کد خبر 107451

طیب‌نیا برای قضاوی حکم زد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «محمدحسین قضاوی» را به سمت معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی این وزارتخانه منصوب کرد.

قرار است مراسم تودیع و معارفه معاون بانک و بیمه وزرات اموراقتصادی و دارایی و همچنین رئیس سازمان امور مالیاتی فردا(چهارشنبه) در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از دنیای بانک ، قضاوی پیش از این مدیرعامل بانک اکو بود. وی پیش از سکانداری بانک اکو، معاون اقتصادی بانک مرکزی بود اما در سال 1390 در یک فرآیند رقابتی و براساس بررسی های انجام شده توسط شرکای ایرانی، پاکستانی و ترک، مسئولیت این بانک را پذیرفت.

علی طیب نیا همچنین در حکم دیگری ضمن تشکر و قدردانی از خدمات 30 ساله محمد پاریزی معاون سابق بانکی، بیمه و شرکت های دولتی، وی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد. پاریزی پس از 30 سال خدمت، دیروز(دوشنبه) به افتخار بازنشستگی نائل آمد. قرار است مراسم تودیع و معارفه معاون بانک و بیمه وزرات اموراقتصادی و دارایی و همچنین رئیس سازمان امور مالیاتی فردا(چهارشنبه) در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شود. روز گذشته نیز طیب نیا پس از تائید هیات دولت، حکم انتصاب سیدکامل تقوی نژاد را برای ریاست سازمان امور مالیاتی صادر و علی عسکری رئیس سابق این سازمان را به سمت مشاور خود منصوب کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    این پست دیگه حالا جواد شده. اما تو دوره احمدی نژاد چند میلیارد دلار سرقفلی داشت خدائیش. یه امضا طلایی چند میلیارد دلار سر سفره دوستان می برد.