کد خبر 574195

آخرن وضعیت پرونده‌ های «تبرکشی» در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان آخرین وضعیت پرونده‌های موسوم به تبرکشی در این استان را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  میزان، سیدرضا سیدحسینی اظهار کرد: در پرونده نخست تبرکشی که در یکی از روستا‌های گرگان روی داد، در همان ماه اول تحقیقات تکمیل شد اما با توجه به شدت آسیب که طول درمان داشت و نتیجه نهایی پزشکی قانونی در صدور حکم تاثیرگذار است، منتظر طی‌شدن طول درمان مصدوم حادثه هستیم که بلافاصله با اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی کیفرخواست صادر و برای رسیدگی به دادگاه ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: در پرونده ضرب و جرح کمربندی گرگان هم شاکی خصوصی رضایت داد اما در خصوص پرونده از جنبه عمومی جرم کیفرخواست صادر و به دادگاه فرستاده شد که رای دادگاه بدوی صادر شده و علاوه بر اشد مجازات، مجازات تکمیلی هم برای متهم در نظر گرفته شده است. پس از قطعی‌شدن رای، جزئیات حکم صادرشده را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

وی در خصوص پرونده چاقوکشی چهارراه میدان گرگان نیز اظهار کرد: برای اینکه سرعت رسیدگی بیشتر شود پرونده در سه بخش جداگانه بررسی شد که در دو بخش مربوط به قتل و محاربه کیفرخواست صادر و به دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری یک فرستاده شد و در بخش مربوط به مصدومان این حادثه هم پس از طی طول درمان مصدومان و اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی، کیفرخواست صادر و به دادگاه فرستاده خواهد شد.

ارسال نظر