کد خبر 512275

خالص سفارشات فروش سهام از رقم سه هزار و ۳۶۶میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت تقاضا در سرمایه‌گذاری‌ها بیش از سایرین بود و همچنین حجم صف فرآورده‌های غذایی و قند تربت‌جام‌ (قجام) به ۴.۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در بورس امروز تا ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه بیشترین عرضه در صفوف فروش «دی»، «پتایر» و «غصینو» به چشم می‌خورد، به گونه ای که فقط برای سهام بانک دی حدود ۱۱۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وسپهر»، «شپنا» و «سیتا» به چشم می خورد.

برترین عرضه ها در صفوف فروش «دی»، «پتایر» و «غصینو» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک دی حدود ۱۱۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وسپهر»، «شپنا» و «سیتا» در نوبت انتظار است.

تا این لحظه جمع صف‌های خرید حدود ۶۲۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار و ۹۸۵ میلیارد تومان بوده است، در نتیجه خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به بیش از سه هزار و ۳۶۶ میلیارد تومان می‌رسد.

«محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش بیش از ۳۳۰ میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سیمان، آهک و گچ» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش حدود ۲۹۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۱۳۰میلیارد تومانی همراه است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۵۰ میلیارد تومان (۸۹ درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۶۱۰ میلیارد تومان (۱۵درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۹نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۴۰ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف فرآورده‌های غذایی و قند تربت‌جام‌ (قجام) به ۴.۹ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

در این جدول حدود ۲۰ درصد از چهار هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۷۱ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

برترین صفوف خرید و فروش 99.12.19

نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.12.19

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر