مجتمع الماس کریمخان، قطب صنف طلا، جواهر و ساعت در پایتخت

مجتمع الماس، واقع در خیابان کریمخان تهران، به عنوان مرکز صنف طلا، جواهر و ساعت، به صورت جدی فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده و با برگزاری رویدادهای مختلف، سعی دارد به قطبی برای این صنف در خاورمیانه تبدیل شود.

مجتمع الماس کریمخان، قطب صنف طلا، جواهر و ساعت در پایتخت

به گزارش اقتصاد آنلاین، باقری، مدیر مجتمع تجاری الماس کریمخان توضیح داد: این مجتمع نزدیک به دو سال است که به بهره‌برداری رسیده، اما به دلیل یک سری متغیر که خارج از دسترس و کنترل است، مانند شیوع ویروس کرونا با محدودیت‌هایی مواجه بوده است.

خوش‌بختانه در حال حاضر پاندمی کرونا تا حدودی تحت کنترل درآمده و ما اکنون راه‌اندازی مجدد الماس کریمخان را لمس می‌کنیم؛ به خصوص در نوروز ۱۴۰۱ که شاهد پیشرفت‌های قابل توجه بوده‌ایم.

اکنون این مجتمع شامل دو طبقه و ۴۰۰ واحد تجاری است که دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی و شاهد افتتاح گالری‌های به نام و برند بوده‌ایم که هر کدام در صنعت طلا، جواهر و ساعت حرفی برای گفتن دارند.

این مجتمع بالای ۲۰ هزار متر واحد کارگاهی در قسمت‌های اداری و در شش طبقه و همچنین بیش از هزار پارکینگ هوشمند دارد.

خیابان کریمخان از دیرباز مرکز طلا و جواهر و ساعت بوده و ما دقیقا جایی قرار داریم که باید باشیم. اکنون در حال رقم زدن بهترین‌ها برای این صنف و به فکر ایجاد بالاترین امنیت هستیم. هر روز بیش از ۱۰ نیروهای مسلح یگان ویژه و کلانتری در مجتمع تجاری الماس کریمخان مستقر بوده و حراست فیزیکی قدرتمندی نیز داریم.

همچنین لازم است اشاره شود که این مجتمع دارای سیستم مانیتورینگ هوشمند بوده و از این رو یک پتانسیل بسیار جذابی برای فعالان این صنف فراهم کرده‌ایم.

امیدواریم که استقبال به شایستگی انجام و الماس کریمخان به یک قطب برای این صنعت در خاورمیانه تبدیل شود. با این حال تا کنون در خاورمیانه امثال مجتمع کریمخان را نداشته‌ایم و احتمالا هم نخواهیم داشت.

نمایشگاهی که در مجتمع تجاری الماس کریمخان برگزار شد با چه هدفی و استقبال‌ها به چه صورت بوده است؟ آیا این نمایشگاه مجددا برگزار خواهد شد؟

در خصوص رویدادهایی که در حال برگزاری آنها هستیم، نمایشگاهی که در تیر ماه برگزار شد، سومین مورد بود که با محوریت جشنواره فروش به منظور شناخته شدن الماس کریمخان در راستای یک سری پارامترها و کارهایی که برای برندینگ انجام شد.

این نمایشگاه مستمرا و به صورت مداوم انجام خواهد شد که بالندگی کسبه و تجار را در پی خواهد داشت. بازخوردی که اکنون از کسبه دریافت می‌کنیم، بر این موضوع صحه می‌گذارد و ارزش افزوده‌ای که به سرقفلی‌های ما اضافه می‌کند، هم‌افزایی و جذابیت‌های خاص خود را دارد.

رویداد بعدی ما احتمالا یک ایونت فصلی خواهد بود و به احتمال زیاد در پاییز برگزار خواهد شد و در خدمت دوستان عزیزی که مقوله طلا، جواهر و ساعت را دنبال می‌کنند، خواهیم بود.

حجم ویدیو: 20.42M | مدت زمان ویدیو: 00:04:41
ارسال نظر

آخرین خبر ها