کد خبر 481257
وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

برنامه وزارت راه برای ثبت‌نام مجدد طرح ملی مسکن

وزیر راه و شهرسازی از برنامه‌ریزی برای ثبت‌نام مجدد طرح ملی مسکن خبر داد و گفت:‌ به‌زودی اطلاع‌رسانی در این رابطه انجام می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمد اسلامی با بیان این‌که در طرح ملی مسکن حدود 436 هزار نفر واجد شرایط داشتیم که تاکنون، همه این افراد تعیین تکلیف شده‌اند، اظهار کرد: حدود 135 هزار نفر یا زمین را تحویل گرفته یا در مرحیه تحویل قرار دارند، 265 هزار نفر نیز  از طریق مجتمع سازی به پروژه‌ها متصل می‌شوند.

وی با بیان این‌که تا کنون 4000 میلیارد تومان از سوی مردم برای طرح ملی مسکن واریز شده است، افزود:‌ از مردم تقاضا دارم تا در پرداخت مابقی وجه تسریع کنند تا پروژه‌ها طبق برنامه زمان‌بندی پیش برود.

وی ادامه داد: حدود 37 هزار نفر هم در قالب پروژه‌های مشارکتی در این طرح شرکت کرده‌اند که اکنون این پروژه‌ها شروع شده و برخی از آن‌ها در مرحله ساخت و برخی دیگر در حال تحویل هستند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین گفت: برای شهرهایی که تاکنون زمین برای آن تهیه نشده است، ثبت‌نام جدید صورت می‌پذیرد. همچنین در شهرهایی که ثبت‌نام نداشتند، مراحل ثبت‌نام خواهیم داشت که در این خصوص اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.

ارسال نظر