کد خبر 496621

حاجی‌دلیگانی تشریح کرد؛

جزئیات ۴دیدگاه برای افزایش حقوق کارمندان

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ جزئیات ۴ دیدگاه برای افزایش حقوق کارکنان دولت در سال ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 ، از بررسی تبصره 12 لایحه بودجه 1400 که مربوط به تعیین تکلیف و تصمیم‌گیری درباره حقوق و دست مزد کارکنان دولت در روز(شنبه 20 دیماه) درکمیسیون تلفیق ، خبرداد.

وی با بیان اینکه برای تصمیم‌گیری درباره حقوق کارکنان دولت در سال آینده 4 دیدگاه در کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 وجود دارد، گفت: یک دیدگاه این است که حقوق همه کارکنان دولت در سال آتی 25 درصد با توجه به میزان حقوق دریافتی افراد افزایش یابد و همچنین دیدگاه برخی از اعضای کمیسیون این است که حقوق‌ها به صورت (پلکانی عکس) اضافه شود یعنی کارکنانی که حقوق کمتر می‌گیرند بیشترین افزایش را داشته و شخصی که حقوق بالاتری می‌گیرد کمترین میزان افزایش را داشته باشد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 در همین راستا، ادامه داد:دیدگاه دیگر این است که افزایش حقوق‌ها مانند سال 98 اعمال شود یعنی حقوق همه کارکنان تا درصدی به یک میزان افزایش یابد و ما بقی افزایش بر اساس حقوق دریافتی افراد باشد و دیدگاه برخی از اعضا نیز این است که هر میزان افزایش و به هر نحوی که اعمال شد ، به عنوان مازاد دریافتی محسوب شود و به پایه حقوق کارکنان دولت اضافه نشود.

حاجی‌دلیگانی بیان داشت: درباره این 4 دیدگاه برای افزایش حقوق‌ها در سال 1400 در کمیسیون تلفیق بحث و تبادل نظر شده ، که در جلسه امروز درباره یکی از آنها تصمیمگیری می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • اسماعیل
  ۰ ۰

  25 درصد افزایش برای من که حقوق 4میلیون میگیرم 900 تومن اضافه میشه و برااون که 12میلیون حقوق می‌گیرد 2میلیون و 700 اضافه میشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بنظرمن هم بصورت پلکانی باشه بهتره

 • ناشناس
  ۰ ۱

  حقوق بر اساس مدرک افزا یش پیدا کند

 • کارمند
  ۱ ۰

  اینکه طرح پلکانی بهتره رو بچه ابتدایی هم میفهمه ولی از اونجایی که قدرت دست پولداراست مطمئن باشید مثل سال های قبل برا همه یه اندازه است. با این تفاوت که برای پولدارا واریزی کارت دوم بیشتر میشه. بیچاره ما که فقط یه کارت داریم.

 • علی
  ۰ ۰

  حقوق براساس پست افزایش پیدا می کند