{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414394

مرد سالخورده که دختر جوانش را به قتل رسانده بود از سوی قضات دادگاه کیفری به ۴ سال حبس تعلیقی محکوم شد.

به‌گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، اواسط مرداد امسال مردی 70 ساله در تماس با پلیس از وقوع یک جنایت خبر داد و گفت: من دخترم را کشتم!

با حضور مأموران در محل حادثه جسد دختر ۲۲ ساله به‌دستور بازپرس به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات از پدر وی آغاز شد. متهم در اعترافاتش گفت: دخترم نسترن سال‌ها به مواد مخدر اعتیاد داشت و شیشه می‌کشید؛ او خیلی پرخاشگر بود هرچه می‌گفتیم ترک کند، قبول نمی‌کرد چندی قبل نیز با پسر جوانی به‌نام نادر آشنا شد و تصمیم گرفت با او ازدواج کند.

وی ادامه داد: نسترن و نادر با هم همه‌جا می‌رفتند من به دخترم گفته بودم تا زمانی که عقد نکرده است حق ندارد بیرون از خانه بماند، ضمن اینکه این اواخر متوجه شده بودم نادر هم قصد ازدواج با دخترم را ندارد و پدرش مخالف این ازدواج است.

به‌همین دلیل اجازه نمی‌دادم دخترم با نادر به مسافرت برود تا اینکه چند روز قبل از قتل، نسترن به‌طور ناگهانی از خانه رفت. ما خیلی تلاش کردیم او را پیدا کنیم، اما جواب تلفنش را نمی‌داد. تا اینکه فهمیدم با نادر به سفر شمال رفته است. وقتی دخترم برگشت من خیلی عصبانی شدم و گفتم چرا بدون اینکه به من بگوید به سفر رفته است که ناگهان به‌سمت من حمله کرد و وسایل خانه را شکست. من عصبانی شدم و او را خفه کردم. حالا هم از کاری که کردم خیلی پشیمانم.سرانجام صبح دیروز این مرد در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. مادر نسترن به‌عنوان تنها ولی‌دم این دختر نسبت به شوهرش اعلام گذشت کرد و گفت: دخترم زندگی ما را سیاه کرده بود خیلی ما را آزار می‌داد و هم من و هم شوهرم از دستش خسته شده بودیم خیلی تلاش کردیم تا حالش خوب شود اما نشد. شوهرم تقصیری نداشت عصبانی شد او پدر خوبی برای بچه‌هایش بود. بدین ترتیب قضات پس از پایان جلسه متهم را به چهار سال حبس تعلیقی محکوم کردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری