کد خبر 516063

فردی از ایالات جورجیا آمریکا به نام اندریاس فلتن، پس از ماه‌ها تلاش، موفق می‌شود که حقوق خود را از صاحب‌کار قبلی‌اش دریافت کند، اما نه به شیوه‌ای که رایج است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فرارو، اندریاس که تا چند ماه پیش در یک تعمیرگاه خودرو در آتلانتا کار می‌کرد، حالا هر شب پس از بازگشت از کار جدید، باید بنشیند و سکه‌های چرب آلوده به گریس را یکی یکی تمیز کند.

.صاحب‌کار، حقوق  اندریاس فلتن را که به مبلغ ۹۱۵ دلار بود، به صورت نقد با فرغونی پر از سکه آغشته به روغن پرداخت کرد.اندریاس که تا چند ماه پیش در یک تعمیرگاه خودرو در آتلانتا کار می‌کرد، حالا هر شب پس از بازگشت از کار جدید، باید بنشیند و سکه‌های چرب آلوده به گریس را یکی یکی تمیز کند.پس از ماه‌ها دوندگی و شکایت، صاحب‌کار قبلی‌اش حاضر شد بالاخره ۹۱۵ دلار او را بپردازد؛ اما ۹۱ هزار و ۵۰۰ سکه آلوده به گریس جلوی در خانه‌اش خالی کرد.

 تمیز کردن این حجم از سکه کار آسانی نیست و اندریاس و نامزدش، تاکنون فقط موفق شده‌ا‌ند به اندازه ۵ دلار از این سکه‌ها را تمیز کنند.مدیر تعمیرگاه "ای اُکی واکر"، از عملکرد خود دفاع می‌کند. مایلز گفت: مهم این است که او به پولش رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر