اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت ارز در صرافی‌ها ثابت ماند/ دلار در بازار آزاد ۲۵۶۰۰ اعلام شد

طبق اعلام کانون صرافان قیمت دلار در بازار آزاد به ۲۵۶۰۰تومان رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین، کانون صرافان دومین نرخ ارز در بازار امروز یکم دی ماه را برای ساعت (۱۶:۳۰) اعلام کرد. بر این اساس قیمت دلار در بازار آزاد با اندکی افزایش به ۲۵۶۰۹ و یورو به ۳۰۹۷۰تومان رسید. صرافی‌های رسمی نرخ دلار و یورو را تغییر ندادند. به این ترتیب قیمت فروش دلار همچنان ۲۴۸۱۰ و خرید آن ۲۴۶۹۹تومان است.

همچنین یورو در صرافی‌ها با قیمت ۳۰۲۸۶تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن ۳۰۱۹۶تومان است.

صرافی‌ملی هم قیمت فروش دلار را ۲۵۴۵۰ و یورو را ۳۱هزار تومان اعلام کرد. نرخ خرید دلار و یورو در این صرافی ۱۰۰۰تومان کمتر از فروش آن است.

نرخ ارز‌های خارجی در اولین روز زمستان

امروز قیمت دلار در بازار آزاد ۵۰تومان افزایش یافت اما در صرافی‌ها با افت ۳۰۰تومانی به کانال ۲۴هزار تومان بازگشت. طبق نرخ‌های اعلام شده از سوی کانون صرافان، در بازار آزاد امروز اول دی ماه قیمت دلار به ۲۵۵۸۰ و یورو با افت ۱۰۰تومانی به ۳۰۸۰۰ رسید.

در صرافی‌ها دلار با کاهش ۳۰۰تومانی در مقایسه با دیروز به کانال ۲۴هزار تومان بازگشت و یورو نیز همین مقدار ارزان شد. بر این اساس قیمت فروش دلار در صرافی‌های رسمی ۲۴۸۱۰ و یورو ۳۰۲۸۶تومان اعلام شد؛ همچنین نرخ خرید این ارز‌ها از فروشنده به ترتیب ۲۴۶۹۹ و ۳۰۱۹۶تومان است.

نرخ ارز در سامانه نیما هم نسبت به دیروز ارزان‌تر شد؛ این سامانه قیمت خرید دلار را ۲۵۷۲۵ و فروش آن را ۲۵۶۲۵تومان اعلام کرد. یورو در این سامانه با قیمت ۳۱۰۹۸تومان فروخته می‌شود و نرخ خرید آن ۳۱۱۶۸تومان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر