تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

رکود در بازار طلا و سکه / کاهش ۱۰۰هزارتومانی قیمت سکه امامی

با کاهش ارزش دلار در بازار آزاد، قیمت طلا و سکه نیز امروز کاهش یافت.

اقتصادآنلاین – صبا نوبری؛ بازار طلا و سکه امروز تحت تاثیر کاهش قیمت‌ها، در مدار نزولی قرار گرفت.

به این ترتیب هر سکه امامی در قیمت ۱۱میلیون و ۸۹۸هزارتومان معامله می‌شود. این سکه روز پنج شنبه وارد کانال ۱۱میلیون تومان شده بود و امروز نیز روند کاهشی خود را ادامه داد. آخرین قیمت معاملاتی این سکه در روز پنجشنبه،  ۱۱ میلیون و ۹۷۲ هزار تومان بود.

نیم سکه نیز، ۶میلیون و ۸۰۰هزارتومان قیمت خورده است که نسبت به روز ۵شنبه کاهش ۵۰هزارتومانی را نشان می‌دهد.

همچنین هر ربع سکه، ۳میلیون  ۸۵۰هزارتومان قیمت خورده است. آخرین قیمت معاملاتی ربع سکه در روز ۵شنبه، ۳میلیون و ۸۷۰هزارتومان بود.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت ۲میلیون و ۳۵۵هزارتومان خرید و فروش می‌شود که نسبت به روز ۵شنبه تغییر قیمتی نداشته است.

حباب سکه چقدر است؟

در این ساعت از معاملات با کاهش قیمت انواع سکه و در شرایطی که بازار هر لحظه در انتظار اخبار جدیدی از مذاکرات به سر می‌برد، در بازار طلا و سکه رکود برقرار است و حباب انواع سکه کاهش یافته است.

به این ترتیب، سکه امامی ۸۰هزارتومان، نیم سکه، ۸۸۷هزارتومان، ربع سکه ۸۹۰هزارتومان و هر سکه یک گرمی ۸۹۷هزارتومان حباب دارد.

در معاملات امروز، با وجود افزایش قیمت اونس جهانی اما به دلیل کاهش قیمت ارز آزاد، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نیز کاهشی شده است. در صورتی که توافق نهایی شده و اعلام شود، بازار طلا و سکه که نشان داده اقبال بیشتری به پیروی از دلار نشان می‌دهد تا  اینکه همپای اونس بالا رود، شاهد کاهش قیمت‌ها خواهد بود.

همچنین به نظر می‌رسد معامله‌گران در بازار از خرید و فروش دست کشیدند و منتظر اخبار نهایی هستند تا پس از مشخص شدن روند قیمت‌ها دست به معامله بزنند.

این مطلب برایم مفید است
۲۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • عربی
    ۰ ۰

    خدا کنه دلار بیاد پایین آدم های طمعکار که میخان بدون زحمت پولدار بشن بدبخت بشن

دیگر رسانه‌ها