کد خبر 502975

آیا تابه حال به چاپ ساک دستی به عنوان یک روش تبلیغاتی مناسب و بهینه برای برند و یا فعالیت خود نگاه کرده اید؟!

همگی خوب می‌دانیم در دنیای پررقابت امروزه برای به دست آوردن بیشترین فروش به تبلیغات خوب و باکیفیت نیاز داریم.امروزه چاپ ساک دستی یکی از پر طرفدارترین این نوع از تبلیغات برای کالاها، برندها و فعالیت‌های تجاری است. اگر به بازار سرکی بکشیم و به خریدهای مردم توجه کنیم می‌بینیم هر کدام از آن‌ها با ساک دستی‌هایی که در دست دارند، بدون اینکه خود بدانند به مبلغین سیار برندها و فعالیت‌ها تبدیل شده‌اند. تحقیقات روانشناسی نشان می‌دهند که اگر 21 بار نام یک برند یا محصول مقابل چشم‌هایمان به حرکت درآیند و آنها را ببینیم در اکثر مواقع هنگام خرید ناخودآگاه و بدون اگاهی به سمت همان برند می‌رویم. حتی اگر آگاهانه به آن‌ها توجهی نشان نداده باشیم!

فلسفهچاپ ساک دستی در بازار اقتصادی

 آیا هنگام خریدهایتان به یاد دارید که کالایی خریده باشید و فروشنده بدون اینکه آن را داخل ساک یا پلاستیکی بگذارد به شما تحویل داده باشد؟

بازار از زمانی که شکل گرفته است تا به الان، این رفتار را در ما نهادینه کرده که هنگام خرید، فروشنده نباید محصول را بدون اینکه آن را داخل یک ساک قرار دهد به خریدار تحویل دهد. چرا که این کار نشان بی‌ادبی فروشنده و عدم احترام به خریداراست. می‌بینیم که همین یک رفتار، که بسیار ساده به نظر می‌رسد چه اندازه می‌تواند بر زندگی اجتماعی ما اثر گذار باشد. ساک‌ها طی زمان تغییراتی اساسی و مناسب دوران خود داشته‌اند؛ ابتدا فقط یک طناب ساده بوده‌ و امروزه به چاپ ساک دستی پارچه‌ای و مقوای تبدیل شده است. همین امر باعث شده که سفارشات برای چاپ ساک دستی هر روزه بیشتر از قبل شود. به گونه‌ای که آنچه ما بین برندها هنگام روش تبلیغ توسط چاپ ساک دستی تفاوت ایجاد می‌کند ماهیت ساک دستی نیست بلکه کیفیت آن است.

چاپ ساک دستی و محیط زیست

کره زمین تنها مکان و فضای مناسب برای زندگی ما انسان‌ها است. هرچند دانشمندان بسیاری در تلاش هستند تا محیط مناسب دیگری را نیز به انسان برای زندگی معرفی کنند اما باید بدانیم که با آنچه تا کنون فهمیده‌ایم، ما و نسل‌های بعد از ما تنها همین محیط را برای زنده ماندن و زندگی کردن در اختیار دارند. پس کوشش برای حفظ این محیط جزئی از وظایف بزرگ و مهم انسانی ما در این زمان است. شاید به نظر برسد چاپ ساک دستی در حفظ محیط زیست اهمیت چندانی ندارد! اما باید بدانیم همین یک رفتار یعنی سفارش چاپ ساک دستی از آلتینای می‌تواند در این امر بسیار اثر گذار باشد.

  • چاپ ساک دستی پارچه‌ای و یا مقوای در دنیای تکنولوژی امروزه قابلیت بازیافت دارد. یعنی می‌تواند دوباره به چرخه تولید برگردد و از این طریق کمترین هزینه و کمترین تخریب را به محیط زیست وارد می‌کنیم.
  • چاپ ساک دستی پارچه‌ای قابلیت این را دارد که چندین بار مورد استفاده قرار بگیرد.
  • ساک دستی پارچه‌ای چاپ شده در آلتینای را که سفارش می‌دهید قابلیت شستشو دارد. پس مشتری می‌تواند بارها و حتی سال‌ها با شستشو و تمیز کردن آن برای بیشتر کارهای خود از آن استفاده کند.
  • چاپ ساک دستی بسیار سبک است و مشتری می‌تواند آن را هنگام خریدهای دیگر با خود همراه داشته باشد. یا اینکه وسایل دیگری داخل آن بگذارد و با خود بیرون ببرد.
  • ساک دستی پارچه‌ای آلتینای بسیار مقاوم است و می‌تواند تحمل وزن را تا15 کیلو داشته باشد.
  •  ساک‌ها چه از نوع پارچه‌ای و چه مقوای بسیار لوکس و زیبا هستند و اغلب مردم تمایل دارند هدایای خود را در این ساک‌ها بگذارند و به عزیزانشان تقدیم کنند. همین امر باعث شده که آن را برای استفاده‌های احتمالی بعدی خود نگهداری کنند.

مواردی که بررسی شدند و آنچه که در این مقاله ذکر نشده اما به ذهن شما هم رسیده است؛ باعث شده که به ما نشان دهد که با اقدام به چاپ ساک دستی به عنوان یک رفتار ساده، تا چه اندازه می‌توانیم بر مسئولیت اجتماعی خود برای محافظت از محیط زیست و حفظ اکوسیستم زمین اثر گذار باشیم.

16

چرا باید از چاپ ساک دستی برای تبلیغ استفاده کنیم؟

اگر به فکر یک روش خوب برای تبلیغ هستیند، اینجا به یکی از اصلی‌ترین دلیل‌ها برای اینکه چرا باید از چاپ ساک دستی برای تبلیغات استفاده کنید، اشاره می‌کنیم. مابقی دلایل را خودتان ما بین مطالعه این مقاله به دست می‌آورید. اصلی‌ترین دلیل برای اینکه تصمیم به چاپ ساک دستی بگیرید، علاوه بر توجه به مسئله حفظ محیط زیست، این است که فرآیند تبلیغ برند و فعالیت شما از زمانی آغاز می‌شود که شما چاپ ساک دستی پارچه‌ای و یا مقوای که از آلتینای سفارش داده‌اید را تحویل می‌گیرید و در محل کارتان جنس فروخته شده را داخل آن می‌گذارید. در این زمان چشمان مشتری شما نا خودآگاه به حرکت دستان شما است. همزمان مغز او در حال تحلیل است. شما کالای خریداری شده را که بابتش هزینه کرده است، داخل یک ساک دستی باکیفیت چه از نظر جنس و چه رنگ و طرح قرار داده‌اید، این رفتار بسیار ساده برای مشتری نشان ادای احترام شما به او بابت خریدش از محصولات و برند شما است. شما در این کنش اجتماعی با چاپ ساک دستی به مشتریتان اعلام می‌کنید از اینکه پولی را که بابتش زحمت کشده‌اید در مغازه من خرج می‌کنید و جنس و خدمات مرا دریافت می‌کنید بسیار متشکرم. در این کنش شما اولین تیر تبلیغاتی را شلیک کرده‌اید چرا که چشمان خریدار را با یک ساک لوکس، با کیفیت، خوش رنگ با طراحی جالب، خیره کرده‌اید و ذهن و چشمانش بر روی ساک دستی کلیک می‌خورد، به دقت می‌بیند و در خاطرش می‌ماند و به حتم پروسه خرید از شما را تکرار می‌کند. علاوه بر این مشتری آن ساک را در بازار همراه با خود می‌چرخاند، نگاه‌های مردم ناخودآگاه به طرح چاپ ساک دستی برند شما می‌افتد و آنچه چاپ شده است را می‌خوانند. اینجاست که شما بدون اینکه درگیری مستقیمی در چرخه تبلیغات خود داشته باشید، نام و برند خود را به مخاطبان گسترده‌ایی داده‌اید تا همچون مبلغی سیار شما را تبلیغ کنند. جالب است بدانید که این نوع از تبلیغات برای انجمن‌ها و سازمان‌های مردمی و موسسات نیز طبق تجربیات به دست آمده بسیار کارا بوده و به راحتی در گسترده‌ترین و مداوم‌ترین شیوه توانسته‌اند نام خود را در ذهن‌ها ماندگار کنند.

