینکه برای حکم عالی شش ماه حقوق و پاداش عقب افتاد و بدون حقوق ماندیم. این نابسامانی ها تا کی میخواد تموم بشه. اینها رو بهشون میگن مسئول؟ نخبه؟ مدیر؟

 • پرویز
  ۰ ۱

  چرا دوروغ میگید باز هزارجوربدهگاری دارم امرداد ۹۹ دارید یجورای مارو میپیچونید ی ملتو سرکار گذاشتید بادوروغ گفتناتون

 • زن بی سر پرست مستاجر 58ساله
  ۰ ۰

  سلام جناب وزیر من سخت ترین کار داشتم تو بهزیستی 15سال کار کردم با معلول های ذهنی با شیفت 24ساعت الا ن بازنشست شدم با حقوق یک میلیون و صد تومن مستاجر ماهی 800تومن کرایه خونه 50متری به این ماه رمضان میدهم خدا وکیلی شما بگو من چطوری زندگی میکنم من خودم میگم به قرآن یک سال گوشت نمیتونم بگیرم می رم یک سینه مرغ میخرم دوبار غذا درست میکنم دونه ای سیب زمینی پیاز گوجه خلاصه با بدبختی می‌گذارنم از 5یا6بی پول میشم به قرآن تو اون خدا حقوق منم زیاد کنید که این چند صبا عمرم کمی آرامش داشته باشم خواهش میکنم لطفا حداقل منم سه میلیون بگیرم تو خدا

 • مهرب
  ۰ ۰

  باید1200 به حقوق فروردین اضافه می شد،که نبود،فقطافزایش حقوق سالانه بوده .همسان سازی باید باحقوق اسفندماه صورت بگیرد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  همه این حرفها دروغ است اینا غیرازدر وغ گفتن کاری دیگری بلد نیستن خدابه فریادمابرسد

 • فرههمند
  ۰ ۰

  پسما مستمره بکیر لشکری که دومیلون هصد میگیریم چرا به حقوق ما فقط پانصد هزار اضافه ش که با دو وهفصد چگونه میشه زنگی کرد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام خسته نباشید چرا حقوق از کار افتادگی زیاد نمیکنید مگه قرار نبود 43000دریافت کنن چرا 37000واریز کردید تو خدا به داد از کار افتادگان هم بپرسید