کد خبر 583536
اقتصاد آنلاین گزارش می دهد؛

جهش رمزارز سی آر او/ معاملات پر سر و صدای CRO

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال همیشه سرمایه گذاران خود را در سراسر جهان شگفت زده می کند. این بار، Crypto.com (CRO)، یکی از دارایی‌های رمزارزی محبوب این روزها، به ATH جدیدی دست یافت. CRO توانست قیمت معاملاتی خود را به بیش از ۰/۶۷ دلار برساند.

اقتصاد آنلاین - شوان غریب نژاد؛  مارکت کپ سی‌آراو رمزارز جدیدا محبوب نیز به بیش از ۱۷/۱ میلیارد دلار رسید. این مارکت کپ به آن کمک می کند تا موقعیت فعلی خود را به عنوان یکی از ۱۵ دارایی برتر در CoinMarketCap حفظ کند. بر اساس اطلاعات CoinMarketCap، قیمت CRO در زمان نگارش این مقاله ۰/۶۷ دلار با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۷۱۸,۵۹۹,۶۲۱ دلار بوده است.

علاوه بر این، افزایش قیمت CRO پس از توییت رسمی آن که توضیح می‌داد «ETH Supercharger راه افتاده است!» رخ داد.

حتی پیش تر از آن، پلتفرم مبادلات رمزارزی Crypto.com قراردادی ۷۰۰ میلیون دلاری را برای به دست آوردن حقوق نامگذاری مرکز نمادین Staples در لس آنجلس امضا کرد.

از سوی دیگر، CRO تنها یکی از دارایی های رمزارزی است که در بازار سر و صدا ایجاد کرده است. بسیاری دیگر از دارایی های رمزارزی نیز در حال رشد هستند، از جمله GALA ،ROSE ،AVAX و غیره. از این طریق، می‌توان گفت که اکوسیستم رمزارزی اکنون بیش از هر زمان دیگری آماده است تا صنعت مالی جهانی را در اختیار بگیرد.

ارسال نظر