کد خبر 512554

بیشترین عرضه در صفوف فروش دی، کیسون و پتایر دیده می شود به طوری که فقط برای سهام بانک دی حدود ۱۱۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در ساعت ۹ و ۴۵دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۶۷۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و ۷۳۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به چهار هزار و ۶۰میلیارد تومان می‌رسد.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۹۶ میلیارد تومان (۸۹ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۶۶۵ میلیارد تومان (۱۴ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۱ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۶ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف تولید خاک نسوز استقلال آباده (کباده) به ۱۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

بیشترین عرضه در صفوف فروش دی، کیسون و پتایر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک دی حدود ۱۱۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید وسپهر، سمگا و رافزا در انتظار است.

«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۳۸۵ میلیارد تومان است و پس از آن گروه «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۴۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۱۰۰میلیارد تومانی همراه است.

در جدول زیر حدود ۱۷ درصد از پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۲۶۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۴۲۷درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۶۷۰میلیارد تومان خواهد رسید.

نقشه صفوف 99.12.20

برترین صفوف 99.12.20

بیشتر بخوانید
ارسال نظر