کد خبر 312813

کنسرت ۱۰۰هزار دلاری در استادیوم آزادی!

فدراسیون فوتبال به دنبال برگزاری یک کنسرت ویژه برای بازی پرسپولیس و کاشیما آنلرز در ورزشگاه آزادی است. این یکی از آیتم های ویژه بازی های فینال هر ساله است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین؛ همه ساله یکی از آیتم هایی که در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود ، برگزاری جشن های پیش از بازی است. آنها برای این مراسم در سال های گذشته ارقامی حدود 100 هزار دلار هزینه کرده اند که این هزینه در اختیار یکی از شرکت هایی که برگزاری جشن های قبل از بازی را بر عهده بگیرد پرداخت می شده است.

حالا گفته شده بهنام بانی و شهاب مظفری قرار است قبل از بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بخوانند. تصمیمی که طبق پروتکل همیشگی فینال های آسیا برگزار می شود و حالا پرسش این است که آیا این کنسرت بر اساس کمک هزینه جشن برگزاری فینال در فهرست برنامه های مسابقه قرار گرفته است و آیا فدراسیون فوتبال این درآمد را جذب کرده است؟ آیا مثل هر سال خود ای اف سی این مراسم را به شرکتی مستقل واگذار کرده و یا اینکه خود باشگاه پرسپولیس متولی برگزاری است چون با این قیمت چشمگیر دلار ، این کنسرت حتی با هزینه های تحهیز ایجاد دیوار صوتی برای ورزشگاه که به صورت امانی خواهد بود هم یک رقم شگفت انگیز می شود!

بیشتر بخوانید
ارسال نظر