گزارش امروز بازار؛

آخرین قیمت دلار و یورو

در معاملات امروز بازار قیمت دلار در صرافی ها حدود ۳۰۰ تومان کاهش را ثبت کرد و ۲۸هزار و ۴۱۰ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۶۷۴ تومان برای فروش رسید.

آخرین قیمت دلار و یورو

اقتصاد آنلاین - صبا نوبری؛ کانون صرافان در معاملات امروز صبح قیمت دلار را ۲۸ هزار و ۴۱۰ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۶۷۴تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است.

این کانون روز گذشته دلار را ۲۸ هزار و ۶۲۷ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۹۴۲ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده بود که در معاملات امروز صبح کاهش حدود ۲۰۰۰تومانی را ثبت کرده است.

یورو نیز در صرافی‌ها ۲۹ هزار و ۳۰۲ برای خرید ۲۹ هزار و ۶۲۳ تومان برای فروش قیمت خورده است.

آخرین قیمت روز پنح شنبه این اسکناس ۲۹ هزار و ۵۲۰ تومان برای خرید ۲۹ هزار و ۸۶۳ تومان برای فروش قیمت خورده بود که در معاملات امروز نسبت به روز گذشته کاهش حدود ۲۰۰ تومانی را نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۷ هزار و ۷۳۹تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ۴۳۶ تومان برای خرید معامله می‌شود که نسبت به قیمت روز گذشته آن معادل ۲۷ هزار و ۷۳۹تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ۴۳۶ تومان برای خرید تغییر چندانی نداشته است.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸ هزار و ۶۶۲ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ۳۷۷ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت روز گذشته تغییر قیمتی نداشته است.

ارسال نظر

آخرین خبر ها