کد خبر 476748

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۹/۱۱)

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو در یازدهمین روز از آذر ماه سال جاری اعلام شد.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۹/۱۱)

به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید در ساعت (15:00) امروز به 12میلیون و 120هزار و سکه طرح قدیم به 10میلیون و 900هزار تومان افزایش یافته است. همچنین قیمت نیم سکه به پنج میلیون و 950هزار، ربع سکه چهار میلیون و سکه یک گرمی به دو میلیون و 350هزار تومان رسیده و قیمت هر گرم طلای 18عیار نیز یک میلیون و 107هزار تومان است.

طبق نرخ‌های اعلام شده از سوی کانون صرافان، قیمت دلار در بازار آزاد امروز با 750تومان افزایش در مقایسه با روز گذشته به 26100 و یورو به 31100تومان رسید.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۹/۱۰)

به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید در ساعت (۱۴:۰۰) امروز به ۱۱میلیون و ۲۰۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۵۰۰هزار تومان افزایش یافته است. همچنین قیمت نیم سکه به پنج میلیون و ۷۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۹۰۰هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸عیار نیز یک میلیون و ۶۰هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت دلار در بازار آزاد با ۱۵۰تومان افزایش در مقایسه با آخرین نرخ روز گذشته به ۲۵۱۵۰ و یورو به ۲۹۷۰۰تومان رسید. در صرافی‌ها نرخ فروش دلار ۲۴۷۲۵ و خرید آن ۲۴۲۰۰تومان اعلام شد، همچنین نرخ خرید و فروش یورو به ترتیب ۲۸۶۲۳ و ۲۹۲۶۴تومان است. در سامانه نیما قیمت ارز همچنان بالاتر از نرخ صرافی و بازار آزاد است؛ امروز قیمت فروش دلار در این سامانه به ۲۵۵۴۳ و یورو به ۳۰۳۱۲تومان رسید.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۹/۴)

به گزارش اقتصاد آنلاین، در جریان معاملات بازار آزاد تهران، در ساعت (۱۴:۰۰) امروز قیمت سکه طرح جدید به ۱۱میلیون و ۴۵۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۱میلیون تومان کاهش یافت. همچنین قیمت نیم سکه به شش میلیون و ۱۵۰هزار، ربع سکه چهار میلیون و ۲۰۰هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۴۵۰هزار تومان رسید؛ قیمت طلای ۱۸عیار هم در بازار امروز گرمی یک میلیون و ۷۱هزار تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ بر همین اساس، امروز در ساعت (۱۳:۰۰) قیمت دلار در بازار آزاد با ۸۰۰تومان کاهش در مقایسه با آخرین نرخ روز گذشته به ۲۵۱۰۰ و یورو به ۲۹۸۰۰تومان رسید. صرافی‌ها نرخ فروش دلار را ۲۵۵۶۱ و یورو را ۲۹۷۱۸تومان اعلام کردند. قیمت فروش دلار و بورو در سامانه نیما نیز به ۲۵۹۳۱ و ۳۱۳۲۱تومان رسید.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۹/۳)

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 112هزار تومان، قیمت دلار 25هزار و 700تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 11میلیون و 800هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 11میلیون و 500هزار تومان است.در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6 میلیون  تومان، ربع‌ سکه بهار آزادی 4 میلیون تومان و سکه گرمی 2میلیون و 400هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 112هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون 480هزار تومان و هر مثقال طلا 4میلیون و 820هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار 25هزار و 700تومان، یورو 30هزار و 400تومان و درهم امارات 7هزار تومان اعلام شده است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۹/۲)

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت دلار در بازار آزاد با افت ۱۰۰۰تومانی در مقایسه با روز گذشته و کاهش ۳۵۰تومان نسبت به معاملات صبح، در ساعت (۱۶:۰۰) امروز به ۲۵۵۰۰ و یورو به ۳۰۲۰۰تومان رسید. صرافی‌ها قیمت فروش دلار را ۲۵۳۰۰ و خرید آن را ۲۴۶۷۹تومان اعلام کردند؛ نرخ فروش و خرید یورو هم به ۳۰۱۰۰ و ۲۹۳۷۹تومان کاهش یافت.در سامانه نیما قیمت فروش دلار ۲۵۵۷۰ و یورو ۳۱۳۳۱تومان است.

