کد خبر 368492

رزرو نوبت از پزشکان بدون معطلی!

ما اکنون در عصری زندگی می کنیم که انجام اکثر کارها به راحتی و تنها با چند کلیک انجام می پذیرد. شما برای انتقال پول یا خدمات بانکی دیگر به بانک مراجعه نمی کنید، برای خرید شارژ به دکه روزنامه فروشی نمی روید و یا برای سفارش غذا حتی با رستوران تماس نمی گیرید. تنها کاری که می بایست انجام دهید برداشتن تلفن هوشمند خود و دریافت این خدمات است.

این پیشرفت جنبه های مثبت زیادی اعم از جلوگیری از اتلاف وقت، کاهش استرس، استفاده بهینه از زمان و .... را به زندگی هر یک از ما افزوده است.

نوبت دهی آنلاین یا نوبت دهی بدون معطلی

شاید برای شما هم پیش آمده که برای اخذ نوبت از پزشکان، بارها با مطب پزشکی تماس گرفته باشید و در آخر نوبت به شما داده شود و که از لحاظ زمانی با کارهای دیگر شما تداخل داشته باشد. شما با درمانکده در هر ساعتی از شبانه روز- حتی ساعت 2 صبح - می توانید با توجه به ساعات کاری پزشک نوبت دلخواه خود را انتخاب و رزرو نمایید.

در حال حاضر امکان اخذ نوبت، از بیش از 800 نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه هایی مانند: گوش و حلق و بینی، غدد و متابولیسم، روماتولوژی، زنان و زایمان، داخلی و دیگر تخصص ها در درمانکده  فراهم شده است. یکی از امکانات جالب درمانکده برای کمک به کاربران در انتخاب پزشکان، بخش نظرات می باشد. درمانکده با تکیه بر اصل بی طرفی، نظرات کاربران خود در مورد هر پزشک را با رعایت چهارچوب اخلاقی و قانونی منتشر کرده و هر کس با استفاده از این نظرات می تواند با اطمینان بیشتری بهترین گزینه مورد نظر را برای دریافت نوبت انتخاب کند. تمامی این موارد در قالب اپلیکشین و وب سایت درمانکده قابل استفاده می باشد.

01

شما با استفاده از اپلیکیشن درمانکده همیشه و همه جا و به سادگی به تعداد زیادی از برترین متخصصین در حوزه های مختلف دسترسی دارید و در کمترین زمان ممکن می توانید از آنها نوبت رزرو کنید.

02

تست سلامت

یکی از خدمات جذاب درمانکده تست سلامت می باشد که با بهره گیری از هوش مصنوعی و حجم زیادی از داده های پزشکی معتبر و با سوال و جواب از کاربر بیماری احتمالی او را تشخیص داده و در انتها لیستی از متخصصینی که توانایی درمان آن بیماری را دارند را به او نمایش میدهد. لازم به توضیح است که این سیستم به هیچ وجه جایگزینی برای معاینات پزشکی نبوده و فقط جهت کمک به کاربر برای یافتن پزشک مناسب برای او می باشد.

بانک دارو

شما با استفاده از این سرویس می توانید اطلاعات کاملی از تمامی داروها، مانند شکل دارو، نحوه مصرف، عوارض جانبی، تداخل دارو با سایر داروها و اطلاعات تکمیلی دیگری در مورد هر دارو را به صورت طبقه بندی شده دریافت نمایید.

حرف آخر

آرزوی قلبی درمانکده سلامتی و تندرستی همه جامعه می باشد. در همین راستا تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا همیشه در کنار شما باشیم. روی ما حساب کنید.

درمانکده نوبت دهی آنلاین مطب پزشکان

بیشتر بخوانید
ارسال نظر