تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
سیگنال اونس و دلار به بازار؛

کاهش قیمت در بازار طلا

در شرایطی که در معاملات امروز اونس جهانی مثل روز گذشته کاهش قیمت اندکی را تجربه کرد و قیمت دلار در بازار آزاد روندی کاهشی را طی می‌کند، قیمت انواع سکه نیز اندکی پایین آمده است. این در حالی است که قیمت سکه امامی با افزایشی حدود ۱۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته روبرو بوده است.

اقتصادآنلاین – پانیذ رحیمی؛ بازار طلا و سکه صبح امروز، ۱۷ فروردین ماه شروع روز معاملاتی خود را با اندکی کاهش قیمت‌ها نسبت به روز گذشته آغاز کرد. این در حالی است که قیمت دلار آزاد پس از نوسان قیمتی که روز گذشته تا پله‌های انتهایی کانال ۲۷ هزار تومان تجربه کرد امروز روندی نزولی در پیش گرفت و در این لحظه با قیمت ۲۷ هزار و ۴۸۰ تومان معامله می‌شود.

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات ۱۲ میلیون و ۷۵۶ هزار تومان  قیمت خورده است که با توجه به نرخ روز گذشته معادل ١٢ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان ، حدود ۱۰۰هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

نیم سکه نیز با  قیمت ۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان  معامله می‌شود که نسبت به روز گذشته معادل ۷ میلیون و ۳۳۰ هزارتومان، هزار تومان حدود ۱۳۰ تومان کاهش قیمت داشته است.

همچنین ربع سکه، ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان قیمت خورده است که نسبت به آخرین قیمت معاملاتی روز گذشته معادل ۴ میلیون و ۱۸۰ هزارتومان هزار تومان، شاهد ۳۰ هزار تومان کاهش قیمت بوده است.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که تا این لحظه در مقایسه با آخرین قیمت آن در روز گذشته بدون تغییر  باقی ماند.

حباب سکه چقدر است؟

در این ساعت از معاملات، حباب سکه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است؛ به این ترتیب سکه امامی، ۳۴۳ هزارتومان، نیم سکه، یک میلیون و ۵۲ هزار تومان، ربع سکه، یک میلیون و ۴۷هزارتومان و هر سکه یک گرمی، ۹۷۲ هزارتومان حباب دارد.

این مطلب برایم مفید است
۲۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها