کد خبر 488072

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کار تشریح کرد؛

جزییات واریز بسته جدید معیشتی ۱۰۰هزار تومانی

شمس گفت: بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی که قرار است به حساب سرپرستان خانوار واریز شود جدا از یارانه معیشتی (یارانه بنزین) است.

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، یکی از سوالاتی که درخصوص بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی توسط افراد مطرح می‌شود این است که این مبلغ جدا از یارانه معیشتی به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود یا با یارانه معیشتی ادغام شده است؟

به همین منظور حامد شمس در این باره، گفت: بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی که به ازای هریک از اعضای خانواده قرار است به حساب سرپرستان خانوار واریز شود جدا از یارانه معیشتی (یارانه بنزین) است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: این بسته معیشتی در ۴ ماه به ازای هریک از اعضای خانواده، ۱۰۰ هزار تومان به حساب سرپرست خانوار قرار است واریز می‌شود.

گفتنی است؛ مشمولان این بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی، یارانه معیشتی بگیرانی است که شغل ثابت و درآمد ثابت ندارند. کارگران ساختمانی، رانندگان و... هریک از افرادی که یارانه معیشتی را ماهانه دریافت می‌کنند و شغل و درآمد ثابت هم ندارند مشمول این تسهیلات هستند.

به گفته وزارت رفاه، ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر که در دهک‌های پایین جامعه قرار دارند و شغل و درآمد ثابت ندارند، مشمول دریافت این بسته هستند که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از شناسایی آن‌ها، لیست این افراد را به سازمان برنامه و بودجه برای واریز ارسال می‌کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  نامردها طرف چندتا خونه داره و اجاره میگیره بهش 100تومن رو پرداخت کردید حداقل ماهی 40 میلیون اجاره میگیره ما که با بدبختی بیمه پرداخت میکنیم بخاطر همین ندادید لعنت بهتون یه بار درست آمار بگیرید ببینید این خونه ها متعلق به کیه طرف میلیاردر هست بخاطر بیمه روستایی بهش پرداخت کردید واقعا اون حقوقی که میگیرید حرومه چون کار نمی‌کنید

 • مریم پیری
  ۱ ۰

  باسلام ما خانواده ی کارگر هستیم وام یک میلیونی را ریافت کردیم ولی ۱۰۰هزار تومنو دریافت نکردیم توروخدا پیگیری کنین

 • پروین زرگریان مقدم
  ۰ ۰

  سلام من سرپرست هستم معیشتی هم میگیرم نه وام یک تومنی گرفتم نه یارانه صدهزارتومانی

 • امیر
  ۰ ۰

  ۴تا بیسواد اوردن سرکار درست جساب نمیکنن من درامد ثابت ندارم بیمه رانندگانم با بدبختی پرداخت میکنم وام یک میلیونی ندادن ۱۰۰تومان هم ندادن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام ما ی خانواده ۴ نفری هستیم نه بیمه ونه حقوق ثابت داریم وام یک میلیونی و نفری ۱۰۰ تومن را بهمون ندادند بخدا خیلی احتیاج داشتیم

 • فاطمه
  ۰ ۰

  سلام هرکی که بیمه داشته باشه این نشدکه نیازنداشته باشه
  من نه وام یک میلیونی گیرم اومدنه 100هزاری واقعاچه جوری حساب کردیم که به چه کسای بدین ؟!

عناوین بیشتر