کد خبر 465170

یارانه نقدی شهریور ماه کی واریز می‌شود؟

یارانه نقدی در حالی پنج‌شنبه ۲۰ شهریور ماه، به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود که سومین قسط وام یک میلیون تومانی کرونا به مبلغ ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان از سرجمع یارانه خانوار کسر خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، یکصد و پانزدهمین مرحله از یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومانی مربوط به شهریور ماه، همراه با افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴ روز پنج شنبه  ۲۰ شهریورماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.

کسر سومین قسط وام کرونا

بر این اساس، با توجه به شیوع ویروس کرونا، دولت تصمیم گرفت در کنار حمایت از بنگاه‌ها و افراد بیکار شده، وام یک میلیون تومانی به حساب تمامی ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر واریز کند که در مجموع ۲۳ هزار میلیارد تومان وام به حساب یارانه بگیران نقدی واریز و مقرر شد اقساط تسهیلات یک میلیون تومانی از یارانه افراد کسر شود.

آغاز کسر اقساط این تسهیلات از تیرماه بود و این ماه سومین قسط کسر خواهد شد.

گفتنی است؛ مقرر شده هر ماه مبلغ  ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان  از سرجمع یارانه هر خانوار کسر شود و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز ۳۰ ماه در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

 • ایرانی
  ۰ ۰

  چه یارانه ای که پول یک شانه تخم مرغ هم نمیشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرابرای من وام یک میلیونی واریزنش

 • حسین
  ۰ ۰

  چرایارانه ماواریزنشده

 • شهاب
  ۰ ۰

  مددجوی بهزیستی هستیم.یارانه شهریور ما واریز نشده تعجب می کنم تا الان ماه به ماه سر وقت واریز می شد.این ماه نشده.از کجا پیگیر بشم؟؟؟چیشده؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام من یک نفرم ماهی ۱۰ هزارتومن یارانه واریز میکنند ۳۵۰۰۰ کم میکنند هر ماه ....واقعا شرم اوره .با این تورم چند برابری تنها چیزی که افزایش نیافته همین یارانه هست بعد از سالها

 • یه بدبخت
  ۰ ۰

  ماهی ۱۰ هزار تومن به من یارانه میدهند ۳۵۰۰۰ کم میکنند هر ماه از ۴۵۰۰۰ تومن ....ایا ماهی ۱۰ هزار تومن اسمش یارانه هست ؟ هر ماه کلی قبض اب و برق و گاز و تلفن میاد .اخه این درسته ؟ درامدی هم ندارم .زیر خط فقر هستم .مددجوی بهزیستی هستم

 • بهنام طاهری
  ۰ ۰

  باسلام وخسته نباشید من همون روز اول کدملی خودرا به شماره ۶۳۶۹ارسال کردم ولی تاحالا پیامکی دریافت نکردم