در ادامه مشکلات بعد از فروپاشی صرافی FTX؛

یک صرافی کریپتو مستقر در استرالیا برداشت ها را متوقف کرد!

به گزارش یاهو فایننس، صرافی Digital Surge در پیامی در وب ‌سایت خود گفت: به دلیل تأثیرات مدیریت FTX در استرالیا، نمی‌توانیم به طور معمول تجارت کنیم و تمام سپرده‌ها و برداشت‌ها را تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورد.

یک صرافی کریپتو مستقر در استرالیا برداشت ها را متوقف کرد!

اقتصاد آنلاین حسین قطبی؛ به گزارش یاهو فایننس، صرافی موج دیجیتال (Digital Surge)، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در بریزبِن (Brisbane)، برداشت‌ها را به دلیل ریزش ناشی از سقوط FTX به حالت تعلیق درآورده است. طبق این گزارش، Digital Surge در پیامی در وب ‌سایت خود گفت: «به دلیل تأثیرات مدیریت FTX در استرالیا، ما نمی‌توانیم به طور معمول تجارت کنیم و تمام سپرده‌ها و برداشت‌ها را تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورده‌ایم». همچنین بیان کرد که «اولویت فعلی ما محافظت و حمایت از شما، کاربرانمان و در جریان نگه داشتن شما با پیشرفت وضعیت کنونی است».

این صرافی در ایمیلی به مشتریان خود گفت که در معرض محدودیت‌های ناشی از FTX قرار دارد و به سختی کار می‌کند تا وضعیت مربوط به کاربران خود را درک کند. این شرکت بلافاصله ایمیلی برای درخواست نظر ارسال نکرد. در این گزارش آمده است که انتظار می‌رود طی ۱۴ روز آینده، اطلاعیه بیشتری در مورد وضعیت ارائه کند.

یک صرافی کریپتو مستقر در استرالیا برداشت ها را متوقف کرد!

Digital Surge که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد، می‌گوید راهی سریع و آسان برای تبادل ارزهای دیجیتال برای استرالیایی‌ها ارائه می‌کند. ۲۲ کارمند دارد که در لینکدین فهرست شده‌اند.

صرافی FTX، صرافی شماره ۳ کریپتو در سطح جهان، هفته گذشته در ایالات متحده اعلام ورشکستگی کرد و می‌تواند تا ۱ میلیون طلبکار داشته باشد.

سلب مسئولیت: سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و سایر عرضه‌ اولیه‌های آن‌ها (ICO)  بسیار پرخطر و گمانه زنی است و این مقاله توصیه‌ای از طرف اقتصاد آنلاین یا نویسنده به عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش رمزارزها تلقی نمی‌شود. از آنجایی که موقعیت هر فردی منحصر به فرد است، همیشه باید قبل از تصمیم گیری مالی با یک متخصص واجد شرایط مشورت شود.

ارسال نظر