کد خبر 451346

آخرین ارزش سهام عدالت؛

مالکان سهام عدالت چقدر سود کردند؟

سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲هزارتومانی به ۱۶ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

در این زمینه بخوانید

آخرین اخبار درباره خرید و فروش و معامله سهام عدالت

این سامانه بار دیگر در پایان معاملات روز گذشته بِروزرسانی شده است و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت‌های پایانی روز گذشته تهیه شده است آگاهی یابند.

لازم به ذکر است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند می‌توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها 532 هزار تومان است در پایان معاملات روز دوشنبه 16 تیر ارزش سهام عدالتشان به 16 میلیون و 213 هزار و 37 تومان رسیده است. این رقم در روز کاری 15 تیر 15 میلیون و 543 هزار و 121 تومان گزارش شده بود که بر این اساس سود 670 هزار تومانی طی یک روز کاری عاید مشمولان سهام عدالت با ارزش اولیه 532هزار تومانی شده است.

سهام عدالت

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حامد
  ۱ ۰

  سلام .چرااین سودها آنی به حساب مشمولان واریز نمیشود؟

 • حاجیه جان نثار
  ۱ ۰

  چرا پول سهاممون نزدیک دو ماه هست برامون واریز نکردن اون موقع واریز میکردن قیمت سکه و طلا پایین بود الان اینقدر رفته بالا باید به روز برامون واریز کنن

 • حاجیه جان نثار
  ۰ ۰

  آیا کسی امروز از بانک سپه واریزی داشته