کد خبر 126987

تصمیم طیب نیا درباره مدیران بیمه مرکزی؟

گزارش کمیته ویژه رسیدگی به فیش‌های حقوقی کلان مدیران ارشد بیمه مرکزی، پس از عودت مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از مبالغ دریافتی به حساب دولت، فردا سه شنبه به وزیر اقتصاد ارائه می‌شود.

در پی دستور ویژه وزیر امور اقتصادی و دارایی به کمیته ویژه رسیدگی به موضوع فیش‌های حقوقی چند ده میلیون تومانی مدیران ارشد بیمه مرکزی، کمیته مذکور در مراحل نهایی بررسی قرار دارد و قرار است تا فردا سه شنبه گزارش پایانی آماده و به علی طیب نیا ارائه شود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، این در حالی است که در پی گسترده شدن ابعاد این موضوع، روز گذشته مدیران ارشد بیمه مرکزی در مجموع 200 میلیون تومان از مبالغ دریافتی بابت حقوق اسفندماه را به حساب بیمه مرکزی عودت دادند. قرار است پس از دریافت گزارش مذکور توسط طیب نیا، وزارت اقتصاد بیانیه ای را در این زمینه صادر کند تا ابعاد و جزئیات موضوع مشخص شود. فیش‌های حقوقی برخی از اعضای هیات عامل و معاونان بیمه مرکزی با نام آنها بر روی برخی از سایت‌ها و رسانه های خبری منتشر شده است. مشاهده فیش‌های حقوقی این مدیران نشان می دهد که سه مدیر ارشد بیمه مرکزی ۱۸۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند و حقوق تنها یک نفر ۸۷ میلیون تومان بوده است. وام ضروری بالای ۴۰۰ میلیون تومانی، وام خودروی مدیران، اضافه کاری ۴ میلیون تومانی، اضافه کاری فوق العاده ۳۳ میلیون تومانی و برخی ارقام دیگر نیز در این فیش‌ها درج شده است.
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دزدی یا حقوق یکماهشونو پس داده اند هنر که نکرده اند.
  امیدوارم این افراد و بقیه دزدان بیت المال را مثل چین فقط مصادره اموال و بعد اعدامشان کنند.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من باورم نمیشه تو این مملکت دزدی رو مجازات کنن الان میره یه پست بالاتر میگیره
  احمد توکلی:فساد در ایران سیستمی شده
  این قضیه لو رفته که وزیر دستور پیگیری داده اگه لو نمیرفت اب از اب تکان نمیخورد
  ببین تو وزارتخانههای دیگه چه خبره

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این حرکت هم به صورت نمایشی انجام می شه برای عوام فریبی مردم.چندین سال خوردن حالا 200میلیون برگردونه چه مسخره

 • ناشناس
  ۰ ۰

  در اکثر دستگاه ها مدیران حقوق های چند ده میلیونی می گیرند و کلا برای خودشان این حقوق ها را بصورت قانونی در اورده اندواقعا اگر می خواهند برخورد کنند قانون مبارزه با فساد اداری و نظام هماهنگ پرداخت حقوق را اجرا کنند.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پاداش های میلیونی اعضای هیت مدیره شرکتها ی دولتی چه خبره... دولت کجایی؟