در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 121 هزار تومان، قیمت دلار 25 هزار و 800 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 11 میلیون و 500 هزار تومان است. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6 میلیون و 300 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 300 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 131 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و520 هزار تومان و هر مثقال طلا 4 میلیون و 900 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۹/۱)

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 121 هزار تومان، قیمت دلار 26 هزار و 200 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 11 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 11 میلیون و 300 هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌ سکه بهار آزادی 6 میلیون و 200 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 200 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 400 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 121 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 495هزار تومان و هر مثقال طلا 4 میلیون و 860 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار 26 هزار و 200 تومان، یورو 30 هزار و 800 تومان و درهم امارات 7 هزار و 300  تومان اعلام شده است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۲۷)

به گزارش اقتصادآنلاین؛ قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۶۳۰۰ و یورو به ۳۱۱۰۰تومان رسید. صرافی‌های رسمی قیمت فروش دلار را ۲۵۸۶۲ و خرید را ۲۵۲۴۴تومان اعلام کردند؛ یورو هم در صرافی‌ها با قیمت ۳۰۵۶۷تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن از فروشنده ۲۹۸۰۰تومان است.صرافی‌ملی امروز قیمت فروش دلار را تا ۲۶هزار و یورو را تا ۳۰۹۰۰تومان بالا برد.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز سه‌شنبه ۲۷ آبان ۹۹ با ۱۰۰ هزار تومان کاهش به ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۷۷ دلار و ۸۱ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۱۷۴ هزر و ۴۰۹ تومان است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۲۶)

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت دلار در بازار آزاد تهران با ۳۰۰تومان کاهش نسبت به روز گذشته به ۲۶هزار و یورو به ۳۰۸۰۰تومان رسید. در صرافی‌های رسمی بانک مرکزی قیمت فروش دلار ۲۵۹۹۰ و خرید ۲۵۱۹۴تومان اعلام شد و یورو نیز با قیمت ۳۰۲۵۳تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن از فروشنده ۲۹۴۶۶تومان است. در صرافی ملی هم قیمت دلار برای فروش به ۲۵۹۰۰ و یورو به ۳۰۶۰۰تومان رسید.

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به 12میلیون و 250هزار و سکه طرح قدیم به 11میلیون و 800هزار تومان کاهش یافت؛ همچنین قیمت نیم سکه شش میلیون و 600هزار، ربع سکه چهار میلیون و 500هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و 600هزار تومان است. امروز قیمت هر مثقال طلا به پنج میلیون و 60هزار و هر گرم طلای 18عیار به یک میلیون و 168هزار تومان رسید.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۲۵)

آخرین نرخ اعلام شده توسط کانون صرافان ایرانیان حاکی از آن است که روند ریزشی بازار ارز همچنان ادامه دارد. بر این اساس، قیمت دلار در بازار آزاد در ساعت (۱۵:۰۰) با ۵۰۰تومان کاهش نسبت به معاملات ابتدای روز به ۲۶۳۰۰ و یورو به ۳۱هزار تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی‌های رسمی وارد کانال ۲۵هزار تومان شد، به این ترتیب نرخ فروش دلار به ۲۵۸۲۰ و خرید آن به ۲۵۳۰۰تومان کاهش یافت؛ نرخ فروش یورو نیز در صرافی‌ها ۳۰۳۳۲ و خرید از فروشنده ۲۹۷۰۰تومان اعلام شد. قیمت فروش دلار در صرافی‌ملی هم ۲۶هزار و خرید ۲۵هزار تومان است، نرخ خرید و فروش یورو نیز در این صرافی به ترتیب ۲۹۸۰۰ و ۳۰۸۰۰تومان است.

در ساعت (13:20) امروز، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید با حدود 600هزار تومان کاهش در مقایسه با روز گذشته به 12میلیون و 300هزار و سکه طرح قدیم به 11میلیون و 900هزار تومان رسیده است.

بذرافشان اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه در بازار امروز شش میلیون و 850هزار، ربع سکه چهار میلیون و 650هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و 600هزار تومان است؛ هرگرم طلای 18عیار نیز با قیمت یک میلیون و 185هزار تومان معامله می‌شود.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۲۴)

به گزارش اقتصادآنلاین، طبق نرخ‌های اعلام شده توسط کانون صرافان ایرانیان، امروز (شنبه ۲۴آبان ماه) میانگین قیمت فروش دلار در صرافی‌ها ۲۶۷۱۹ و خرید آن ۲۶۱۶۱تومان است؛ همچنین قیمت فروش و خرید دلار در صرافی‌ها به ترتیب ۳۱۵۱۹ و ۳۰۸۵۷تومان اعلام شد.

در بازار آزاد تهران نرخ فروش دلار به حدود ۲۷۶۰۰ و یورو به ۳۲۶۰۰تومان افزایش یافت. همچنین قیمت فروش دلار در صرافی‌ملی به ۲۶۹۵۰ و خرید آن به ۲۵۹۵۰تومان رسید، نرخ فروش یورو هم در این صرافی ۳۱۸۷۰ و یورو ۳۰۸۷۰تومان است.

