کد خبر 553421

دریافت تندیس برند محبوب از نگاه مصرف کنندگان توسط هافمن

آیین اختتامیه هشتمین دوره جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان در تاریخ ۱۷ مرداد ماه ۱۴۰۰ در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن در تهران و با حضور بیش از ۶۰ برند منتخب برگزار شد.

این جشنواره برای هشتمین سال و توسط تندیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و شرکت فناوران نواندیش ویژن برگزار می‌شود. طبیعتا برای هر برندی بزرگترین افتخار و موفقیت، کسب جایزه‌ها و تندیس‌های مردمی و گرفتن اعتبار از نظر مساعد و مثبت مشتریان و مصرف‌کنندگان است. در این شرایط مایه مباهات است که اعلام کنیم برند هافمن توانسته است از نگاه مصرف کنندگان و برای دومین سال پیاپی برند محبوب شناخته شود.

کمی بیشتر در مورد جشنواره برند محبوب بدانیم

جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، گسترده‌ترین نظرسنجی مردمی انتخاب برندهای محبوب در ایران است. در این جشنواره مصرف کنندگان محصولات و خدمات مهمترین و اثرگذارترین افراد، در مکانیزم اجرایی جشنواره، و عملا داوران انتخاب برندهای محبوب هستند. این جشنواره سالانه در گروه‌های متنوع کالا و خدمات ایرانی برگزار می‌شود و سعی دارد با این انتخاب‌ها که توسط خود مردم انجام می‌گردد مصرف‌کننده ایرانی را در انتخاب بهترین کالاها و خدمات یاری برساند. یکی از  گروه‌های جشنواره گروه ساختمانی و در و پنجره بوده است که پروفیل درب و پنجره هافمن توانست به عنوان برترین برند محبوب مردمی برای دومین سال متوالی در این گروه انتخاب گردد و تندیس طلایی جشنواره را دریافت نماید.

2

جناب آقای دکتر محمدیان، دبیر علمی جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، جناب آقای دکتر ناطق، عضو شورای سیاستگذاری جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، مهندس مهدی نجف پور رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، دکتر علی ملکی رییس پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف، و مهندس هادی اسدی عضو هیات مدیره شرکت فناوران نواندیش ویژن همگی از ارکان برگزاری و هیات اجرایی جشنواره هستند.

مکانیزم مشارکت مردمی در جشنواره به این شکل بوده است که مصرف‌کنندگان می‌توانستند در زمان رای‌گیری از طریق وبسایت جشنواره، ربات تلگرامی و از طریق اپلیکیشن جشنواره ثبت نام خود را انجام و بعد از احراز هویت رای خود را به برندهای محبوب‌شان ثبت کنند.

3

در مورد هافمن بیشتر بدانید

هافمن، تولیدکننده پروفیل درب و پنجره UPVC یکی از نام‌های آشنا و انتخاب اهل فن در این صنعت است. کارخانجات هافمن در تبریز و شهرکرد سالانه بیش از ۲۵ هزار تن ظرفیت تولید دارد.

هافمن در حال حاضر برای قریب به اتفاق  ۳۰۷ نفر به طور مستقیم و ۲۵۸۳ نفر به طور غیرمستقیم ایجاد شغل کرده است و علاوه بر تعداد کارکنان، حدود ۱۱۰ نماینده و ۷۰۰ مونتاژ کار نیز به صورت غیرمستقیم با هافمن همکاری دارند.

 

در پایان نیز روابط عمومی هافمن به نمایندگی از خانواده‌ی بزرگ هافمن از تمامی مصرف‌کنندگانی که با نظر لطف و مساعد خود به این برند معتبر رای‌ دادند و باعث کسب این افتخار بزرگ شده‌اند تشکر و از تمامی آنان تقدیر می‌کند.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر