کد خبر 506828

محدودیت‌های جدید تردد پایان سال

در آخرین جلسه که در وزارت کشور برگزار شد، ۲ سناریو را برای وضعیت کرونا مد نظر قرار دادیم که هفته آینده طرح عملیاتی در ستاد ملی کرونا مطرح می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا گفت:در آخرین جلسه که در وزارت کشور برگزار شد، ۲ سناریو را برای وضعیت کرونا مد نظر قرار دادیم که هفته آینده طرح عملیاتی در ستاد ملی کرونا مطرح می شود.

وی افزود:یک فرض این است که وضعیت کرونا مانند شرایط کنونی باقی بماند، ولی شدت بیماری افزایش پیدا کند که البته تحلیل‌های وزارت بهداشت این است که اگر با این روند کاهش اجرای دستورالعمل های بهداشتی پیش برویم، با موج چهارم کرونا مواجه خواهیم شد. اگر اینطور شود قطعا محدودیت‌های تردد بیشتر خواهد شد.

هادیانفر اشاره کرد: ما طرحی را پیشنهاد کرده‌ایم که محدودیت‌ها برای شهر‌های هدف و مسافر پذیر‌ مانند استان‌های گیلان و مازندران یا مراکز استان‌ها مثل اصفهان و استانشهای جنوبی یا زیارتی بیشتر شود.

وی در انتها گفت:سناریوی دوم کاهش بیماری و فراگیری واکسن است که در این شرایط آمادگی داریم که مدیریت سفر‌های نوروزی را مانند سال‌های گذشته انجام دهیم.

حجم ویدیو: 7.40M | مدت زمان ویدیو: 00:02:21
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ساریگر
    ۵ ۰

    ونهایتاحرف اخر,!!!! اماده ایم جریمه ها ی کلان را طبق معمول اعمال کنیم اله برکت گربه برای رضا ی خدا موش نمیگیرد