اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قرمزپوشی همه بازار‌ها در هفته سوم فروردین/ خریداران سکه بیشترین زیان را دیدند

در هفته‌ای که گذشت همه بازار‌های سرمایه‌گذاری منفی شد.

اقتصاد آنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ در هفته سوم فروردین ماه بازدهی همه بازار‌های سرمایه‌گذاری منفی شد و در این میان خریداران سکه بیشترین زیان را دیدند. در هفته‌ای که گذشت قیمت طلا ۲.۴درصد و سکه ۴.۲درصد ارزان شد.

بازار ارز هم این هفته روند نزولی در پیش گرفته بود و قیمت دلار ۱.۸درصد و یورو ۱.۵درصد کاهش یافت.

بازار سرمایه هم از این روند مستثنی نبود و در هفته سوم فروردین ماه شاخص بورس ۳.۴درصد افت کرد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

photo_2021-04-09_16-09-14

طراحی اینفوگرافیک: شبنم نعیمی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • تقلب
  ۰ ۰

  هشدار درباره فاجعه ورود صدها هزار متقلب و کمسواد از مراکز آموزشی خصوصی (مدارس غیرانفاعی، آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای، مهارتی تحت وازرات ارشاد و..)!
  در حالی اغلب مربیان و مدرسان حق تدریسی بیکار شدند یا اخراج توسط مدیران موسسات، این مدیران و شرکایشان با آگهی تحت تضیمنی و آنلاین و... اقدام به ثبت نام فله ای (حتی سواستفاده از دوره اداوری داوطلب آزاد که قانونا حق ثبت نام ندارند)، وجود نمره مستمر 4 تا 10 نمره توسط اموزشگاه(یعنی دانش اموز و کارآموز کذایی حتی صفر جواب بدهد قبول است!)! با همکاری مجرمانه برخی آزمونگران و ناظران، همچنین واگذاری آزمون در این اموزشگاهها به دلیل کرونا، با سوالا از پیش آماده PDF با قبلیت سرچ سریع، اقدام به ثبت نام با ارقام چند میلیونی از افراد بیسواد یا کمسواد میکنند و گاهی هر مدیر تا چند صد میلیون تومان پول حرام متقلبانه میگرند.
  مشتریان این موسسات اغلب افراد تبل درس نخوان تا کسانی میخواهند با داشتن مدرک مهارتی استخدام نهادها حاکمیتی حیت نیوری انتظامی بشوند یا با حقوق بالا بازنشسته شوند! فاجعه بقدری بالااست، که حتی یک صفحه کتاب کسی نمیخواند! فاجعه علمی انبوه میلیونها دانش و مدرکدار مهارتی بدون سواد علمی و مهارتی!
  خطر بزرگی در کمین آینده علمی و بهره وری و کارامدی سیستمهای اداری و علمی کشور است و با وجود این افراد متقلب و متخلف آینده تاریکی برای کشور است!
  پیشنهاد میوشد سیستم آزمون آنلان تغیر کند و زمان کم و تنوع سوالات بالا، حذف منابه سوالات از پیش آمده شود، و بجایش منبع سوالات کتابهای آموزشی باشد، تا دانش آموزان و کاروزان مهارتی مجبور شوند مطالعه کنند.

 • تقلب
  ۰ ۰

  هشدار درباره فاجعه ورود صدها هزار متقلب و کمسواد از مراکز آموزشی خصوصی (مدارس غیرانفاعی، آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای، مهارتی تحت وازرات ارشاد و..)!
  در حالی اغلب مربیان و مدرسان حق تدریسی بیکار شدند یا اخراج توسط مدیران موسسات، این مدیران و شرکایشان با آگهی تحت تضیمنی و آنلاین و... اقدام به ثبت نام فله ای (حتی سواستفاده از دوره اداوری داوطلب آزاد که قانونا حق ثبت نام ندارند)، وجود نمره مستمر 4 تا 10 نمره توسط اموزشگاه(یعنی دانش اموز و کارآموز کذایی حتی صفر جواب بدهد قبول است!)! با همکاری مجرمانه برخی آزمونگران و ناظران، همچنین واگذاری آزمون در این اموزشگاهها به دلیل کرونا، با سوالات از پیش آماده PDF با قبلیت سرچ سریع، اقدام به ثبت نام با ارقام چند میلیونی از افراد بیسواد یا کمسواد میکنند و گاهی هر مدیر تا چند صد میلیون تومان پول حرام متقلبانه میگرند.
  مشتریان این موسسات اغلب افراد تنبل درس نخوان تا کسانی میخواهند با داشتن مدرک مهارتی استخدام نهادها حاکمیتی حتی نیروی انتظامی بشوند یا با حقوق بالا بازنشسته شوند! فاجعه بقدری بالااست، که حتی یک صفحه کتاب کسی نمیخواند! فاجعه علمی انبوه میلیونها دانش و مدرکدار مهارتی بدون سواد علمی و مهارتی!
  خطر بزرگی در کمین آینده علمی و بهره وری و کارامدی سیستمهای اداری و علمی کشور است و با وجود این افراد متقلب و متخلف آینده تاریکی برای کشور است!
  پیشنهاد میوشد سیستم آزمون آنلان تغیر کند و زمان کم و تنوع سوالات بالا، حذف منابع سوالات از پیش آمده شود، و بجایش منبع سوالات از کتابهای آموزشی باشد، تا دانش آموزان و کاروزان مهارتی مجبور شوند مطالعه کنند.