برای سفارش چاپ ساک دستی باید به چه نکاتی توجه کنید؟

هنگام سفارش شاپینگ بگ و یا ساک خرید باید به چند نکته اساسی توجه داشته باشید. اولین موردی که حتماً باید به آن توجه کنید و بر روی آن حساس باشید انتخاب شرکتی است که می‌خواهید سفارش چاپ ساک دستی برند و فعالیت خود را به او بسپارید. کار طراحی و چاپ نیازمند تخصص، هنر و خلاقیت است. بنابراین شما به یک تیم نیاز دارید که به هنر، روان شناسی، بازار و دنیای مارکتینگ آشنایی کامل داشته باشند تا دنیای کسب و کار شما را آنالیز کنند و متناسب با دنیای کاری شما طرحی عالی را برای شما اجرا کنند. همچنین کیفیت چاپ ساک دستی پارچه ای و مقوایی بسیار مهم است چرا که شما به دنبال تبلیغی بلند مدت و مداوم هستید پس باید به جنس پارچه و کاغذ، رنگ و طرح کاملاً توجه کنید و بر روی آن حساس باشید. توجه داشته باشید که فرایند چاپ و تولید ساک باید کاملاً اتوماتیک و بدون دخالت دست انجام گیرد تا نهایتاً چاپ ساک دستی با کیفیت انجام شود. از جمله موارد دیگری که باید دقت کنید و بر روی آن حساس باشید، قیمت چاپ است. در این زمینه می‌توانیم به شما بگوییم که هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنید چرا که تبلیغات یک بخش مهم و اساسی در برندیگ و معرفی فعالیت‌های شما است. بنابراین بهتراست کار چاپ ساک دستی را با آسودگی خاطر به تیم تخصصی آلتینای بسپارید.

کیف

چاپ ساک دستی خود را به بهترینها بسپارید

مجتمع چاپ و بسته بندی آلتینای(altenay.com) یکی از معتبرترین و بهترین شرکت‌ها در زمینه چاپ ساک دستی در ایران است که با مدیریت مقتدر آقای مجید صفرزاده رهبری می شود. باور تیم تخصصی آلتینای این است که برند و فعالیت‌های شما شایسته بهترین تبلیغات و بسته بندی‌ها است. بر همین اساس تمام توان، ماشین آلات و تجربه خود را به کار می‌بندند تا شما را با بهترین کیفیت‌ چاپ ساک دستی پارچه‌ای یا مقوایی و چاپ نایلون همراهی کنند. شما می‌توانید در تمام طول هفته و به صورت 24 ساعته با تیم مشاوره و متخصصان مجتمع چاپ و بسته بندی آلتینای در تماس باشید و از این تیم برای بهترین تبلیغ و چاپ ساک دستی برند و یا فعالیت خود، مشاوره رایگان دریافت کنید. آلتینای با ارائه بهترین کیفیت‌ها در کوتاه‌ترین زمان و ارزان ترین قیمت‌ها به همراه گارانتی کامل چاپ و کیفیت محصول، توانسته رضایت مخاطبان، اعتبار و همراهی همراهان همیشگی خود را در کارنامه فعالیت‌های خود ثبت کند. آلتینای آمادگی این را دارد تا با ایده‌ پردازی، طراحی و چاپ ساک دستی، جزئی از تیم تخصصی برند و فعالیت شما باشد تا کسب و کار و فعالیت شما را به بهترین شیوه به دنیای امروزی معرفی کند. با آلتینای همراه باشید تا بهترین و دلچسب ترین تجربه ها را از تبلیغات ماندگار، درست و اثر بخش برند خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر