کد خبر 583987
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

ادامه روند نزولی شیبا اینو / آینده شت‌کوین معروف چگونه خواهد بود؟

رمزارز شیبا اینو که اخیرا به شدت روند نزولی در پیش گرفته، به نظر می‌رسد پس از پشت سر گذاشتن این بحران، رشد قابل توجهی را تجربه کند.

اقتصاد آنلاین - مهسا نجاتی؛ به گزارش کوین‌تلگراف، با کاهش تمایل معامله‌گران به رمزارز شیبا اینو، این رمزارز در تاریخ ۲۴نوامبر همچنان به افت خود ادامه داد. معامله‌گران خرد در اوایل سال جاری به رشد ۵۳۵درصدی این رمزارز و دستیابی آن به رکورد قیمتی ۰.۰۰۰۰۸۸۵۴دلار کمک کردند.

شیبا اینو پس از صعود به بالاترین قیمت خود در تاریخ ۲۸اکتبر، افت نزدیک به ۶۰درصدی تجربه کرده است. این موضوع منجر به کاهش شدید معاملات این رمزارز در بایننس شد که تضعیف علاقه سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد.

از این رو، ارزش بازار شیبا اینو از ۲۸.۳۱میلیارد دلار، تنها در پنج روز به ۲۱.۳۰میلیارد دلار کاهش یافت.

داده‌های جستجوی کلمات کلیدی گوگل نشان می‌دهد که علاقه به بازارهای رمزارز شیبا اینو در حال کاهش است. امتیاز آن در بازه زمانی ۱۲ماهه از ۱۰۰ به ۲۰ سقوط کرده که با اصلاح قیمتی ۶۰درصدی شیبا اینو دور از انتظار نیست.

فروش بیشتر در راه است؟

آخرین دوره فروش در بازار شیبا اینو، باعث سقوط قیمت این رمزارز به زیر خط حمایتی حیاتی شد و احتمال آن را برای افت بیشتر، افزایش داد.

به نظر می‌رسد که آخرین قیمت شیبا اینو، خط ۰.۶۱۸ فیبوناچی در کانال ۰.۰۰۰۰۳۷۹۲ را به عنوان سطح حمایتی کوتاه مدت آزمایش کرده است. بازگشت به کف قیمت مذکور، احتمال آزمایش کانال ۰.۰۰۰۰۴۷۷۳دلار به عنوان سطح مقاومتی افزایش داد.

1

در مقابل، حرکت به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۳۷۹۲دلار ممکن است خطر سقوط شیبا تا کانال ۰.۰۰۰۰۲۳۹۴دلار را به دنبال داشته باشد. تحلیلگر بازار در اینکام شارکس نیز با استناد به نمودار هفتگی شیبا، قیمت حدود ۰.۰۰۰۰۲۳۹۴دلار را به عنوان منطقه خرید معرفی کرد.

به طور کلی، قیمت شیبا از ۲۸ اکتبر که به ۰.۰۰۰۰۸۸۵۴دلار رسید، در یک کانال نزولی قرار گرفته است.

همانطور که در نمودار نشان داده شده، انتظار می‌رود پس از گذر از این روند نزولی، یک حرکت قوی به سمت بالا مشاهده شود.

پیش‌بینی می‌شود این رمزارز احتمال صعود به کانال ۰.۰۰۰۰۵۱دلاری را داشته باشد. پس از شکستن این خط مقاومتی، شیبا اینو در مسیر دستیابی به کانال ۰.۰۰۰۱دلاری قرار خواهد گرفت.

در نمودار ارائه شده، روند حرکت قیمت شیبا اینو را مشاهده می‌کنید؛

2

ارسال نظر