کد خبر 460690

از سوی هیات مدیره اعلام شد:

تغییر در زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه تاپیکو

آگهی لغو مجمع عمومی سالانه اعلام شده و اعلام زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی جدید شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) مربوط به سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۲/۳۱ منتشر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز وپتروشیمی تأمین در یک آگهی در روزنامه رسمی خود، ضمن لغو مجمع عمومی عادی که پیش از این اعلام شده بود، زمان و محل جدید برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه خود را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش متن آگهی به این شرح است:

آگهی لغو مجمع عمومی عادی سالیانه و اعلام زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (سهامی عام)

برای سال مالی منتهی به 1399/02/31 به شماره ثبت 214880 و شناسه ملی 10420205695

پیرو آگهی منتشره در همین روزنامه در روز یکشنبه مورخ 19 مرداد 1399 مبنی بر دعوت به جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت در روز چهارشنبه مورخ 1399/05/29 با دستور جلسه مطرح شده در آن آگهی، بدینوسیله به اطلاع تمامی سهامداران محترم می‌رساند، مجمع اعلامی در تاریخ و محل اعلامی لغو و مجمع جدید راس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ  1399/06/05 در محل سالن همایش‌های مجموعه تلاش به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بعد از صدا و سیما نرسیده به چهارراه پارک وی تشکیل می‌گردد.

دستور جلسه:

1) استماع گزارش هیات مدیره، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای عملکرد سال مالی منتهی به 1399/02/31

2) اتخاذ تصمیم در مورد عملکرد هیات مدیره وتصویب صورتهای مالی برای سال مالی منتهی به 1399/02/31

3) انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به 1400/02/31 و تعیین حق الزحمه آن

4) اتخاد تصمیم در خوص تقسیم سود

5) انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت

6) سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد

لذا از کلیه سهامداران محترم دعوت می شود قبل از شروع جلسه شخصاً یا از طریق وکیل و نماینده قانونی خود با در دست داشتن اصل کارت ملی و وکالتنامه برای دریافت کارت ورود به جلسه در محل برگزاری مجمع نسبت به اخذ آن اقدام نمایند.

توجه:

الف) درج شماره ثبت و شناسه ملی شرکت و نیز کد ملی نماینده در معرفی نامه اشخاص حقوقی الزامی می باشد.

ب) توجه سهامداران محترم را به اگهی منتشر شده در همین روزنامه و همین روز در خصوص نحوه برگزاری مجمع جلب می نماید

6

هیات مدیره تاپیکو همچنین در آگهی جداگانه ای نحوه شرکت در مجمع عمومی بر اساس ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار را اغلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

آگهی نحوه برگزاری جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (سهامی عام)

به شماره ثبت 214880 و شناسه ملی 10420205695

پیرو آگهی منتشره در روز جاری در روزنامه اطلاعات مبنی بر لغو جلسه مجمع این شرکت در روز چهارشنبه مورخ 1399/05/29 و اعلام زمان و محل جدید برگزاری مجمع در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 1399/06/05، بدینوسیله حسب ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری مجامع به استحضار سهامداران گرامی می رساند به منظور حفظ سلامتی، سهامداران محترم می توانند در راستای شیوه ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا، مجمع را از طریق سایت شرکت به آدرس www.tappico.com بصورت آنلاین مشاهده و پرسش های خود را به صورت پیام از طریق سامانه مزبور مطرح فرمایند.

7

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری