کد خبر 513425

وزیر جنگ اسرائیل، درباره نقش این رژیم در وقوع انفجار در بدنه کشتی تجاری ایرانی گفت: اسرائیل ملزم است در تمام جبهه‌ها اقدام پیشگیرانه انجام دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از دادن پاسخی صریح به سوال درباره دست داشتن این رژیم در وقوع انفجار در کشتی تجاری «ایران شهرکرد» طفره رفت.

کشتی کانتینربر «ایران شهرکرد» که متعلق به شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی است روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه در مسیر حرکتی خود از ایران به اروپا در آبهای بین المللی دریای مدیترانه بدلیل اصابت شیء انفجاری دچار آتش سوزی شد.

گانتز در گفت‌وگویی با عاموس یادلین رئیس سابق اطلاعات ارتش اسرائیل و رئیس کنونی اندیشکده مطالعات امنیت داخلی این رژیم، به سوال درباره این حادثه پاسخی دوپهلو داد.

وی افزود: من نمی‌گویم که ما چه کاری انجام داده یا چه کاری را انجام نداده‌ایم. ما ملزم هستیم که در تمام جبهه‌ها "اقدام" پیشگیرانه انجام دهیم.

یکی از اعضای تیم فنی بررسی کننده آثار حمله به این کشتی تجاری نیزگفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و نحوه هدف قرار گرفتن کشتی، یکی از احتمالات قوی این است که این عملیات تروریستی از سوی رژیم صهیونیستی انجام شده باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر