کد خبر 89816

رییس ایمیدرو در گفت‌وگو خواستار شد:

ابلاغ کاهش حقوق دولتی برای حفظ بازار

رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی اظهار کرد: امیدواریم کاهش حقوق دولتی توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت به زودی ابلاغ شود؛ تاکنون نیز در ابلاغ این موضوع تاخیر ایجاد شده و انتظار می‌رود زودتر کاهش حقوق دولتی برخی اقلام اعمال شود.

مهدی کرباسیان با تاکید بر اینکه کتبا اعلام کردیم با توجه به افت جدی قیمت جهانی نیاز است که قیمت تمام شده را کاهش دهیم، گفت: با توجه به افت جدی قیمت جهانی فولاد، مس، اخیرا آلومینیوم و سایر محصولات نیاز است که قیمت تمام شده را بکاهیم تا بازار بین‌المللی را هم در عرصه صادرات و هم در عرصه واردات حفظ کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از مسیرهای درست در این راستا کاهش حقوق دولتی است و امیدواریم دولت این اقدام را به زودی انجام دهد.

رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی در پاسخ به این پرسش که در چه زمانی کاهش حقوق دولتی ابلاغ می‌شود، یادآور شد: تاکنون نیز این امر به تاخیر افتاده و در طی این چند روز انتظار می‌رود توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، به خاطر کاهش شدید قیمت جهانی برخی اقلام چون فولاد، مس، سنگ آهن و ... فعالان بخش معدن دچار چالش شده‌اند و صادرات در برخی حوزه‌ها دیگر توجیه اقتصادی ندارد بدین ترتیب مقرر است حقوق دولتی برخی اقلام کاهش یابد که سنگ آهن در صدر کاهش‌ها قرار دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • علی ش
  ۰ ۰

  پیشنهاد میکنم اول از همه از ما معلمان شروع کنید که مدیون نمانیم...
  آخه ایجور مواقع ما به همه چی ارتباط پیدا میکنیم...
  معلم در کلاس درس:
  از میز و نیمکت
  از برق
  گاز
  آب
  تلفن
  کاغذ
  خودرو برای رفت و آمد به مدرسه
  ماسه
  سیمان
  چوب
  شیشه
  الکل
  و ... کلی وسایل بهره میبرد پس به همه چی مربوطه
  مدیونیداگرسریعا اقدام نکنید...

  • حسنی
   ۰ ۰

   برادر معلم عزیزلطفا مطلب رو خوب مطالعه کن و نظرات مرتبط بده. منظور از حقوق دولتی مورد نظر در تیتر این خبر حقوق کارکنان دولت نیست.