تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

معمای مرگ مرموز مرد ثروتمند

تحقیقات برای رمزگشایی از مرگ مرموز مرد ثروتمند در حالی از سوی تیم جنایی آغاز شد که اظهارات متناقض همسر و دختر این مرد پرونده را وارد مرحله پیچیده‌ ای کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایران، چند روز قبل مرد میانسالی به دادسرای جنایی تهران رفت و از همسر و دختر برادرش شکایت کرد. وی گفت: چند روز قبل برادرم کاوه در بیمارستان فوت کرد اما تصور می‌کنم همسر و دخترش در مرگ او نقش دارند. چرا که بیماری برادرم در حدی نبود که باعث مرگش شود. شک من زمانی بیشتر شد که متوجه شدم نه تنها املاک و مغازه‌های برادرم بلکه مقدار زیادی از پول‌های او نیز به حساب همسر و دخترش واریز شده است.

با شکایت مرد میانسال، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز و همسر و دختر مرد ثروتمند برای تحقیقات به دادسرا احضار شدند. اما آنها ادعای متفاوتی را مطرح کردند: از زمانی که کاوه سکته کرد، بخشی از اعضای بدن او لمس شده و به درستی راه نمی‌رفت. روز حادثه کاوه از خانه بیرون رفته بود و زمانی که برگشت به ما گفت که در مسیر برگشت با موتورسواری تصادف کرده و صدمه دیده است.

ساعاتی بعد هم حالش بد شد و او را به بیمارستان منتقل کردیم. تلاش کادر درمان برای نجات کاوه بی‌نتیجه ماند و چند روز بعد او فوت کرد. اینکه اموالش به نام ما شده و پول‌هایی که از اجاره چندین مغازه‌اش به حسابش واریز می‌شد چطور به حساب ما واریز شده را در جریان نیستیم.

در حالی که همسر و دختر کاوه چنین اظهاراتی داشتند، در تحقیقات صورت گرفته از سوی تیم تحقیق مشخص شد روز حادثه مرد ثروتمند هیچ تصادفی با موتور نداشته است و اظهارات خانواده او متناقض بوده و واقعی نیست. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور داد جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود. از سویی بازپرس جنایی دستور تحقیق درخصوص نحوه انتقال اسناد به نام همسر و دختر کاوه را صادر کرد.

منبع: ایران
این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها