کد خبر 271068

جزییات اصلاحیه بودجه ۹۷

اصلاح ۲ردیف بودجه دفاعی/ منابع اختصاصی بودجه ۵۷۰هزار میلیارد ریال شد

رییس مجلس اصلاحیه بودجه ۹۷ را با اصلاحاتی در ۲ ردیف بودجه دفاعی و همچنین منابع بودجه عمومی دولت برای اجرا به رئیس جمهور ابلاغ کرد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اصلاحیه قانون بودجه سال 97 را برای اجرا به رئیس جمهور ابلاغ کرد. بر این اساس، تغییراتی در ماده واحده ، تبصره 12 و 2ردیف بودجه در خصوص وزارت دفاع و پشتیبانی اصلاحاتی ایجاد شده است. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، به این ترتیب، بودجه سال 97 از حیث منابع 740.000.000. 12.231.523  ریال خواهد بود، منابع عمومی نیز 4.438.604.688.000.000 ریال می‌باشد که عبارت است از 3.867.866.149.000.000 ریال به عنوان منابع عمومی و همچنین  570 هزار میلیارد ریال به عنوان منابع اختصاصی.

همچنین ردیف مربوط به کلیه وجوه ارزی ناشی از دعاوی حقوقی بین المللی و کشورهای خارجی به 31 هزار میلیارد ریال تغییر کرد. گفتنی است، ردیف هزینه ای با عنوان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح-تقویت بنیه دفاعی 28.019.138میلیون ریال(2800 میلیارد تومان) تغییر کرد. دومین اصلاح نیز در ردیف حفظ توان تولید صنایع دفاعی ایجاد شده و رقم مربوطه به 6.197.470 میلیون ریال تغییر کرده است.

06

07

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    کلا تا آذر مهلت دارید که آخرین تصمیم های خودتون رو در رابطه با اقتصاد بگیرید . بعد از اون فکر نکنم نه دیگه ارزی و نه طلایی و حتی معامله نفتی و یا حتی buyback هم بتونیم انجام بدیم هیچ کاری نمیتونیم انجام بدیم اروپا هم مثل گلابی میفروشمون همونطوری که کره شمالی ما رو فروخت . برجام هم از الان تکلیفش معلومه . . . تا آذر مهلت دارین مواد غذایی رو برای مردم جیره بندی کنید و آماده (ابر تورم) باشید
    و نکته ای که هست اینه که اگر درآمد های نفتی به طور کل قطع بشه اول بیمه ها مانند تامین اجتماعی با ۱۸ میلیون نفر بازنشسته حقوق بگیر که افزایش حقوق و یکسان سازی حقوق هم دارن میخواد چی کار کنه ؟ حقوق کارمندان دولت رو چی؟ این بودجه ای که نوشته شده شبیه به یه جوک تلخ میمونه با آینده ای که در انتظار مون هست. شما نمیتونید قیمت یه پیاز رو ثابت نگه دارین چطور میخواین پاسخگو این جمعیت باشید؟ بازار ارز و طلا رو با زور و فشار هم نمیتونید کنترل کنید! چرا؟ چون کسی نمیدونه کیا نشستن توی شورای پول و اعتبار برا اقتصاد تصمیم میگیرن! مردم رو گول نزنید ..... اقتصاد با هیچ کسی شوخی نداره شوروی به اون عظمت سر اقتصاد از هم پاشید ... حالا ببینم بازم اقتصاد دان میاری بگه افزایش قیمت دلار برای صادرات خوبه؟ راستی چقدر صادرات غیر نفتی و غیر معدنی داشتیم؟ چقدر به دلار صادرات داشتیم ؟ اگر پاسخی ندارید لبخند بزنید اوضاع از آنچه که فکر میکنید خراب تر است .
    یه اقتصاد دان که دلال باشه سراغ دارین دلار دارم میخوام بفروشم طلا بگیرم. میگن سودش خوبه؟ نه؟ یورو؟ نه؟ ... خوش باشید☠