در جریان معاملات ساعت(12:30) امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید 13میلیون و 300هزار و سکه طرح قدیم 12میلیون و 600هزار تومان است. هر نیم سکه با قیمت هفت میلیون و 300هزار، ربع سکه چهار میلیون و 900هزار و سکه یک گرمی با قیمت دو میلیون و 650هزار تومان معامله می‌شود؛ قیمت هر مثقال طلای 17عیار هم در بازار امروز به پنج میلیون و 340هزار و طلای 18عیار به گرمی یک میلیون و 243هزار تومان رسید.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۲۱)

به گزارش اقتصاد آنلاین، دلار در صرافی‌ها به کانال ۲۶هزار تومان بازگشت. در صرافی‌ها نرخ فروش دلار ۲۶۷۵۲ و خرید آن ۲۶۲۵۵تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو هم ۳۱۳۲۴ و خرید آن ۳۰۶۳۸تومان است. در سامانه نیما نرخی برای فروش دلار اعلام نشده اما قیمت فروش یورو ۲۹۷۱۲تومان است.

در ساعت (۱۲:۵۰) امروز، هر قطعه سکه طرح جدید با قیمت ۱۳میلیون و ۳۰۰هزار و سکه طرح قدیم ۱۲میلیون و ۹۰۰هزار تومان معامله می‌شود. همچنین قیمت هر قطعه نیم سکه در بازار امروز به هفت میلیون و ۳۵۰هزار، ربع سکه پنج میلیون و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۷۰۰هزار تومان رسید؛ هرگرم طلای ۱۸عیار نیز یک میلیون و ۲۳۵هزار تومان است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۲۰)

به گزارش اقتصادآنلاین، در صرافی‌ها نرخ فروش دلار ۲۵۸۱۴ و خرید آن ۲۵۵۹۹تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو هم به ۳۰۰۳۷ و خرید آن به ۲۹۶۳۰تومان رسید. در سامانه نیما نرخ فروش دلار ۲۵۱۸۰ و یورو ۳۰۶۲۶تومان است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اطلاعات به‌روزرسانی شده در سایت صرافی ملی، قیمت دلار برای خرید ۲۵۹۰۰ تومان و قیمت دلار برای فروش ۲۶۹۰۰ تومان است. قیمت یورو برای خرید ۳۰۸۵۰ تومان و قیمت یورو برای فروش ۳۱۸۵۰ تومان است. 

در ساعت (۱۴:۰۰) امروز، هر قطعه سکه طرح جدید با قیمت ۱۳میلیون و ۴۵۰هزار و سکه طرح قدیم ۱۳میلیون تومان معامله می‌شود.

همچنین قیمت هر قطعه نیم سکه در بازار امروز به هفت میلیون و ۴۰۰هزار، ربع سکه پنج میلیون و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۷۰۰هزار تومان رسید؛ هر گرم طلای ۱۸عیار نیز یک میلیون و ۲۳۹هزار تومان است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۱۸)

صرافی ملی که صبح امروز نرخ فروش دلار را ۲۲۸۹۰ تومان اعلام کرده بود، بعدازظهر نرخ خود را به ۲۳۵۰۰ تومان افزایش داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت دلار در بازار نیز پس از کاهش شب گذشته تا کانال ۲۳ هزار، بعد از ظهر امروز به بالای ۲۵ هزار تومان رسید. در این ساعت از معاملات (۱۷:۴۵) روز یکشنبه، قیمت دلار در صرافی‌ها بین ۲۲۸۵۰ تا ۲۳۴۰۵تومان و یورو بین ۲۶۷۶۰ تا ۲۷۶۰۵تومان در نوسان است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در بازار طلای تهران نیز، قیمت هر قطعه سکه امامی به ۱۳میلیون، سکه طرح قدیم ۱۲میلیون و ۴۰۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۱۸۶هزار تومان رسید.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۱۷)

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اطلاعات به‌روزرسانی شده در سایت صرافی ملی، قیمت فروش دلار آمریکا  24500 تومان اعلام شده است. همچنین، در صرافی ملی قیمت فروش یورو 28900 تومان است. لازم به ذکر است که نرخی برای خرید دلار و خرید یورو در سایت صرافی ملی اعلام نشده است.

گفتنی است؛ قیمت دلار امروز شنبه به کانال 24 هزار تومانی سقوط کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت سکه طرح قدیم در معاملات امروز بازار طلا به 11 میلیون و 800 هزار تومان رسید. در بازار داخلی قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم به 11 میلیون و 800 هزار تومان رسید.

قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6 میلیون و 800 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 700 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 600 هزار تومان تعیین شده است. همچنین قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 217 هزار تومان است اونس طلا 1950 دلار است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۱۴)

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون 322هزار تومان، قیمت دلار 29هزار و 200تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 15میلیون و 200هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 14میلیون تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 7 میلیون و 800 هزار تومان، ربع‌ سکه بهار آزادی 5 میلیون و 500 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 900 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 322 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 753 هزار تومان و هر مثقال طلا 5 میلیون و 727 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۱۲)

به گزارش اقتصادآنلاین، امروز قیمت سکه تمام به ۱۴.۶۰۰.۰۰۰  تومان رسید. همچنین هر گرم طلا ۱۸ عیار به ۱.۳۱۵.۲۰۰ تومان معامله شد. قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۹.۲۵۰ تومان رسید. قیمت نیم سکه، امروز به ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان رسید.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۱۱)

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد: امروز به دلیل افت نرخ ارز, شاهد کاهش قیمت طلا و سکه در بازار هستیم و قیمت‌ها به شرح زیر است؛

سکه طرح جدید :  ۱۲میلیون و ۸۵۰هزار تومان

سکه ط‌رح قدیم: ۱۲میلیون و ۳۰۰تومان

نیم سکه: ۷میلیون و۳۰۰هزار تومان

ربع سکه: ۴میلیون و۸۵۰هزار تومان

سکه گرمی: ۲میلیون و ۶۵۰هزار تومان

هر گرم طلای ۱۸عیار : یک میلیون و ۱۸۵هزار تومان

به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت دلار در بازار آزاد حدود ۲۶هزار و ۸۰۰تومان است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۱۰)

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اتحادیه طلا، نیم سکه 7میلیون و 100 هزار تومان و ربع سکه 4میلیون و 800هزار تومان قیمت خورده است. بر اساس قیمت های اعلامی اتحادیه طلا، سکه یک گرمی 2میلیون 650هزار تومان معامله می‌شود. هر گرم طلای 18 عیار هم  یک میلیون و 170هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اطلاعات به‌روزرسانی شده در سایت صرافی ملی،  قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی ملی 26870 تومان اعلام شده است. همچنین،  در صرافی ملی قیمت فروش  یورو 31500 تومان است. لازم به ذکر است که تا این لحظه نرخی برای خرید دلار و خرید یورو در سایت صرافی ملی اعلام نشده است.

در این لحظه (ساعت 13 ظهر شنبه دهم آبان) دلار در بازار آزاد تهران در زیر 27هزار تومان به فروش می رسد.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۷)

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اطلاعات به‌روزرسانی شده در سایت صرافی ملی، قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی ملی ۲۷۸۵۰تومان اعلام شده است. همچنین، در صرافی ملی قیمت فروش  یورو ۳۲۸۵۰تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز چهارشنبه ۷ آبان به ۱۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسید. قیمت  سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۹۴ دلار و ۶۸ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱ میلیون و ۲۴۷ هزار و ۵۱ تومان است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۶)

طبق نرخ اعلام شده توسط کانون صرافان، قیمت دلار در بازار آزاد با افزایش ۶۰۰تومانی نسبت به آخرین نرخ روز گذشته به ۲۸۶۰۰ و یورو به ۳۳۴۰۰تومان کاهش یافت.در صرافی‌های رسمی نیز قیمت فروش دلار ۲۸۰۹۷ و یورو ۳۳۱۵۳تومان است. صرافی‌ملی هم قیمت فروش دلار را ۲۸۲۳۰ و یورو را ۳۳۴۰۰تومان اعلام کرد.

قیمت سکه طرح جدید ۶ آبان ۱۳۹۹ به ۱۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، امروز سه‌شنبه ۶ آبان ۹۹ در بازار آزاد تهران، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۰۰ دلار و ۳۹ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱ میلیون و ۲۸۰ هزار و ۹۸۶ تومان است.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو (۹۹/۸/۵)

به گزارش اقتصاد آنلاین، در ادامه روند نزولی بازار ارز، قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۸۰۰۰تومان و یورو به ۳۳هزار تومان کاهش یافت. صرافی‌ها هم قیمت فروش دلار را تا ۲۷۶۷۶تومان و یورو را تا ۳۲۷۵۰تومان پایین آوردند.

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به ۱۳میلیون و ۸۰۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۳میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید. نیم سکه در بازار امروز با قیمت هفت میلیون و ۶۰۰هزار، ربع سکه پنج میلیون و ۱۰۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۷۰۰هزار تومان معامله می‌شود؛ قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۲۵۹هزار تومان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • شهروند
    ۱ ۰

    علی برکت الله