روش دریافت غیرحضوری ارز اربعین اعلام شد

بانک مرکزی تاکنون و از طریق ۶ بانک عامل نسبت به پرداخت ارز ۲۵۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی اقدام کرده است و زائران در صورت اشکال از طریق شماره تماس ۲۹۹۵۳۶۱۲-۰۲۱ اعلام کنند.

روش دریافت غیرحضوری ارز اربعین اعلام شد

به گزارش اقتصاد آنلاین، متقاضیان ارز اربعین هم‌اکنون نیاز ارزی خود را با نرخ رسمی و به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه و دلال، از طریق ۱۵۰۰ شعبه منتخب بانک‌های ملی، تجارت، سپه، صادرات، پارسیان و پست بانک در سراسر کشور دریافت می‌کنند.

همچنین فرآیند ثبت نام غیرحضوری دریافت ارز اربعین از طریق اپلیکیشن «بله» نیز فراهم است و بسیاری از زائران محترم از این طریق، ارز اربعین خود را تهیه و دریافت کرده‌اند.

زائران در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت ارز اربعین پس از مراجعه به شعب منتخب و نیز مشاهده ازدحام احتمالی می‌توانند مراتب را جهت پیگیری با ذکر نام شعبه و شهر از طریق شماره تماس ۲۹۹۵۳۶۱۲-۰۲۱ از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۵ عصر به بانک مرکزی اعلام کنند.

توزیع ارز زائران اربعین حسینی در سال جاری از ۲۸ مردادماه آغاز و تا ۱۴ شهریورماه ادامه دارد و با تمهیدات درنظر گرفته شده تاکنون ارز مورد نیاز ۲۵۰ هزار نفر از متقاضیان به سهولت و بدون مشکل پرداخت شده است.

ارسال نظر
ارسال نظر