{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 124873

بنزین دو نرخی را با کارت توزیع می‌کنیم

وزیر نفت با حمایت از تک نرخی بودن قیمت بنزین گفت: اگر مجلس دو نرخی بودن قیمت بنزین را تصویب کند و قانون شود دولت مکلف به اجرای آن خواهد بود.

بیژن زنگنه درباره دو نرخی بودن قیمت بنزین با اشاره به این که موافق بنزین دو نرخی نیست، اعلام کرد: دو نرخی بودن قیمت بنزین فساد می آورد و وزارت نفت نه تنها به دو نرخی بودن قیمت بنزین بلکه با دو نرخی بودن هیچ فرآورده نفتی موافق نیست. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی با بیان این که البته اگر مجلس این موضوع را تصویب کند دولت ملزم به اجرای آن است درباره این که آیا دولت طرح اصلاحی درباره بنزین دو نرخی ارائه می دهد، تصریح کرد: هنوز در این زمینه بحثی نشده است. مدیرشرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی هم پیشتر در این زمینه گفته بود: چنانچه مجلس و دولت تصمیم بگیرند؛ ملزم هستیم بنزین را دو نرخی و با کارت توزیع کنیم. عباس کاظمی افزوده بود: با توجه به شرائط کنونی پیشنهادمان تک نرخی ماندن بنزین است و دلیلی نمی بینیم که بنزین چند نرخی عرضه شود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دمت گرم آقای وزیر.واقعن که چه مجلسی داریم

 • پالایش
  ۰ ۰

  آفای وزیر بیشتر توضیح دهید چگونه فساد می آورد. مجلس به فکر کسانیست که مصرف کم دارند شما و معاونتان به فکر کسانی هستید که که از صبح تا شب در خیابان ول میرانند و پرسه میزنند. شما قبول ندارید هر کس بیشتر مصرف کند باید بیشتر پول بدهد. اصلن راهکار شما برای کاهش مصرف بنزین چیست. از معاونتان نپرسیدم از شما میپرسم.وقتی میگویید با اتمام پالایشگاه ستاره سهیل خودکفا میشویم بفرمایید مرز این خودکفایی کجاست. لطفا راهکار خود را برای کاهش مصرف سوخت به مردم گزارش کنید.

  • ناشناس
   ۰ ۰

   چوپون جون قیمت بنزین تو اکثر کشورهای دنیا تک نرخیه، زیاد زور نزن

 • پالایش
  ۰ ۰

  فوق لیسانس با سواد و متخصصی را در خصوص بهای بنزین در سایر کشورها همی پرسیدندی ، پاسخ همی که مبتنی بر درجه اکتان تغییر کردندی.سپس پرسیدندی از چه سان آن دو مضحک و مبهوت چه بی ربط سخن گفتندی ، پاسخ دادندی آن دو در اوهام بسر بردندی.

 • م
  ۰ ۰

  آقایون شما چقدر ساده ایداینها بااین صحبتها می خواهند ازافزایش قیمت مارو منحرف کنند اصلا چرا افزایش؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بهتر بود در پاسخ به درمانده در افکار به شناسه 316597 در فوق گفتندی ، تو در عالم علف بسر بردندی.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری