کد خبر 506110

قرمزی به بورس برگشت!

خالص سفارشات فروش سهام از رقم دو هزار و ۴۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت تقاضا در سرمایه‌گذاری‌ها بیش از سایرین بود و همچنین حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۸.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین،  در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و۳۰۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار و ۳۴۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و ۴۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «تپکو»، «کلوند» و «وسدید »به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام تولید تجهیزات سنگین هپکو بیش از ۴۷۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «کزغال»، «وسپهر» و «گوهران» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۹۲۵میلیارد تومان (۷۱درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۲۸۰میلیارد تومان (۳۸درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۴نماد و حجم صف‌های فروش در ۷۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۸.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«ماشین آلات و تجهیزات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش بیش از ۵۲۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «انبوه سازی، املاک و مستغلات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۱۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۳۳۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۹درصد از چهار هزار و ۶۵۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۲۹۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۰۳درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۹۴۵میلیارد تومان خواهد رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۶ ۰

  لعنت به کسانی که صندوق های دزدی مثل سحرخیز و پالایش را در بورس بزک کردندو دست گرفته اند و می چرخانند و ملت بی گناه و مظلوم ایران را هر روز غمگین و افسرده می کنند دیری نمی پاید که فریاد التماس حقوقی ها از رسانه ها به گوش خواهد رسید که داریم ورشکست میشیم به جهنم بدانید امروز نفرین مردم شروع شده فردا بنیان تان ویران شک نکنید مالکان شرکتها به زودی برای شرکتهایتان جشن ترحیم می گیریم انشاءالله

 • نامی
  ۳ ۰

  دستوری مثبت میشه دستوری منفی میشه چه خبره؟

 • رضا
  ۰ ۲

  به گفته کارشناسان پول از بازارهای موازی به سمت بورس سرازیر شده است و بورس سودآورترین بازار در میان مدت خواهد بود.

 • ناشناس
  ۳ ۰

  تا حقوقی های گفتار صفت لجام گسیخته جلوشان گرفته نشه هر روز بورس بدتر از روز قبلش خواهد بود .اگر ابهای تمام اقیانوسها را توی شکم این گفتارها بریزند بازم سیر نمیشوند .باید یه قانونی گذاشته بشه که جلوی این کارشون بگیر.همه شما در فیلمهای راز بقا دیدین که این کفتارها چگونه به طعمه هاشون حمله میکنن .ابن حقوقی های بورس هزاران بار بدتر از از کفتارهای طببعت هستن نفرین ۴۹ مبلیون بورس بدرقه راه تمام حقوقی ها وخانوادهاشون میلیون ها امین

 • ناشناس
  ۱ ۰

  امین
  خدالعنتشون کنه خداازشون نگذره