کد خبر 513422

مجموع صف‌های خرید به طور تقریبی۵۸۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و ۲۱۵میلیارد تومان بوده است،بر همین اساس خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۶۳۰میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین،  بیشترین عرضه در صفوف فروش برکت، دی و سدور به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه دارویی برکت بیش از ۱۲۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید وسپهر، قیستو و کزغال در نوبت انتظار است.

(سیمان، آهک و گچ) کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش حدود ۳۶۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه (انبوه سازی، املاک و مستغلات) قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۴۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه (سرمایه‌گذاری‌ها) با تقاضای خرید ۱۳۰میلیارد تومانی همراه است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۳۰میلیارد تومان (۹۱درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۷۴۰میلیارد تومان (۱۸درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۷نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳۹نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شرکت قند بیستون (قیستو) به ۱۴.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

در جدول زیر، حدود ۲۲درصد از چهار هزار و ۷۹۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۳۹۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۴۴درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۱۸۵میلیارد تومان خواهد رسید.

نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.12.24

برترین صفوف خرید و فروش 99.12.24

بیشتر بخوانید
ارسال نظر