عقیده جنجالی بنیان گذار پالیگان؛

بلاکچین ها هیچ مشکل جدیدی را حل نمی کنند!

ساندیپ نیلوال بنیان گذار بلاکچین پالیگان و رمزارز متیک عقیده دارد که موارد استفاده خیالی برای بلاکچین وجود ندارد. ساندیپ نیلوال بنیان گذار بلاکچین پالیگان، در توییتر نظر خود را در مورد روشی که سیستم های بلاکچین باید به مشکلات مالی، اجتماعی و سایر مشکلات رسیدگی کنند به اشتراک گذاشت.

 بلاکچین ها هیچ مشکل جدیدی را حل نمی کنند!

اقتصادآنلاین - حسین عسکری؛ به گفته بنیان‌گذار بلاکچین پالیگان، موارد استفاده بلاکچین نباید توسط فعالان و سخنرانان این صنعت بزرگنمایی شود. او از این حرکت انتقاد کرد.

 بلاکچین ها هیچ مشکل جدیدی را حل نمی کنند!

ساندیپ نیلوال گفت: بلاکچین ها عمدتا هیچ مشکل جدیدی را حل نمی کنند، آنها نحوه حل مشکلات قبلی را بهبود می بخشند. پول، امور مالی و دارایی ها، تمام مواردی است که اکنون بلاکچین روی آنها متمرکز شده است.

به همین دلیل است که «اختراع» موارد استفاده جدید برای ابزارهای مبتنی بر بلاکچین از نظر پذیرش جهانی بلاکچین و حل مشکلات بزرگ جهان بی معنی است.

در اوایل هفته جاری، اعلام شد که پالیگان اکنون به عنوان یک پلتفرم برای گزارش های پلیس در منطقه فیروزآباد (اوتار پرادش، هند) استفاده می شود.

علاوه بر این در آگوست 2022، پالیگان با جدیدترین برنامه توسعه خود به نام zkEVM، خبرساز شد.

در آگوست 2022، پالیگان با جدیدترین توسعه خود بنام zkEVM، خبرساز شد.

این پلتفرم فرصت هایی را که قبلاً دیده نشده بود برای پروتکل های مبتنی بر ZKP باز می کند.

از 14 اکتبر 2022، QuickSwap صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال مبتنی بر Polygon (DEX) در حال تست فناوری جدید zkEVM Polygon در شبکه آزمایشی عمومی خود بوده است.

ارسال نظر