{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414451

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: درخواست سه میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از ابتدای واریز سبد حمایتی معیشتی دولت تا کنون تایید و معوقه ها نیز به حسابشان واریز شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «حسین میرزایی» افزود: تا کنون سه دوره سبد حمایت معیشتی دولت واریز شده است و همانطور که از ابتدا وعده شد ۶۰ میلیون نفر کل مبلغ را دریافت کرده‌اند.

وی تاکید کرد: برخی اعلام کرده بودند که معوقه های سبد حمایتی پس از تایید درخواست برایشان واریز نشده که در بررسی‌ها مشخص شد تمام معوقات به حسابشان واریز شده است و لازم است در بررسی تراکنش بانکی دقت بیشتری داشته باشند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی تصریح کرد: متقاضیان دریافت سبد حمایت معیشتی دولت که پیش از این درخواست خود را ثبت کرده بودند، می‌توانند نتیجه بررسی‌ها را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir مشاهده کنند و چنانچه به این نتیجه اعتراض داشتند اجازه بررسی مجدد حساب بانکی خود را اعلام کنند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    چرا دولت فقط میگه کمیته وبهزیستی در صورتی افرادی هستن تهت پوشش بهزیستی اما خانواده ثروتمند است اما به خاطر یک از فرزندان تحت پوشش قرار کرفته وبدون گزینش معیشتی میگیرد چرا پس همین افراد هم باید گزینش شوند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری