در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین مطرح شد؛

پیش بینی قیمت طلا تا پایان هفته/ بازار طلا کاملا در آرامش است

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: بازار طلا در آرامش است و قیمت‌ها تغییری نکرده و پیش‌بینی می‌شود این وضعیت ثبات ادامه‌دار باشد.

اقتصاد آنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به قیمت‌های امروز طلا و سکه بیان کرد: طی چند هفته اخیر بازار طلا به آرامش رسیده و قیمت‌ها به ثبات رسیده است چراکه اونس جهانی و نرخ ارز هم نوسانی ندارند.

به گفته رییس اتحادیه طلا، تقاضا در بازار طلا بسیار پایین است و این موضوع باعث رکود بازار شده، اما امیدواریم باتوجه به ثبات قیمت‌ها بازار در سه ماه پایانی سال رونق بگیرد و مردم دوباره به سمت خرید مصنوعات طلا و سکه سوق پیدا کنند.

او درباره چشم‌انداز روند بازار طلا اظهار کرد: قیمت‌ها در بازار طلا مدت زیادی است که تغییر آنچنانی نداشته و طلا در حد ۱۰هزار تومان و سکه ۲۰۰هزار تومان نوسان داشته، لذا پیش‌بینی می‌شود که این روند ثبات تا پایان هفته جاری هم ادامه داشته باشد.

قیمت طلا و سکه ۷دی ماه۹۹

محمدولی با تشریح قیمت‌های امروز گفت: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران در ساعت (۱۴:۰۰) قیمت سکه امامی با افزایش ۱۰۰هزار تومانی به ۱۱میلیون و ۹۰۰هزار تومان رسید و سکه طرح قدیم در قیمت ۱۱میلیون و ۴۰۰هزار تومان ثابت ماند.

او اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه همچنان شش میلیون و ۲۰۰، ربع سکه چهار میلیون و ۲۰۰ و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۵۰هزار تومان است؛ قیمت هر مثقال طلا هم در بازار امروز چهار میلیون و ۹۶۵ هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۴۶هزار تومان اعلام شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

عناوین بیشتر