کد خبر 66100

رییس سازمان ملی استاندارد گفت:

بنزین هنوز وارد تولید پاک نشده است!

رییس سازمان ملی استاندارد گفت: قرار بود تا سال ۱۳۹۰ بنزین، وارد تولید پاک شود که هنوز این امر محقق نشده است.

نیره پیروزبخت، امروز - یکشنبه - در مراسم روز ملی کیفیت گفت: سه مدل را برای ارزیابی در نظر گرفته‌ایم تا بتوانیم به مطلوب نهایی دست پیدا یابیم که بهترین آن مسیری است که هم شرکت‌های کلان و هم اجزای خود به سمت کیفیت حرکت کنند.

وی با بیان این‌که مفهوم کیفیت از سال 1370 عنوان شد، گفت: به تازگی تاثیرات این مفهوم را در دولت مشاهده می‌کنیم که این مساله می‌تواند نوید‌بخش ارتقای کیفیت کشور باشد.

رییس سازمان ملی استاندارد با بیان این‌که بحث کیفیت در چند سال اخیر از بنگاه‌های اقتصادی خارج شده است، اظهار کرد: کیفیت در عالم هستی در حال حرکت است و وارد دوره جدیدی از اهداف و تعاریف جدید شده است به همین دلیل لزوم نگرش‌های جدید در مقوله کیفیت به وضوح احساس می‌شود.

پیروزبخت با بیان این این‌که سال‌هاست که در دنیا استاندارد مشخص شده است، گفت: در این زمینه وزارت بهداشت عزم جدی را برای افزایش کیفیت و سلامت مردم به کار گرفته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، رییس سازمان ملی استاندارد گفت: در راستای افزایش کیفیت و ارزیابی آن، معاونتی را در سازمان ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم با ارائه‌ بحث‌های مختلفی مانند نرخ کیفیت باعث ارتقای کیفیت شویم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • سامان
    ۰ ۰

    لطفا مشخصات بنزین پاک ، این واژه "شما در آوردی" را اعلام فرمایید.مگر ما بنزینی با استاندارد پاک داریم.