{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 440971

صاحبان سهام عدالتی که قصد فروش بخشی از سهام خود را دارند از روز سه‌شنبه - ۶ خردادماه امسال- می‌توانند با مراجعه به بانکی که حساب دریافت سود سهام عدالت در آن دارند، ‌برای فروش ۳۰ درصد سهام عدالت خود اقدام کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، به گزارش روز پنجشنبه وزارت امور اقتصادی و دارایی کلیه دارندگان سهام عدالت که قصد فروش قسمتی از سهام خود را دارند، می توانند از روز سه شنبه (۹۹/۳/۶) به شعب بانک هایی که قبلاً در آن دارای حساب بانکی بوده و شماره شبای آن حساب را به سازمان خصوصی سازی معرفی کرده اند، مراجعه کنند.

این افراد می توانند با تکمیل  فرم های مربوط نسبت به تکمیل سفارش فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود و تعهد نامه مربوطه، اقدام کنند.

در اجرای ابلاغیه مورخ ۹۹/۲/۹مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر آزاد سازی سهام عدالت و با عنایت به مصوبه مورخ ۹۹/۲/۳۰ شورای عالی بورس این اطلاعیه ای صادر شده است.

 این اطلاعیه می افزاید، پس از اتمام مهلت اعلام شده در سامانه سهام عدالت (۹۹/۳/۸ )از تاریخ ۹۹/۳/۱۰ بانک ها از طریق کارگزاری های خود یا کارگزاری های طرف قرار داد، به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان در بورس اقدام و وجوه حاصله را در قالب توافق شده به حساب آنها واریز خواهند کرد.

ارسال نظر

 • ن ج از تهران
  ۰ ۰

  ببخشید من سهام عدالت سال ۸۹ ثبت نام کردم کد رهگیری بهم دادن بارها پرسیدم ولی گفتن الکی تا حالا هم نه سودی گرفتم نه اسممو میزنم جزو ثبت نامی هاس باید چیکر کنم لطف کنید راهنمایی کنید

 • فاطنه
  ۱ ۰

  خدایی سی درصد خیلی کمه منی که سهام سیصد وپنجاه تومن سیدرصدشو بفروشم مگه چقد دستم میگیره اخه بابا یکم انصاف داشته باشید توروخدا تو این اوضاع بد اقتصادی

 • محسن
  ۵ ۰

  اونایی قصد فروش ۳۰ درصدی رو ندارند باید چیکار کنند؟

 • مهدی
  ۰ ۰

  ما که کد بورسی داریم، دیگه چرا باید بانک بریم؟

 • م پ
  ۰ ۰

  هه هه چند تا سلطان عدالت سهمو یک سوم قیمت مخرن ده برابر مفروشن نفروشید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من هم مثل بقیه سهام عدالت ثبت نام کردم وکدرهگیری گرفتم ولی تابه حال هیچ پولی نگرفتم منه کارگر ساختمانی چکارباید بکنم لطفا راهنماییم بکنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام کدام از بانکی ها باید مراجع کنیم برای ازاد سازی سهام عدالت

 • احمد
  ۰ ۰

  بعد از مراجعه به بانک برای فروش چقدر زمان میبرد تا پول را دریافت گنیم؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری