کد خبر 517893

با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر شهرها،ادارات با کار ضروری حداکثر تا ۵۰ درصد و ادارات با کار غیر ضرور حداکثر تا ۳۰ درصد می توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران عنوان کرد: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت کنند یعنی می توانند حداکثر تا ۵۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم می توانند حداکثر تا ۳۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

وی افزود: تهران با توجه به اینکه در شرایط قرمز قرار گرفته است برگزاری جلسات در صورت ضرورت باید حداکثر با ۱۵ نفر تشکیل شود و برگزاری جلسات غیر ضرور و بیش از این تعداد ممنوع است.

معاون استاندار تهران خاطرنشان کرد: اجرای مصوبات ستادملی کرونا لازم‌الاجراست و بر همین اساس اجرای شرایط شهرهای قرمز به همه دستگاه های استان تهران ابلاغ شده و بر اجرای ان نیز نظارت خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    برادرمن ازاونجایی من خبردارم تهرانی یه خراب شده بودن گیلان ومازندران ومشهد واصفهان وشیراز‌‌‌‌.....کلا پشه پرنمیزدتوخیابونها مشتاقم چه جوری قرمز شد خدایی مردم چی فرض کردین