• صفحه اصلی
 • اصول جدید طراحی سایت شرکتی حرفه ای در چیست؟
تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

اصول جدید طراحی سایت شرکتی حرفه ای در چیست؟

مهمترین مزیت طراحی سایت شرکتی چیست؟ سایت شرکتی به سایت هایی اطلاق می شود، که شرکت ها از طریق آن میتوان به معرفی خود، فعالیت شان بپردازند.

آشنایی با طراحی سایت شرکتی

 اطلاعاتی مثل روزمه، محصولات، خدمات، کارهای قبلی و البته راههای ارتباطی با مجموعه در این نوع از سایت ها درج می شود. در دنیای امروزی داشتن یک سایت شرکتی، امر بسیار ضروری است. دلیل این امر آن است که به واسطه ی آن می توانید به صورت مستقیم و آنلاین با مشتریان خود در تماس باشید و اخبار جدید مجموعه ی خود را در اختیار آنها قرار داده و از این طریق  روابط مطلوب ایجادی کنید. داشتن یک سایت شرکتی یکی از مهمترین اقداماتی است که برای رقابت در بین کسب و کارهای مشابه باید در نظر گرفته شود. اصول طراحی سایت خود را به شرکت های معتبر سپارید تا بتوانید از مزیت آن به خوبی بهره مند شوید.

هدف از طراحی سایت های شرکتی چیست؟ سایت های شرکتی عمدتا جنبه ی تبلیغاتی داشته و با استفاده از آنها می توان برای افزایش اعتبار خود گام موثری بردارید. اعتماد کاربران و بازدید کننده ها را جلب کنید. شما با داشتن یک سایت حرفه ای به کاربران خود نشان می دهید از لحاظ حرفه در چه سطحی هستید. زمانی که مخاطبان شما وب سایت شما را در بین سایت های رتبه برتر گوگل مشاهده می کنند، به راحتی می توانند به خدمات شما و اعتبار برند تان پی ببرند.

مزیت داشتن سایت شرکتی

داشتن یک سایت شرکتی چه مزایای دارد؟ در طراحی سایت شرکتی لازم است اصول و نکات مختلفی مد نظر قرار گیرد تا بتوان از طریق سود کافی از این مسیر به دست آورد. از اصلی ترین مزیت داشتن یک سایت شرکتی می توان موارد زیر را نام برد:

 • کاهش هزینه‌های تبلیغاتی
 • مادام‌العمر
 • دسترسی 24 ساعته
 • همیشگی بودن
 • ایجاد ارتباط با مشتریان
 • جلب راحت اعتماد مشتریان
 • دسترسی به کاربران
 • افزایش اعتبار برند
 • بازاریابی
 • تبلیغات
 • ارائه ی خدمات شرکت به صورت صریح

نداشتن یک سایت شرکتی و عدم طراحی آن می تواند نشان از بی هویت بودن کسب و کار شما باشد. پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و حضور اینترنت در زندگی ما، دو عامل مهم برای راه اندازی و طراحی سایت ها در نظر گرفته می شود. صاحبان شرکت ها لازم است توجه به امر را در اولویت خود قرار دهند. تعداد کاربران اینترنتی روز به روز افزایش می یابد. ما برای کسب هرگونه اطلاعات از موتورهای جستجو استفاده می کنیم. علاوه بر طراحی سایت باید اقدامات بهینه سازی آن را نیز انجام دهید تا بتوانید به راحتی در رتبه های برتر گوگل باشید.

سایت

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟ هزینه ی لازم برای طراحی یک سایت ها توجه به پارامترهای گوناگون تغییر می کند، به همین دلیل نمی توان یک نرخ ثابت برای این امر در نظر گرفت. به منظور اطلاع از هزینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی پیشنهاد می کنیم با ما از طریق راههای ارتباطی موجود تماس بگیرید. همکاران ما متناسب با کسب و کار شما، امکاناتی که برای طراحی سایت تان لازم است و فاکتورهای گوناگون برآورد مشخصی از هزینه ی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد. ما در تلاش هستیم ا دریافت هزینه ی معقول و ارائه ی وب سایت قدرتمند، رضای شما عزیزان را به دست آوریم. شما برای رسیدن به اهداف خود دیگر تنها نیستید. اگر چه در ابتدای کار برای طراحی سایت شرکتی ممکن است هزینه کنید ولی ارزش آن را دارد زیرا بعد از آن با بهینه سازی مطلوب می توانید به سود خوبی از طریق ارائه ی خدمات آنلاین دست یابید.

تاثیر طراحی سایت شرکتی در برند سازی زیاد است. به راهکارهایی که شرکت ها در اولویت قرار می دهند تا از طریق آن بتوانند برند خود را معرفی کنند ب ویژه به صورت دیجیتال مارکتینگ، تحت عنوان برندسازی آنلاین یاد می شود. طراحی یک سایت حرفه ای و البته منحصر به فرد می تواند به عنوان مهمترین گام برای برندسازی  اینترنتی در نظر گرفته شود. موفقیت شما در این مسیر به شدت به داشتن یک سایت حرفه ای وابسته است. مشخص است که امروزه افراد به شدت به فضای اینترنت برای انجام امور روزمره ی خود وابسته هستند. آنها به اطلاعاتی که سایت های مختلف ارائه می دهند، اعتماد دارند و این امر برای اعتماد سازی یک برند مهم است. ما با طراحی سایت قدرتمند، شما را در رسیدن به اهداف تان اری خواهیم کرد.

طراحی سایت شرکتی با سیماگر

صفر تا صد طراحی سایت شرکتی خود را به همکاران ما بسپارید تا بتوانید از کیفیت و کارایی آن راضی باشید. سیماگر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه ی طراحی و بهینه سازی سایت در خدمت شما عزیزان است. ما بعد از تکمیل اقدامات طراحی سایت، اصول سئو سایت را در اولویت قرار خواهیم داد. با ما میتوانید کسب و کار خود را با موفقیت در بستر اینترنت گسترش دهید. ما با سال ها تخصص در این حوزه به همه ی فوت و فن های لازم برای داشتن یک سایت قدرتمند آشنا هستیم. متناسب با بودجه ای که شما برای این امر در نظر دارید می توانیم طراحی سایت شرکتی را انجام دهیم.

طراحی سایت2

باید و نبایدهای مهم برای طراحی سایت

برای طراحی سایت و طراحی وب اپلیکیشن لازم است برخی ترفندها به صورت کامل رعایت شود. به عنوان مثال قبل از طراحی سایت شرکتی باید بدانیم کسب و کار مربوطه چه فعالیتی مد نظر دارد. سایت باید به گونه راه اندازی شود که کاربر پسند باشد و دسترسی به بخش های مختلف ان برای مخاطب آسان باشد. محصولات و خدمات باید در دسته بندی های گوناگون قرار گیرند تا برای کاربر در زمان جستجو گیج کننده نباشد. کاربران شما باید با چند کلیک به راحتی به همه ی اطلاعات موجود دسترسی داشته باشند. زیبایی و جذابیت سایت نیز همواره مهم بوده و در جلب توجه مخاطب بسیار موثر است. یک طراحی زیبا می تواند اعتبار سایت شما را افزایش دهد. از دیگر نکات مهم آن است که مخاطب باید بعد از ورود به سایت شما بتواند اطلاعات لازم را به صورت واضح دریافت کند.

این مطللب رپرتاژ آگهی می باشد وتوسط تحریریه اقتصادآنلاین تهیه نشده است.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها