کد خبر 350104

دستور روحانی به چهار وزیر برای مقابله با گرانی

حجت الاسلام حسن روحانی به چهار وزیر کابینه دستور داد تا اقدامات لازم و موثر در زمینه توزیع کالا‌ها و مقابله با گران فروشی انجام شود.

به گزارش اقتصادآنلاین ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور به وزاری صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و کشور دستور داد تا به منظور کنترل و نظارت بر قیمت کالاها و خدمات، اقدامات لازم و موثر را در توزیع، عرضه و فروش کالاها با قیمت مناسب به عمل آوردند.

همچنین حسن روحانی به وزیر دادگستری دستور داد تا سازمان تعزیرات حکومتی با گران فروشان مطابق با قوانین و مقررات برخورد کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ایرانی
  ۵ ۰

  گرون فروشی رو خود شما راه انداختین و به عده ای هم یاد دادین! پیکان میساختین 1 میلیون اماده تحویل، اونوقت6 میلیون به مردم می فروختین! پراید می ساختین 1200 ، 4 تومن به مردم میفروختین! به دور و بریهاتون ارز 4200 دادین جنس ارزون دست مردم بدبخت بدن بدون نظارت ولشون کردین اونا هم چند برابر قیمت به مردم بیچاره میفروختن! تازه اونایی که انصاف! داشتن و از کشور فرار نمیکردن.

 • ناشناس
  ۶ ۰

  بهترین راهکار برای خروج از وضعیت بحران استعفای دولت می باشد!!!

 • د
  ۳ ۰

  بسیار عالی ماهی را هروقت از آب بگیری ........
  عجله داری آقای رئیس جمهور؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  آقا همون سنگ دلار را که انداختی توی چاه کافیه. این چهار تا هم بیان کمک انداختن سنگ های تکمیلی، دیگه چه شود!

 • ناشناس
  ۳ ۰

  اوه اوه خدا به دور چه خوابی دوباره دیده

 • ناشناس
  ۲ ۰

  ایا این چهار وزیر منتظر دستور بودند؟!
  ایا مشغول امور دیگری بودند برگشتند به وظیفه ی اصلیشان؟!
  فکر میکنید با دستور اصلاح خواهد شد ؟
  راه های غلط بسیاری را تا رسیدن به این بن بست از ابتدا پیموده ایم اگر حتی دراین قعر هم نبودیم به کسی که دراین بحران چنین دستوری میدهد امیدی نبود.