نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر؛

بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۵۰۰ هزار دلار و طلا به ۵ هزار دلار خواهد رسید!

نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، می‌گوید «کریپتو آینده است».

بیت‌کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۵۰۰ هزار دلار و طلا به ۵ هزار دلار خواهد رسید!

اقتصادآنلاین – حسین عسکری؛ او از پول فیات به عنوان پول جعلی یاد کرد، در حالی که به عقیده او طلا و نقره «پول خدا» و بیت کوین «پول مردم» است.

رابرت کیوساکی کریپتو را پول آینده می بیند

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، معتقد است که ارز دیجیتال آینده است. پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است و بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد، بیش از 32 میلیون نسخه از این کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی در پستی در پلتفرم رسانه اجتماعی X شنبه اشاره کرد که یک "کنفرانس عظیم رمزارز" در سنگاپور در حال برگزاری است و تاکید کرد که "بسیار هیجان انگیز" که در آن شرکت کند. این نویسنده معروف افزود: کریپتو آینده است و پول‌های فیات نان تست است.

کیوساکی مدت‌هاست که هشدار داده است که روزهای ارز فیات به شماره افتاده است. او به طور مداوم از پول های فیات، از جمله دلار آمریکا، به عنوان پول جعلی یاد می کند. از نظر او، طلا و نقره «پول خدا» هستند، در حالی که بیت کوین «پول مردم» است.

در ماه جولای، او گفت که سقوط بزرگی در راه است و پایان دلار آمریکا نزدیک است. در فوریه، این نویسنده مشهور رکود اقتصادی شدیدی را پیش‌بینی کرد که فدرال رزرو را مجبور خواهد کرد تا میلیاردها دلار پول جعلی چاپ کند. علاوه بر این، او انتظار دارد که اعتماد به دلار آمریکا از بین برود. در نتیجه، او پیش بینی کرد که تا سال 2025، طلا به 5000 دلار، نقره به 500 دلار و بیت کوین به 500000 دلار خواهد رسید.

نویسنده مشهور مدت زیادی است که بیت کوین را در کنار طلا و نقره توصیه می کند. او قبلاً فاش کرده بود که یک سرمایه گذار بیت کوین است نه یک معامله گر. او همچنین گفت که بیت کوین را دوست دارد زیرا مانند طلا، نقره و نفت به عنوان کالایی طبقه بندی می شود. وی خاطرنشان کرد که اکثر توکن های رمزنگاری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده طبقه بندی می شوند و هشدار داد که ناظر اوراق بهادار اکثر آنها را با مقررات سنگین سرکوب خواهد کرد.

ارسال نظر
ارسال نظر
  • سعید
    ۰

    پایان دلار ،،،پایان چاپ بی پشتوانه دلار،،،سقوط امریکا از گردن کشورهای دنیا و صدای شکستن استخوان پوک امریکا به گوش می رسد