کد خبر 574655
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

جهش دوج‌ کوین با توییت جدید ماسک / میم‌ کوین‌ ها مجددا در کانون توجه قرار می‌ گیرند؟

ایلان ماسک مجددا در توییتر در خصوص دوج‌کوین اظهار نظر کرده و باعث رشد این رمزارز در طول چند ساعت اخیر شده است.

اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا دوباره در توییتر اظهار نظر کرده و در خصوص دارایی‌های رمزارزی خود صحبت کرده است.

سوابق نشان داده که اظهارات ایلان ماسک روی خود سکه‌ها و جهت‌دهی بازار تاثیر داشته و نظرات امروز وی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

دوج‌کوین، رمزارز مردم

ایلان ماسک در پاسخ به یک فعال حوزه رمزارز در یوتیوب به نام @ProTheDoge، از دوج‌کوین به عنوان "رمزارز مردم" یاد کرد.

ماسک در توییتر خود نوشت: "من با بسیاری از کارکنانم که در خطوط تولید تسلا یا ساخت موشک در اسپیس ایکس صحبت کردم، دوج‌کوین دارند. آنها کارشناسان مالی یا تکنولوژیست در سیلیکون ولی نیستند. به همین دلیل من تصمیم گرفتم که از دوج‌کوین حمایت کنم. احساس می‌کنم دوج‌کوین، رمزارز مردم است."

پس از این توییت، قیمت دوج‌کوین 8درصد افزایش یافت و به 0.266581دلار رسید.

دارایی‌های ماسک – شیبا اینو کنار گذاشته شد

یکی از کاربران توییتر از ایلان ماسک پرسید که چقدر رمزارز شیبا اینو دارد؟ پس از اینکه ماسک تصویری از سگ خود، نژاد شیبا اینو، در دو هفته گذشته منتشر کرد، گمانه‌زنی‌ها در خصوص اینکه وی از این رمزارز در دارایی‌های خود دارد را بالا برد. با این حال، ماسک تایید کرد هیچ سکه‌ای از شیبا اینو ندارد.

شیبا اینو، از آنجا که مورد توجه معامله‌گران رسانه‌های اجتماعی قرار گرفته، یکی از رمزارزهایی بوده که تنها در طول ماه اکتبر، رشد 450درصدی تجربه کرده است.

در طول پایان هفته، این سکه برای اولین بار بالای کانال 0.00004دلاری معامله شد، اما در حال حاضر به زیر این سطح افت کرده است.

ایلان ماسک در یک توییت دیگر تکرار کرد که بیت‌کوین، اتریوم و دوج‌کوین در اختیار دارد.

ارسال نظر